University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Úvod

Read the Official Description

Antropologie znovu potvrzuje svůj Top 10 Pozice v The Guardian University Guide

Škola antropologie a zachování EU znovu potvrdila svou pozici jednoho z nejlepších antropologie oddělení ve Velké Británii vydělávat 6. místo v Univerzitním Guardian Guide 2015, udržení naší konkurenční pozice.

Co o nás říkají studenti

Naši studenti jsou inspirující skupina lidí z domova i ze zahraničí. Jsme rádi, že máme podpůrnou a spolupráce kulturu v rámci školy, která podporuje studentské praxe a podporuje všechny vyniknout.

Rozvoj našich studentů zaměstnatelnosti dovednosti, je vysokou prioritou. Nabízíme studentům možností pro rozvoj těchto dovedností prostřednictvím vyučovaných přednášek, praktických zkušeností a také tím, že slyší z absolventů SAC.

10 důvodů, proč byste měli studovat u nás

To jsou některé z důvodů, proč se naši studenti mají rádi ho sem ...

Výzkum Led Výuka

Náš akademičtí pracovníci jsou všechny výzkumné aktivní učenci, kteří přinášejí své odborné znalosti a nadšení do výuky kontextu zajištění vzdělávání je důležité a podnětné. Studenti získají kvalitní výuku (jako zpětná vazba studentů a National Student Survey dokládá) a všechny přednášky jsou dány našimi zkušenými akademickými pracovníky.

Dobré vyhlídky na nalezení zaměstnání

Procento našich absolventů, kteří do zaměstnání nebo další studium se nadále zvyšuje; Poslední statistiky ukazují 85%. To je nad republikovým průměrem a je přímo ovlivněna naše odhodlání k integraci dovedností hledané zaměstnavatelů do výuky našich programů. Mnozí z našich absolventů jít na opravdu zajímavou práci v souvislosti s jejich stupně, včetně James Wong, který má svůj vlastní televizní seriál, Grow vlastní drogy, nebo se staly lídry ve svých oborech, jako je Edwin Matokwani (DICE MSc v biologii ochrany), který má nedávno byl jmenován generálním ředitelem zambijské Wildlife orgánu nebo Sarah Pink, který je proslulý akademik inovátor v oblasti vizuální antropologie.

Mezinárodní příležitosti

Vzhledem k tomu, reputace škola má v mezinárodním měřítku, přitahuje studenty z 73 zemí. To také poskytuje příležitost pro studenty, aby provedla prvky svého studia v zahraničí. Řada našich programů patří let v zahraničí v Japonsku, Španělsku, USA, Itálii, Finsku, Německu, Nizozemsku a Dánsku. Ostatní programy jsou projektové práce, exkurze a výzkum dohlíží: MSc Ethnobotany studenti strávit dva týdny v Barceloně; Studenti bakalářského Wildlife Conservation provádět 6-týdenní výzkumných projektů v zahraničí (běžné destinace patří amazonský Peru a jižní Afrika) a mají možnost připojit se k tropické fieldcourse na Borneu; a MA sociální antropologie, vizuální antropologie a antropologie etnicity, nacionalismu a identity provádět diplomová práce v terénu v místech tak vzdálených jako Columbia, na Západním břehu Palestiny, na Kypru a v Indii.

Přední světový výzkum

V roce 2001 a 2008 Hodnocení Research cvičení více než 50% našeho výzkumu byla hodnocena jako "mezinárodně vynikající" a nějakou práci, uvedené jako "vedoucí pozici." Personál publikovat svůj výzkum pravidelně, často v předních odborných časopisech, včetně vědy a přírody.

Specializovaná zařízení, vybavení a zdroje

Studenti těžit z přístupu k state-of-the-art vizuální antropologie v laboratoři, ekologie polních pokusů oblasti a laboratorní, výzkumné laboratoře pro ethnobotany, biologické antropologie a genetiky ochrany, stejně jako student počítač vlastní. Škola má úzké vazby na řadu externích organizací, které využívají naše studenty, včetně Powell-Cotton muzeum, Královské botanické zahrady v Kew, v Durrell Wildlife Conservation Trust, Mezinárodní unie pro ochranu přírody a Královské antropologické ústavu. Škola také využívá kontaktů z celého světa, čímž se studenti spolu s renomovanými odborníky z praxe, politiky a vedoucí výzkumné pracovníky prostřednictvím seminářů a přednáškový cyklus.

Zaměřte se na vynikající studentské zkušenosti

Vidět studenti vzkvétat v důsledku podpůrné, náročné a inspirující zážitek je vysoko na pořadu jednání školy. Škola poskytuje všem studentům se specifickými lektory, které podléhají jejich podporu jejich akademické pokroku. Studenti mají pravidelné schůzky s jejich programem svolavatele, která pěstuje silnou dynamiku skupiny a poskytuje příležitosti pro obtíže, které mají být projednány a vyřešeny. Zástupci studentů také sedět na mnoho našich výborů s cílem zajistit záležitosti studentů jsou vzneseny a projednány. V reakci na zpětnou vazbu studentů v letošním roce jsme zvýšili množství volného úvěru tiskárny, implementovaného elektronické podávání kurzu, zcela změnil připomínky k dokumentaci, a podpořila novou mezioborového studentů pod vedením sérii seminářů. Naše výzkumné studenti obdrží kvalitní věnována dozor, který daleko převyšuje konkurenci.

Unikátní synergie mezi antropologie a zachování

Jsme si vědomi, že lidé a přírodní prostředí jsou vzájemně propojeny, a to se odráží v širokém rozsahu a integraci našich intelektuálních zájmů. Studenti mají možnost studovat v rámci disciplíny prostřednictvím flexibilních možností modulu a týkají sociálně prostřednictvím našich multidisciplinární série seminářů.

Dynamic School Community

Naši studenti často se vyjádřil k silným smyslem pro společenství, v naší škole. Pregraduální a postgraduální studenti pravidelně spolupracovat prostřednictvím podporovaných semináře, konzultace projektů a výzkumných skupin. Existují týdenní semináře a společenské aktivity, kde zaměstnanci a studenti setkají na spolupráci a zábavy!

Umístění

Canterbury Campus je krásná! Soběstačný areál s výhledem na město Canterbury a má výborné dopravní spojení do Londýna a Evropě. Areál zahrnuje ubytování, obchody, divadlo, kino, knihovna, sportovní centrum, noční klub, spousta restaurací, a mnoho dalších zařízení.

Zkušený Administrativní podpora

Studenti těžit z obsluhována velmi zkušený administrativní tým. Příjemný personál je k dispozici každý den, na podporu studentů a tvoří podstatnou část našeho zabezpečeného prostředí pro vzdělávání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSc (Hons) Lékařská Antropologie

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Canterbury

Tyto specializované programy, zkoumá příčiny a důsledky nemocí a chorob. [+]

Tyto specializované programy, zkoumá příčiny a důsledky nemocí a chorob. BSc v lékařské antropologie zkoumá příčiny a důsledky nemocí a chorob. Lékařské antropologové mají zájem o to, jak kultura, životní prostředí, historie a politická ekonomie vliv zdraví, nemoci, péče a lékařství. Studenti vstupem do programu by měl mít zájem na zdraví, stejně jako ochotu podílet se na informovaných debat o aktuálních a často kontroverzních otázkách týkajících se zdraví, politiku a lékařství. Typické otázky, že zdravotnické antropologové se ptát, patří: proč lidé onemocní? Jak se něčí zkušenost těla se liší mezi kulturami? Jsou lidé, jediný druh, který používají léky? Co se stane, když lidová medicína a profesionální biomedicína jsou použity ve stejnou dobu? Jaké jsou zdravotní účinky sériově vyráběných potravin? Co dělá rostlin účinných léků? Proč jsou léčiva tak drahé? [-]

Contact

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek CT2 7NR United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 824689