St Mary's University, Twickenham

Úvod

Read the Official Description

St Mary University má dlouhou a úspěšnou historii jako katolické univerzity pro vzdělávání učitelů.

To bylo založeno v roce 1850 katolickou Poor škol výboru pro splnění požadavku pro učitele je poskytnout vzdělání pro rostoucí počty chudých katolických dětí.

Začalo to v Brook Green ve čtvrti Hammersmith v péči bratří křesťanské instrukce s příjmem dvanácti mladých mužů. V roce 1899, katolická hierarchie požádal Lazaristé (Vincentians) provádět správu univerzity.

Naše poslání

Posláním Panny Marie je poskytovat vysoce kvalitní akademické a odborné vysokoškolské vzdělání v rámci kolegiální étos inspirována a udržována křesťanskými hodnotami.

Naším hlavním posláním je ve výuce a učení, který bude podpořen a obohacené o výzkumu a vzdělávání.

Transformační povaha naší práce přispívá k vytváření nových znalostí a inspiruje naše informační činnosti na podporu sociální soudržnosti a ekonomického rozvoje.


Naše hodnoty

Jsme University, který:

  • je přesná, kritické a altruistické, věnuje rozvoji fyzické, duševní a duchovní potenciál každého člena naší komunity.
  • podporuje rovné příležitosti pro všechny a integritu jednotlivce, respektuje lidskou rozmanitost a aktivně pracuje na více spravedlivé, prosperující a inkluzivní společnosti.
  • jedná s čestnost, poctivost a profesionalitu v duchu dialogu a reflexe.

Úvod do výzkumu v St Mary

St Marie je má zářivý výzkumné kultury a životního prostředí, poskytuje individuální a vysoce příznivé prostředí pro akademické pracovníky a postgraduálních studijních výzkum studentů.

Výsledky z roku 2008 RAE (Research Assessment Exercise) jasně ukazují silný profil University je výzkumu s prací, která byla hodnocena jako přední světový teologie, bohosloví a historie a Anglický jazyk a literatura a mezinárodně excelentní výzkum v oblasti výchovy a sportu Studie spojené se studiem.
Research Culture

Náš výzkum strategie klade důraz na konsolidaci a další rozvoj kultury výzkumu, včetně pedagogického výzkumu v celé univerzity a podporovat zavedené oblasti výzkumu síly.

To dále dokládá silné odkazy výzkumu s jinými institucemi doma iv zahraničí, jakož i s občanskými organizacemi a skupinami.


Výzkum Studijní programy Dostupné

Nabízíme Vám možnost studovat za MPhil nebo PhD, práce na výzkumném projektu po boku zkušených výzkumných pracovníků.

Tyto výzkumné stupně zahrnují definování vlastní oblast výzkumu vyšetřování, úzce spolupracuje s týmem, který bude vést a podporovat vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Síle A Klimatizace

Online & Campus forma September 2017 Spojené království Londýn

Diplom Program MSc / PG se zaměřuje na disciplíny, vztahujících se na poli síly a klimatizace. Tyto disciplíny jsou vyvinuta, aby program, který odráží [+]

MSc v síle a klimatizace (Distance Learning)

MSc v silový a kondiční Postgraduální diplom v oboru silový a kondiční

Nárůst odborné a loterního financována sportu kromě přesune na profesionalizaci sportovní koučování ve Velké Británii vedl ke zvýšené poptávce po silový a kondiční trenéry. S ohledem na tuto skutečnost, k diplomu MSc / PG na silový a kondiční byl vyvinut tak, aby tento požadavek tím, že poskytuje studentům možnost rozšířit své dosavadní znalosti a rozvíjet dovednosti potřebné pro práci v terénu.

 

 

Program MSc / PG diplom je vhodný pro jednotlivce, kteří chtějí pokračovat v kariéře v síle a klimatizace. Program byl navržen tak, kolem řadou specializovaných modulů rozvíjet základní znalosti a dovednosti uplatnit v oblasti pevnosti a klimatizace. Jednotlivci mohou studovat na částečný úvazek, dokončení MSc za dva roky. Program je dodáván přes distančního vzdělávání (on-line a vytisknout prostředků stanovených) s požadovanými přijít University 3 denní indukční na začátku jejich průběhu a 1-2 týden (v závislosti na modulech byla přijata) studenty období místě na plný úvazek Na konci každého školního roku.... [-]


Videos

Be Part of St Mary's in 2016

St Mary's University - The Place To Be