Sussex Coast College Hastings

Úvod

Read the Official Description

Sussex Coast College Hastings (SCCH) byl vítá studenty z celého světa na více než 30 let. Nabízíme vysoce kvalitní výuku ve starostlivé, uvolněné prostředí, kde si můžete dělat přátele snadno.

Sussex pobřeží College Hastings je stát financovaný Další vzdělávání College se sídlem v Hastings, East Sussex. Nachází se ve fantastické areálu 100 milionů liber vybavenou učení world-class zařízení.

Nabízíme širokou škálu kurzů pro zahraniční studenty, zajištění bezpečné a příjemné prostředí, které umožní učit se a rozvíjet svůj anglický jazyk, akademické a / nebo odborné dovednosti.

Jsme UKVI Vysoce důvěryhodné sponzor TIER 4 studentské vízum a mohou také vydávat studentský návštěvník vízovou dokumentace.

Hastings je historické přímořské město v jihovýchodní Anglii s populací přes 90,000, včetně nové univerzity a multi-kulturní studentské populace.

Tam je živé centrum města a půvabné staré město, z nichž oba mají bary, kavárny, kluby, restaurace, obchody a kino. Vedle bzučení města a hravé pobřeží je krásná příroda, s veřejnou útesu straně, pláže a lesní stezky, ideální pro objevování. Tam jsou také výborné dopravní spojení do Londýna a Brightonu, Gatwick a Heathrow mezinárodní letiště, stejně jako v blízkosti kontinentální Evropy.

Stejně jako k nám na Facebooku: https://www.facebook.com/sussexcoastcollege Sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/SussexCoast

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

HNC / D

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Hastings

Sussex pobřeží College Hastings nabízí širokou škálu Hnc / HND programy, které jsou a soustředit se na převoditelné hodnot, znalostí, porozumění a schopností souvisejících s podporou a progrese do vyššího vzdělávání. [+]

HNC / D Programy Tento kurz je ověřena Edexcel a dodává Sussex Coast College Hastings. HNC / HND jsou náročné programy, které se zaměřuje na cenných hodnot, znalostí, porozumění a dovedností důležitých pro podporu a rozvoj dovedností a na vysokých školách. V HNC / HND kurzy poskytuje širokou porozumění problémům a praxe v celé řadě průmyslových specifických oblastech. Je velmi vhodný pro jednotlivce nebo skupiny a také jako progrese cesta pro ty, kteří mají v úmyslu studovat na vyšší úrovni v budoucnosti. Oblasti studia Kurz zahrnuje různé teorie a praktická cvičení, včetně přednášek, diskusí, skupinové práce, návštěvy a návštěvy metody speakers.Assessment jsou eseje, prezentace, praktické ukázky, projektů a portfolia spojené s prací a reflexní časopisy. Studenti musí být 18 let nebo starší. UCAS sazebníku; 120 bodů z příslušné úrovně 3 kurzu. Individuální hodnocení. Pro non-rodilí mluvčí angličtiny: IELTS 5,5 celkově 5,5 v písemné formě. . Zaměstnanost a progrese příležitosti Kurz otevírá příležitosti pro zaměstnání u vyššího dohledu a nižších úrovních řízení. Úspěšné absolvování HNC / HND samozřejmě umožní vývoj na ostatních předmětů HE získat plný rozsah Honours. [-]

Videos

Sussex Coast College

Contact
Adresa
Station Plaza Campus
Sussex Coast College Hastings
Station Approach,
Hastings

East Sussex , TN34 1BA GB
Adresa destinace
Station Plaza Campus
Sussex Coast College Hastings
Station Approach,
Hastings

Hastings, Anglie, TN34 1BA GB
Adresa
Ore Valley Campus
Sussex Coast College Hastings,
Parker Road,
Hastings

East Sussex , TN34 3TT GB
Adresa destinace
Ore Valley Campus
Sussex Coast College Hastings,
Parker Road,
Hastings

Hastings, Anglie, TN34 3TT GB
Adresa
Automotive Centre
Unit 17 & 18 Northridge Industrial Estate,
Hayward Way,
Hastings

East Sussex , TN35 4PP GB
Adresa destinace
Automotive Centre
Unit 17 & 18 Northridge Industrial Estate,
Hayward Way,
Hastings

Hastings, Anglie, TN35 4PP GB