Sussex Coast College Hastings

Úvod

Read the Official Description

Sussex Coast College Hastings (SCCH) byl vítá studenty z celého světa na více než 30 let. Nabízíme vysoce kvalitní výuku ve starostlivé, uvolněné prostředí, kde si můžete dělat přátele snadno.

Sussex Coast College Hastings (dříve známý jako Hastings College of Arts and Technology) je stát financoval další vzdělání Vysoká škola se sídlem v Hastings, East Sussex. Máme dva skvělé 100.000.000libra areály vybavené s world-class vzdělávacích zařízení.

SCCH poskytuje vzdělávání a odborné přípravy pro 2000 studentů prezenčního studia ve věku 16 - 18, 5000 na částečný úvazek vzdělávání dospělých a více než 500 zahraničních studentů každý rok. Máme dlouhou tradici vítání studentů z více než 80 zemí a poskytuje vynikající výuku a učení. Léčíme výuku a učení velmi vážně a očekáváme maximální závazek ze všech našich zahraničních studentů tvrdě pracovat a navštěvovat pravidelně. Na oplátku nabízíme vynikající prospěch a kulturní porozumění a slib, že bude mít život měnící zkušenost, když jste v naší péči.

Nabízíme širokou škálu kurzů pro zahraniční studenty, zajištění bezpečné a příjemné prostředí, které umožní učit se a rozvíjet svůj anglický jazyk, akademické a / nebo odborné dovednosti.

Jsme Border Agency UK Vysoce Trusted sponzor TIER 4 studentské vízum a může také vydávat studentský vízum dokumentaci návštěvníků. Vysoká škola má také diskrétní multi-víry prostor pro všechny studenty používat.

Hastings je historické přímořské město v jihovýchodní Anglii s populací přes 90,000, včetně nové univerzity a multi-kulturní studentské populace.

Tam je živé centrum města a půvabné staré město, z nichž oba mají bary, kavárny, kluby, restaurace, obchody a kino. Vedle bzučení města a hravé pobřeží je krásná příroda, s veřejnou útesu straně, pláže a lesní stezky, ideální pro objevování. Tam jsou také výborné dopravní spojení do Londýna a Brightonu, Gatwick a Heathrow mezinárodní letiště, stejně jako v blízkosti kontinentální Evropy.

Stejně jako k nám na Facebooku: https://www.facebook.com/sussexcoastcollege Sledujte nás na Twitteru: https://twitter.com/SussexCoast

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Kurz: Hnc / D Zdravotní A Sociální Péče

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Hastings

HNC ve zdravotnictví a sociální péče je náročný program, který se zaměřuje na převoditelné hodnot, znalostí, porozumění a dovedností důležitých k podpoře žádnou skupinu uživatelů služby v jakémkoli prostředí. [+]

Kurz: hnc / d zdravotní a sociální péče Tento kurz je ověřena Edexcel a dodává Sussex Coast College Hastings. HNC ve zdravotnictví a sociální péče je náročný program, který se zaměřuje na převoditelné hodnot, znalostí, porozumění a dovedností důležitých k podpoře žádnou skupinu uživatelů služby v jakémkoli prostředí. Kurz poskytuje široké chápání problematiky a praxe zdravotnictví a sociální péče. Je velmi vhodný pro ty, kteří již pracují v prostředí, kde péče a podpora je poskytována pro jednotlivce nebo skupiny a také jako progrese cestou pro ty, kteří mají v úmyslu studovat na vyšší úrovni v budoucnu. Oblasti studia Kurz zahrnuje různé teorie a praktická cvičení, včetně přednášek, diskusí, skupinové práce, návštěvy a návštěvy metody speakers.Assessment jsou eseje, prezentace, praktické ukázky, projektů a portfolia spojené s prací a reflexní časopisy. Rok 1 Komunikace ve zdravotnictví a sociální péče Zásady pro zdraví a sociální praxe péče Zdraví a bezpečnost ve zdravotnictví a péče o pracovišti Osobní a profesionální 2. ročník Development (včetně pracovních zkušeností) Práce v partnerství ve zdravotnictví a sociální Odborné jednotky Správa finančních prostředků Řízení lidských zdrojů Psychologie pro zdravotnictví a sociální péče Vstupní požadavky Studenti musí být 18 let nebo starší. UCAS sazebníku; 120 bodů z příslušné úrovně 3 kurzu. Individuální hodnocení. Pro non-rodilí mluvčí angličtiny: IELTS 6,0 celkově 6,0 v písemné formě. Všichni studenti musí být zaměstnán ve zdravotnictví a sociální péče nastavení v dozorčí nebo správní úrovni. Zaměstnanost a progrese příležitosti Kurz se otevírá příležitosti pro zaměstnání na vyšší dohledu a nižších úrovních řízení ve zdravotnictví a nastavení sociální péče. Úspěšné absolvování kurzu HNC umožní postup na další kurzy HE získat plnou diplomem. Informace o předmětu UCAS Centre č.: S83 UCAS kód aplikace: 052S Čas: 2 dny v týdnu Doba trvání: 1 rok Campus: Station Plaza Level: 4 Použít: Přímé kolegiu pro HNCs [-]

Videos

Sussex Coast College

Contact
Adresa
Station Plaza Campus
Sussex Coast College Hastings
Station Approach,
Hastings

East Sussex , TN34 1BA GB
Adresa destinace
Station Plaza Campus
Sussex Coast College Hastings
Station Approach,
Hastings

Hastings, Anglie, TN34 1BA GB
Adresa
Ore Valley Campus
Sussex Coast College Hastings,
Parker Road,
Hastings

East Sussex , TN34 3TT GB
Adresa destinace
Ore Valley Campus
Sussex Coast College Hastings,
Parker Road,
Hastings

Hastings, Anglie, TN34 3TT GB
Adresa
Automotive Centre
Unit 17 & 18 Northridge Industrial Estate,
Hayward Way,
Hastings

East Sussex , TN35 4PP GB
Adresa destinace
Automotive Centre
Unit 17 & 18 Northridge Industrial Estate,
Hayward Way,
Hastings

Hastings, Anglie, TN35 4PP GB