RDI Resource Development International

Úvod

Read the Official Description

Flexibilní vysokoškolské studium, aby se vešly váš životní styl

Jít na vysokou školu moderní způsob a výrazně snížit vaše poplatky za studiem na vysokoškolské vzdělání, magisterský nebo MBA distanční vzdělávání. Máme více než 25 let zkušenosti s poskytováním univerzitní vzdělání UK distanční vzdělávání, pomáhá tisícům lidí, jako jste vy uspět ve své kariéře.

Dáváme tisíce studentů a mimo Spojené království šanci studovat na britské univerzitní kvalifikace prostřednictvím on-line dálkového studia. Naší vizí je změnit svět prostřednictvím inovativního vzdělávání.

Jsme největším nezávislým poskytovatelem světový vysokoškolských kvalifikací britských distanční vzdělávání. V srpnu 2015 jsme dosáhli University Název a změnila své jméno z Development Resource International Ltd Arden univerzita Ltd - první specializované distančního vzdělávání University ve Velké Británii od Open University vznikla před více než 50 lety. Víme, že velké úctě, ve kterém RDI je držen studenty na celém světě, a tak název RDI nadále být součástí Arden univerzity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář V Oboru Zdravotní A Sociální Péče (BSC Hons)

Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2016 Spojené království Coventry + 1 více

Cílem tohoto kurzu je, aby vám umožní rozvíjet své odborné znalosti v oblasti kriticky oceňování praxi v oblasti zdraví a sociální péče arény z inter-profesionální ... [+]

Bakalář v oboru zdravotnictví a sociální péče (BSc Hons)

 

Cílem tohoto kurzu je, aby vám umožní rozvíjet své odborné znalosti v oblasti kriticky oceňování praxi v oblasti zdraví a sociální péče arény z inter-profesionální a současného pohledu. Některé moduly mohou oslovit širší společenské a politické vlivy, které mají vliv na zdravotní a sociální péče. Kurz zařídíme s dovednostmi kritické reflexe a hodnocení tak, že jste schopni vést / usnadnit pokročilé a inovativní postupy v rámci zdravotní a sociální péče kontextu. Veřejný zadavatel: Anglia Ruskin University

 

 

Popis kurzu... [-]


Videos

About RDI, the distance learning specialists

Who studies with RDI

Through Ilearn RDI offers study that fits around you

RDI gives you quality support when it matters

Contact
Adresa destinace
Resource Development International Ltd
Midland Management Centre
1A Brandon Lane

Coventry, Anglie, CV3 3RD GB