Middlesex University London

Úvod

Read the Official Description

Na Middlesex University naše specializované postgraduální kurzy nikdy zůstat statické, ale jsou neustále upravena a vylepšena, aby zajistily, že se učí nejnovější akademické teorie, stejně jako nejnovější odbornou praxi. Budete pod vedením akademických pracovníků, jejichž zkušenosti klene celosvětově uznávané výzkum a hlavní role v klíčových oblastech průmyslu; lektoři, kteří vidí ve vysokém školství jako místo přímo připojeným do reálného světa podnikání a úsilí.

Zápis s námi vám umožní přístup k jednomu z mála single-školního areálu univerzity v Londýně, kde najdete klidné a listové prostředí pro výuku. Nabízíme velmi nejnovější a nejlepší vybavení pro učení a rekreaci, společnou zaměřením, kde cross-oddělení spolupráce jsou normou, a hrdý dědictví, které sahá více než 130 let.

Naše Hendon kampusu je krátká trubička vlakem od centra Londýna, se všemi světovými institucemi, vědeckých komunit a živou kulturu. Máme také školní areály v Maltě, Dubaji a Mauricius. Bereme mezinárodní pohled na studium a své kariéry aspirací. Věříme, že při své vzdělání na vyšší úrovni, je více než jen rozšíření své akademické obzory, ale také o tom mít ty extra vlastnosti, které vás vystoupit ve zvoleném oboru a na globálním trhu práce.

Postgraduální studenti přicházejí k nám prostřednictvím mnoha cest, z celého světa, s využitím našich finančně dostupných studijních programů, stipendia. Naše vynikající 2014 Research Excellence Framework výsledky vypovídají o zvýšené stojí naši investigativní práci má na světové scéně, přes právo, obchod, umění a vědy.


Vybavení


Middlesex nedávno přesídlil mnoho našich zařízení do Hendon, takže nyní je vše založeno na našem jediném, moderní kampus. Tam to bylo 200 mil £ investoval, s novou knihovnou, state-of-the-art biomedicínské a technologie Laboratoře a TV produkce studia instalovány na uni. The Grove, což 80000000 £ centrum pro kreativní kurzů je jedním z nejnovějších staveb na akademické půdě, což je základ pro umění, média a studenty designu.

Umístění

Umístěný v Hendon, univerzita je ideálně situován k centru Londýna - je to jen dvacet-čtyři minuty Cesta do Leicester Square - ale také příměstský pocit dává to nejlepší z obou světů.

Knihovna a studijní zázemí

Sheppard knihovna se může pochlubit inspirativní výhled na panorama Londýna a nabízí více než 1000 studijních míst, takže nebudete muset vyškrábat najít nejlepší studijní místo. Otevřít 24 sedmtin v semestru době to vám dává dostatek příležitostí, aby prozkoumala všechny 350,000 knih v nabídce zde. Náš bezplatný program e-books zaručuje každý student získá základní učebnici pro každý modul v digitálním formátu. To je dohromady obrovské úspory více než třech letech studia, stejně jako pohodlí, že budou moci přistupovat k materiálu jádra odkudkoliv bez nošení těžkých učebnic kolem.

To

Tam je asi 600 počítačové stanice v samotném a bezplatné Wi-Fi je vybaven celém areálu knihovny. Můžete si také půjčit notebooky pro délce 24 hodin a budete mít svůj vlastní e-mailový účet s úložným prostorem, takže můžete snadno zůstat v kontaktu se spolužáky a lektorů. Studenti na Middlesex mají zdarma tisk a kopírování pro všechny univerzitní práci. Existuje specialista IT pracovníci kolem podporovat studenty na počítače a software použití, navíc k webové podpoře.

Kariéra služba

Kariéra centrum může pomoci připravit cestu k vaší vysněné zaměstnání podporou vás prostřednictvím vašich studií. V roce 2012, více než 90% studentů, kteří je absolventem Vysoké školy našlo zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia, takže si můžete být jisti, že kariéra tým bude vám některé užitečné rady. Od CV budovy na poradenství v oblasti pracovních stáží, najdete ho tady všichni.

Svaz studentů

Naše 4.500.000 £ centrální studentka hub nabízí sportovní a rekreační zařízení a Studentská unie je v centru toho všeho. Home Studentská unie je MDX dům, impozantní, moderní místem, kde si můžete odpočinout s pitím po hodině nebo chytit nějaké živé hudby později večer. Stejně jako pořádání akcí, Unie - MDXSU - poskytuje poradenství a podporu studentů v akademických a osobní záležitosti.

Sportovní

Fitness Pod je Middlesex vlajková loď fitness centrum s celou řadou moderních zařízení v posilovně a osobní trenéry k ruce s wellness a fitness poradenství. Použití zařízení stojí jak malý jak £ 70 ° C po celý rok - mnohem levnější než přihlášení do veřejné posilovny. K dispozici je také výběr zbrusu nových hřišť 4G a víceúčelových kurtů na akademické půdě, takže můžete hrát outdoorové sporty, jako je fotbal, basketbal a hokej.

Každý rok Middlesex hostí každoroční sportovní ples, událost, která uznává úspěchy a rozvoj svých studentů ve sportu. V průběhu celého roku se zde sportovní výlety, včetně lyžařský výlet do Francie a na horských kolech víkend ve Walesu.

Výzkum


Náš výzkum je skutečný rozdíl ve světě. Naše práce nekončí na našich hranicích areálu. Studenti a zaměstnanci jsou vedeni ke spolupráci s průmyslovými partnery, profesními subjekty a jinými organizacemi.

Máme odborné výzkumných pracovníků v nejrůznějších oblastech od vakcín pro rakovinu na vyšetřování porušování lidských práv, lidské chování a umělé inteligence.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master V Klinické Fyziologie - Kardiologie (BSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Srdeční fyziologové jsou zodpovědné za zaznamenávání a analýzu fyziologických dat diagnostikovat a léčit známé nebo podezření na srdeční onemocnění. Klinické fyziologové ... [+]

Mistr v klinické fyziologie - Kardiologie (BSC)

 

Co je to klinické fyziologie (Cardiology) Srdeční fyziologové jsou zodpovědné za zaznamenávání a analýzu fyziologických dat diagnostikovat a léčit známé nebo podezření na srdeční onemocnění. Klinické fyziologové musí kombinovat vysoce odborné znalosti, dovednosti a analytické řešení problémů s péčí o pacienty a podporu poskytovat vysoce kvalitní moderní zdravotní péče.

 

 

Proč studovat MSc klinické fyziologie (Cardiology) na Middlesex?

Naše klinické fyziologie (Cardiology) stupeň MSc vám poskytne komplexní průpravu v základních principů a nedávný pokrok v oblasti vedle mechanismů, o něž se opírá hlavní patologické procesy. Naši studenti budovat své znalosti o moderních technologiích používaných v diagnostice a výzkumu řešit složité problémy spojené s vyšetřováním onemocnění potřebné k pokroku vlastní výzkum. Budete rozvíjet praktické dovednosti pro provádění experimentální výzkum a kritické zhodnocení a analýzu dovednosti potřebné pro literární recenze; posuzování podstatných skutečnostech, koncepty, principy a teorie; zákonné požadavky na lidské experimenty a etických otázkách týkajících se výzkumu s lidskými subjekty a lidské tkáně relevantní pro vaši reearch.... [-]


MSc

Magistr V Aplikované Oblasti Veřejného Zdraví (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz poskytuje studentům s dovedností a odborných znalostí, aby kriticky zhodnotit a provádění praktických aplikovaných veřejné zdraví řešení, které jsou šité na míru ... [+]

Mistr v aplikované veřejného zdraví (MSc)

 

Tento kurz poskytuje studentům s dovedností a odborných znalostí, aby kriticky zhodnotit a provádění praktických aplikovaných veřejné zdraví řešení, které jsou šité na míru prostředí, ve kterém pracují.

Vlastnosti předmětu

Získat pochopení toho, jak faktory včetně kultury, chování, sociální a environmentální situaci mít vliv na veřejné zdraví, Naučte se širokou škálu strategií řízení, který vám umožní analyzovat stávající a budoucí zdravotní problémy a navrhovat a rozvíjet politiku veřejného zdraví v boji proti nim Být schopen shromažďovat a analyzovat data z informací veřejného zdraví, demografie, epidemiologie a dalších zdrojů k určení populace pohody a zdraví Porozumět principům životního stylu a citových procesů, které mají vliv na rozvoj nemoci v individuálních i populační úrovni. ... [-]

Magistr V Biomedicínských A Biologických Vědách (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Biomedicínské vědy na Middlesex má narůstající pověst doma iv zahraničí. To je částečně díky naší world-class výzkum v Biomarkers (molekulární ... [+]

Mistr v biomedicínské a biologických věd (MSc)

 

Biomedicínské vědy na Middlesex má narůstající pověst doma iv zahraničí. To je částečně díky naší world-class výzkum v Biomarkers (molekulární patologie), radiologie a veřejné zdraví, a Bio-modelování a bioinformatika. Middlesex nedávno otevřel své state-of-the-art bioanalytical laboratoří pro výuku a výzkum. S investicí ve výši 3.000.000libra zařízení utkání, a v některých případech předčí, těch, které nabízí na britských lékařských fakultách.

Biomedical Science (hematologie a transfuze Science), MSc Biomedical Science (Lékařská mikrobiologie), MSc Biomedicínská Science (Klinická biochemie), MSc Biomedical Science (Cellular Pathology), MSc ... [-]

Magistr V Biomedicínských Věd - Buněčná Patologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Široce založená, praktický kurz se specifickými znalostmi vědy je základem disciplínu buněčné patologie a technologie v použití. Absolventi ... [+]

Mistr v biomedicínském Science - Cellular patologie (MSc)

 

Široce založená, praktický kurz se specifickými znalostmi vědy je základem disciplínu buněčné patologie a technologie v použití. Absolventi biomedicínských vědy laboratoří a odborníků pracujících v lékařském výzkumu na vysokých školách, nemocnicích a výzkumných agentur, se bude zvyšovat a rozvíjet své kariérní vyhlídky v této vzrušující a rychle se měnícím oboru.

Speciální funkce

Hands-on zkušeností z posledního buněčných technik a technologií State-of-the-art biomedicínské vědecké laboratoře otevřeny 2005 Rychle rostoucí odvětví s vysokou poptávkou po vysoce kvalifikovaných absolventů. Naše biomedicínské vědci míří vývoj v důležitých oblastech, jako je boj proti rakovině. ... [-]

Magistr V Biomedicínských Věd - Hematologie A Transfúzní Science (MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Na tomto kurzu budete mít příležitost rozvíjet praktické, metodické a analytické dovednosti pro biomedicínský výzkum, a toexplore současná mezinárodní ... [+]

Mistr v biomedicínském Science - hematologie a transfúzní Science (MSc)

 

Na tomto kurzu budete mít příležitost rozvíjet praktické, metodické a analytické dovednosti pro biomedicínský výzkum, a toexplore aktuální mezinárodní výzkum v oblasti hematologie a transfúzní vědy. Kurz má vysoký laboratoř založený praktickou část, kde studenti mohou uplatnit teoretické znalosti na praktické experimentování. Budete mít také možnost zapojit se do mezinárodně uznávaného výzkumu při vašich individuálních výzkumných projektů. Tento kurz probíhá ve spolupráci s National Health Service Blood & Transplant (NHSBT) Service v Colindale, což nám umožňuje nabídnout řadu odborné výuky se soustředil na nejvíce praxi up-to-date v hematologie a transfúzní vědy, rychle se vyvíjející specializace biomedicínských věd.... [-]


Magistr V Biomedicínských Věd - Lékařské Mikrobiologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tyto biomedicínské vědy (Lékařská mikrobiologie) Mistři na Middlesex v Londýně je navržen tak, aby vám s pokročilým znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru ... [+]

Mistr v biomedicínském vědy - lékařské mikrobiologie (MSc)

 

Tyto biomedicínské vědy (Lékařská mikrobiologie) Mistři na Middlesex v Londýně je navržen tak, aby vám s pokročilým znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v diagnostickém nebo výzkumné laboratoře. To se vztahuje na základní aspekty molekulární a buněčné biologie a moderní bio-analytických metod používaných pro studium buněk a mikrobů. Kromě toho, samozřejmě zahrnuje studium patogenních mikrobů, epidemiologie, kontrolu infekcí, laboratorní vyšetření infekčních nemocí, očkování a imunizaci. Jsme také na právní a etické otázky související s biomedicínský výzkum. Náš odborný personál, který patří mikrobiology, buněčné patologové, molekulárních biologů a biochemiků, vám poskytne pevný základ, aby se provádět výzkum na úrovni PhD.... [-]


Magistr Ve Sportovním Rehabilitaci (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Studie in-hloubkové vědy a sportu dal vědcům větší pochopení toho, jak lidské tělo reaguje na cvičení. Podporováno průkopnické zařízení a odborných pracovníků, náš kurz produkuje vynikající absolventy, kteří mohou pomoci někoho účastní ve sportu a cvičení, ať už na elitní úrovni, nebo v rámci obecné komunity. [+]

Tento kurz vám poskytne dovednosti a znalosti, aby se stala autonomní zdravotnictví praktik, specializující se na fitness, cvičení založené na rehabilitaci a pohybového řízení. Zaměřujeme se na zvýšení své kritické povědomí o současných trendech v oblasti sportu a cvičení rehabilitaci, a budovat důvěru k použití těchto průkopnické pokroky na pracoviště. Sport rehabilitace výzkum je důsledně zaměřen na zlepšení sportovní výkon a snížit riziko zranění. Proto je náš kurz je zaměřen na budování znalostí a dovedností provádět rehabilitační programy, které vracejí sportovce optimální kondici. Budete mít přístup do nedalekého Allianz Park Stadium našich partnerských Saracéni Rugby Club, kde se bude používat náš svět-třída výkonnosti laboratoře, rehabilitační jednotky a testování zařízení. Budete mít také možnost získat zkušenosti v oblasti sportu a cvičení prostředí skrze pracovní stáže. Zdůrazňuje Předmět: - studenti, kteří ukončili sportovní stupňů s Middlesex šly na práci v organizacích, jako je profesionální fotbal a rugby klubů, národních sportovních federací a nezávislých soukromých praxí. - Naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří každý nabízejí bohaté zkušenosti v oboru. V rámci kurzu jsme také navázat úzké vazby s Saracens Rugby Club v oblasti sportu obnovu a rekonstrukci výkon, jakož i pohybový screening. - V roce 2013, Middlesex University otevřela své nové sportovní a vědě o cvičení zařízení poblíž u Allianz Park. Jako součást vzrušující nový podnik s Saracens Rugby Club, které jsou založeny na Allianz parku, budete používat nejnovější state-of-the-art zařízení, včetně pohybu laboratoři člověka, zdraví a zranění kliniky a lidské výkonnosti laboratoře. -The Kurz je akreditován Britské asociace sportovních rehabilitators a školitelů (BASRaT). [-]

Magistr Ve Sportovním Výkonu A Zvláštní Populace (MSC)

Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Zdraví a fitness průmysl je svědkem exploze v posledních letech, jak více a více lidí si uvědomuje důležitost cvičení. Naše míra je jen mistři v zemi zaměřit se pouze na to, jak stanovit bezpečné a účinné fyzické aktivity, cvičení a sportovní účast na ty, kteří žijí s 18 nejčastějších chronických onemocnění ve Velké Británii. [+]

Naše Postgraduální studium podporuje špičkové odborné praxi, což studentům opporunity, aby provedla vedoucí výzkumu a získat nejnovější poznatky účinné praxe předpisu pro zvláštní populace, pod dohledem zkušených odborníků. Kurz byl navržen speciálně pro kvalifikované absolventy a zdraví a fitness profesionálů, takže chápe, že vám přinese zkušenosti a praktické znalosti s vámi. Pomůžeme vám dát to do kontextu a rozvíjet. Během kurzu se naučíte, jak odůvodnit své rozhodnutí s profesionální praxe založené na důkazech, a rozvíjet své odborné znalosti a odpovědnost. Ty už by mohl mít úroveň 3 GP postoupení kvalifikace, což je úroveň 4 samostatný Stav kvalifikaci nebo titul bakaláře, ale tato úroveň 7 degree trvá, že znalosti na nejvyšší úrovni. Na konci stupně budete mít komplexní pochopení 18 z nejčastěji uvedených podmínek, a jak je řídit samostatně nebo jako komorbidit prostřednictvím cvičení předpis. Zdůrazňuje Předmět: - Toto je pouze magisterské studium ve Velké Británii se zaměřit čistě na předpis bezpečné a účinné pohybové aktivity napříč nejčastějších chronických onemocnění. - Workshopy replikovat rozsah pracovních prostředích, od plně vybavených tělocvičny do domovů klientů. - Naučte se pochopit základní patologie nejčastějších chronických onemocnění. - Podívejte se do velké hloubky v určitém stavu, který vás zajímá, na základě individuálního výzkumného projektu. - Po dokončení kurzu budete jeden z nejvyšších kvalifikovaných odborných trenérů v oblasti zdraví a fitness průmyslu. - Naučíte se používat state-of-the-art zařízení a vybavení, na univerzity uznané jako jeden z nejlepších v zemi, pro sport a vědě o cvičení a rehabilitace. - Kurz umožňuje vytvořit solidní základy jednotlivých výzkumných zájmů, které pak mohou být přijata na úrovni PhD. [-]

Magistr Ve Sportu Rehabilitace A Tělovýchovného Lékařství (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Sportovní fyzioterapie je vysoce konkurenční povolání, které vyžaduje zkušený praktik s odbornými dovednosti a kompetence. MSc Sport Fyzioterapie a tělovýchovného lékařství v Middlesex byla vytvořena speciálně pro Chartered fyzioterapeuty, kteří chtějí sledovat sportovní kariéru, která vám kvalifikaci a zkušenosti nezbytné požádat o akreditaci s Sdružení sportovních fyzioterapeutů. [+]

Middlesex je všeobecně považován za jednoho z nejlepších univerzitách ve Velké Británii ke studiu sport. Londýnské Sports Institute na Middlesex University je založen na Allianz Park Stadium Saracénů RFC, kde jsme pravidelně ošetřovat elitních atletů v našich high-tech biomechaniky a fyziologie laboratoří a nové rehabilitační apartmá. To vám dává možnost provést výzkumný projekt na téma dle vlastního výběru vedle odborných psychologů, biomechanists a lékaři. Naše magisterských programech je jedním z mála v Británii vybudovat klinické stáže do kurzu. Student stráví 150 hodin po dobu trvání pracovního předmětu na klinické umístění ve sportovním prostředí. Některé z těchto hodin může být na vašem pracovišti, pokud je to vhodné, ale můžeme nabídnout hodin v naší London Sport Institute sportovních úrazů klinice pod dohledem lékařů, kteří pracují s sportovci na národní a mezinárodní úrovni. Máme také vazby s profesionální sportovní týmy, kde mohou být klinické hodiny provedeny, jako je Tottenham Hotspur, Queens Park Rangers, Arsenal, Saracens, vosy, Harrow School a Anglie Rugby. To znamená, že dokončit svůj magisterský titul mají značné zkušenosti v profesionálním sportu, často s nastavením MDT. Kromě toho, získáte potřebnou kvalifikaci pro ACPSEM a IFSPT akreditace - uvedení vás ve skvělé pozici začít kariéru v oblasti sportu. Kurz lze studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, aby se vešly kolem stávající pracovní závazky, a je vyučován lékařů, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s národními a mezinárodními sportovními organizacemi. Budete také studovat pitchside trauma léčba traumatem lékaři a pedagogických pracovníků Rugby odbor fotbalu, získávat Level 2, okamžitou péči kvalifikaci jako standard s možností pokračování do úrovně 3 za příplatek. Zdůrazňuje Předmět: - vynaložit minimálně nebo 150 hodin v klinickém umístění během stupně. - Kurz je mapována na ACPSEM a IFSPT akreditačních drah. - Obory předmět plný úvazek nebo na částečný úvazek, aby se vešly kolem vaší aktuální pracovní závazky. - Práce s elitními atlety z prestižních organizací jako je Tottenham Hotspur FC, vosy RFC, Queens Park Rangers a Anglie Rugby. - Získejte pitchside úrazový úrovni 2 nebo 3 okamžitou péči kvalifikaci při práci s RFU trauma lékařů a pedagogických pracovníků. - Učte se od cvičení národní a mezinárodní clinicians, významné biomechanists a physiologists. - Studium v ​​našich ultramoderních zařízení v Allianz Park, domov Saracens RFC. [-]

Magistr Ve Studiích Na Duševní Zdraví (MSC)

Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Chudoba, strohost a tlaky současného bydlení dělají problémy duševního zdraví stále viditelné ve Velké Británii dnes. Tento flexibilní a jedinečný program je navržen tak, aby vám umožní stavět na předchozích znalostí a zkušeností, jakož i rozvíjet a demonstrovat mistrovství v oblasti duševního zdraví dovedností a znalostí souvisejících s cílem přispět ke zvýšení profesionální duševní zdraví praxe, výzkumu a vývoje služeb. [+]

Tento inovativní kurz je vhodný pro ty, kteří již pracují v oblasti duševního zdraví a umožňuje studovat s ostatními z celé řady nastavení duševního zdraví a pozadí. Rozmanitost tohoto učebního prostředí stimuluje lepší znalostí duševního zdraví, což vede ke zlepšení postupů a rozvoj služeb. Můžete si naplánovat svůj vlastní individuální studijní cestu ke splnění konkrétních osobních, profesních, akademické a servisních potřeb. Kromě toho, volitelné moduly lze užívat tempem, a frekvenci, které odpovídá vašim podmínkám, přičemž v úvahu otázky, jako je vaše umístění a rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Program je navržen tak, aby, pokud je to možné, úvěry, jichž se prostřednictvím předběžné studie jsou uznávány jako součást ceny. Zdůrazňuje Předmět: - Middlesex je předním poskytovatelem zdravotní výchovy, s jedním z nejvyšších hodnocení spokojenosti studentů v Londýně. - Jsme také vysoce hodnocené pro naše studentské podpory, což zvláště pomáhá studentům netradičních kvalifikací, aby dosáhli svého potenciálu. - Vaše studie jsou podporovány zbrusu nový state-of-the-art zařízení, včetně ošetřovatelské dovednosti laboratoře, profesionální tréninkové vybavení a speciální budovu, která může přinést celou řadu hi-fi simulace v oblastech, jako je resuscitace a zabývajících se těžce nemocných pacientů. - Navázali jsme vztahy s předními londýnských fondů duševního zdraví. [-]

Magistr V Oblasti Bezpečnosti Práce, Ochrany Zdraví A řízení životního Prostředí (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Bezpečnost práce a zdraví řízení Masters na Middlesex v Londýně vám pomůže vytvořit informované, kritické a nápadité postoj vůči ... [+]

Mistr v ochrany zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí (MSc)

 

Bezpečnost práce a zdraví řízení Masters na Middlesex v Londýně vám pomůže vytvořit informované, kritické a nápadité vztah k vaší práci v této důležité oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a je akreditován Ústavu pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (IOSH). Kurz je navržen tak, aby dát znalosti a dovednosti do praktického kontextu demonstrovat roli a funkci moderního bezpečnosti práce a praktika, bude do značné míry lze dosáhnout pomocí studijních příkladů případových, praktických cvičení a inspekce, stejně jako přednášky a seminářů od praktikujících profesionály. Zatímco studium bezpečnosti a ochrany zdraví Správa Masters budete zkoumat myšlení nejvíce up-to-date v bezpečnosti a ochrany zdraví při práci sektoru a naučí se analyzovat a vyhodnocovat problémy ve vědeckých, technických a manažerských podmínkách. Umístěný v naší Hendon kampusu v Londýně, budete těžit z našich vynikajících studentských zařízení, a být učil týmem odborníků. Budete enormně těžit z bohatství znalostí a praktických zkušeností naši zaměstnanci vnášejí do kurzů.... [-]


Magistr V čínské Medicíny (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Ačkoli principy čínské medicíny ode tisíce let, stále nesou velký význam a jsou stále více integrální součástí systémů zdravotní péče po celém světě. Naše míra, učil předními odborníky z praxe v oboru, nabízí jedny z nejlepších tréninkových zařízení ve Velké Británii. [+]

Middlesex je světovým průkopníkem v oblasti čínské medicíny výzkumu a výuky. Vůbec první univerzita mimo Čínu, aby zahájily tradiční čínské medicíny titul, jsme vyvinuli kurz, který je Hodnocené pro uspokojení studenta na území celého Londýna. Čínská medicína může být obtížný předmětem ke studiu, protože jeho léčby jsou často složité a jsou založeny na nápady, které se liší na ty západní medicíny. Nicméně, náš vysoce kvalifikovaný tým odborníků a specializovaných pracovníků, kteří mají zkušenosti s prací po celém světě, bude podporovat vás s bohatou znalostmi a širokým skillset. Unikátní vzdělávací program ve Velké Británii, kurz je zaměřen na stávající praxe a akupunktury nebo tradiční čínské medicíny absolventů, kteří chápou důležitost neustálého profesního rozvoje a specializaci ve své praxi. V současné době vyvíjí vzrušující nový léčivý bylinkovou zahrádku, která bude fantastický vůz pro interaktivní učení. Obsahující více než 200 druhů léčivých rostlin, bude zařízení činit obývací příruční knihovnou. Zdůrazňuje Předmět: WE pořádat pravidelné návštěvní přednášky od předních odborníků, kteří jsou dobře známy v oblasti doplňková léčba. - Budete mít možnost přizpůsobit prvek odborné praxi, aby vyhovoval vašim potřebám a situaci. Nabízíme praxe příležitosti s našem školicím klinice v blízkosti Hendon a satelitních akupunkturních klinikách ve velkých londýnských nemocnicích. - Tam jsou také příležitostí k dokončení stáž v Číně prostřednictvím naší příslušnosti k Pekingské univerzitě čínské medicíny. - Na rok 2013 National Student Survey hodnocené Middlesex nejprve pro uspokojení studenta v rámci všech londýnských komplementární zdravotní kurzy. - Jsme neustále v popředí průkopnický výzkum. Oblasti zkoumané zahrnují použití bylin jsou léky, potenciál pro bylina, lékových interakcích a zkušeností skupin obyvatelstva v jejich používání určitých doplňkových a alternativních léků. - Kurz je vydané ministerstvem pro duševní zdraví, sociální práce, mezioborové vzdělávání a dodatkové zdraví - doma uznané dokonalosti ve výuce a učení dodává velké a různě kvalifikovanou skupinu zaměstnanců s rozsáhlými zkušenostmi v praxi a výzkumu. K dispozici je široká škála výzkumné činnosti v rámci odboru, který má pět profesorů, a my často provádět výzkum a hodnocení v zastoupení externích agentur. [-]

Master V Klinické Fyziologie - Neurofyziologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Neurofyziologie se týká wtih zkoumání funkce v centrálním a periferním nervovém systému. Kliničtí lékaři specializující se na neurofyziologie vyšetřovat ... [+]

Mistr v klinické fyziologie - neurofyziologie (MSc)

 

Co je to klinické fyziologie (Neurophysiology) Neurofyziologie se týká wtih zkoumání funkce v centrálním a periferním nervovém systému. Kliničtí lékaři specializující se na neurofyziologii vyšetřovat funkci nervového systému, pro diagnostiku a sledování poruch, včetně epilepsie, mrtvice, demence, nervové a svalové dysfunkce a roztroušené sklerózy mezi ostatními.

Proč studovat MSc klinické fyziologie (neurofyziologie) na Middlesex?

Naše klinické fyziologie (neurofyziologie) stupeň MSc vám poskytne komplexní průpravu v základních principů a nedávný pokrok v oblasti vedle mechanismů, o něž se opírá hlavní patologické procesy. Naši studenti budovat své znalosti o moderních technologiích používaných v diagnostice a výzkumu řešit složité problémy spojené s vyšetřováním onemocnění potřebné k pokroku vlastní výzkum. Budete rozvíjet praktické dovednosti pro provádění experimentální výzkum a kritické zhodnocení a analýzu dovednosti potřebné pro literární recenze; posuzování podstatných skutečnostech, koncepty, principy a teorie; zákonné požadavky na lidské experimenty a etických otázkách týkajících se výzkumu s lidskými subjekty a lidské tkáně relevantní pro vaši reearch.... [-]


Contact
Adresa destinace
Middlesex University
The Burroughs

London, Anglie, NW4 4BT GB