Imperial College Business School

Úvod

Read the Official Description

Imperial College Business School inspiruje nejlepší mozky, aby se stal budoucí obchodní vůdci.

Jako součást Imperial College v Londýně, globální leader v oblasti vědy a techniky, pojedeme obchodní výhody prostřednictvím fúze obchodních a technologických a podnikatelského myšlení.

Kombinujeme inovativní myšlení a pohled s novou technologií na rozvoj praktických řešení skutečné světové problémy, na něž podnikání a zlepšení společnost.

Náš přední světový výzkum informuje své postgraduální a výkonný vzdělávací programy a je vyhledávaným vlády, politiků a globálních obchodních lídrů, kteří často partner s námi na výzkumných projektech.

Jsme se přilákat nadané mozky a poskytnout prostředí pro podporu inovačního a podnikatelského myšlení, což má za následek průkopnických myšlenek, které odemknou obchodní příležitosti.

Naše celoživotní profesní rozvoj služeb a globální Absolventská síť zajistit našim absolventům pokračovat mít dlouhou a úspěšnou kariéru v různých průmyslových odvětvích na celém světě.

Naše vize

Chcete-li využít podnikání a zlepšit společnost mocí inovativního myšlení.

Naše mise

Jsme inspirovat brilantní mysl, že světoví vůdci budoucí podnikání a společnosti. Jezdíme globální obchodní a společenské transformace se fúzí podnikání, technologie a podnikatelského myšlení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mezinárodní Management Zdravotnictví Msc

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Londýn

Učte se od mezinárodně uznávané fakulty v čele výzkumu managementu zdraví, získat přehled zdravotního systému Spojeného království a jeho uplatnění v globálním kontextu. [+]

Výhody programu Mezinárodní kontext Učte se od mezinárodně uznávané fakulty v čele výzkumu managementu zdraví, získat přehled zdravotního systému Spojeného království a jeho uplatnění v globálním kontextu. Uvedení teorii do praxe Učte se od reálného života případových studií, jak dát nejnovější akademické myšlení a obchodní strategie do praxe. Profesního rozvoje Naše specializované kariéry služba vám pomůže prezentovat sami s důvěrou na předních světových zaměstnavatelů. Pověst Imperial Jméno otevře dveře pro vás po celém světě. Je MSc International Management Health pro mě? Tento program MSc International Management Health je intenzivní a náročný program pro studenty s vášní pro kariéru v oblasti řízení zdravotnictví. Je určen pro nové nebo čerstvé absolventy, ale vítáme aplikace od těch, kteří mají nějaké zdravotní pracovní zkušenosti. Vstup do programu MSc International Management Health je velmi konkurenční a výběrová komise bude věnovat zvláštní pozornost všem aspektům aplikace. Chcete-li mít nárok žádat o program, který by za normálních okolností mít: - dobrý bakalářský titul - Dobře prozkoumány kariéra plán s jasnými krátkodobých a dlouhodobých cílů - English výsledky jazykový test (pokud existuje) [-]

Contact
Adresa destinace
Imperial College Business School
Imperial College London
South Kensington Campus
United Kingdom

London, Anglie, GB