Edinburgh Napier University

Úvod

Read the Official Description

Edinburgh Napier University je jedním z největších vysokoškolských institucí v Skotsko s více než 17.000 studentů ze 109 zemí, Nabízíme průmyslu informován kurzy, které kombinují optimální rovnováhu mezi teorií a praxí, vybavit naše absolventy pro úspěch dnešním konkurenčním globálním trhu práce.

Naším cílem

Naší vizí je stát založena jako jedna z předních, moderní, profesionální univerzit ve Spojeném království do roku 2015. Budeme mít mezinárodní pověst pro zaměstnatelnosti našich absolventů a pro odborné znalosti, které mohou být použity pro zvýšení život & vyhlídky lidí a jejich komunit.

Naši studenti

Akademicky univerzita je rozdělena na tři fakulty: Business School; Engineering, výpočetní a kreativních průmyslů; a zdraví, životě a společenské vědy.

Jsme skutečně mezinárodní univerzity s více než 4000 zahraničních studentů na akademické půdě, a více než 4000 studentů na kurzy dodávány s našimi partnery v Číně, Hongkongu, Indii a Singapuru.

Studie absolventů loňského léta ukázala, že 92,3% našich studentů jsou v zaměstnání nebo další studium šest měsíců poté, co absolvoval (Hesa 2013). Jsme umístila na třetím místě ve Velké Británii na přidané hodnotě, měřítko vstupních kvalifikace studentů proti vyznamenání výsledků studijních jdou na aby bylo dosaženo (Guardian University Guide 2013).

Edinburgh Napier je pouze Velká Británie University nabídnout programy, které rozvíjí dovednosti zaměstnatelnosti požadován ze strany zaměstnavatelů, tzv Přesvědčen Futures. Mentoring program Edinburgh Napier zaměstnavatel získal Mentoring Projekt roku na konferenci Scottish Mentoring Network 2011.

Naši zaměstnanci

Máme celkem 1.864 zaměstnanců: 1,229 fakulty se sídlem a 635 pracujících v našich oddělení profesionálních služeb.

Naši absolventi

Edinburgh Napier University má více než 78.000 aktivních absolventy, kteří hrají dynamickou úlohu do univerzitního života jako dobrovolníci, příznivců a dárců. Některé z našich známých absolventů patří Tavish Scott MSP, BBC hlasatele Catriona Shearer, fotografům David Eustace a Colin Baxter, a filmový režisér Lynne Ramsay.

Edinburgh Napier uděluje čestné tituly na významných jednotlivců napříč celé řadě oblastí. Ti uznal patří Sir Sean Connery, JK Rowling OBE, Sir Bill Gammell, prof Anne Glover CBE, Dr. Nigel Planer, Dr. Christopher Brookmyre dr Lindsay Stewart OBE a Dr Jackie Stewart.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Oboru Designu S Drogami A Biomedicíně

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Edinburgh

Máte-li zájem o kariéru v fascinující a náročném světě drogové designu, je to kurz, který vás tam. Spíše než jen jeden z oborů používaných v oblasti, tento postgraduální studium, jedinečná v Evropě, spojuje ... [+]

MSc v Drug Design a biomedicíně

Máte-li zájem o kariéru v fascinující a náročném světě drogové designu, je to kurz, který vás tam. Spíše než jen jeden z oborů používaných v oblasti, tento postgraduální studium, jedinečná v Evropě, spojuje předměty, které potřebujete - biomedicína a farmaceutické vědy - do jedné komplexní kurz, který se zaměřuje na integraci moderních organo-léčivý chemie a molekulární biologie . Vaše učení bude založeno na moderní design drogy postupy, jak je používán v dnešním farmaceutickém průmyslu. Budete studovat na každém kroku podílí na rozvoji a vytváření účinné léky, od konceptu až po klinice, včetně teorií a praktických aplikací chemického designu s drogami a imunologie, toxikologie, molekulární biologie a biotechnologie. Zapojení objev, inovace a aplikace, je to kurz, který nabízí potenciál odměňování a naplňující kariéru v oblasti výzkumu a vývoje. Na dokončení studia, budete odejít s vědomím, porozumění a praktické zkušenosti, které potřebujete navázat kariéru. Budete mít důkladné pochopení chorobných procesů a molekulárních cílů, a schopnost uplatnit znalosti a teorii na všechny aspekty designu s drogami a biomedicínských věd. Vybaven schopností sledovat vývoj v této oblasti, naučíte se je aplikovat na svou práci, a aby novátorské příspěvky k vývoji v tomto odvětví. Složité problémy často vznikají v této oblasti: budete získat schopnost dělat informovaná úsudky a efektivně komunikovat tato rozhodnutí.... [-]


Videos

Edinburgh Napier University overview