Brunel University London - Undegraduate Programmes

Úvod

Read the Official Description

Brunel je prvotřídní univerzita se sídlem v Uxbridge, West London. Nyní více než 40 let, naše mise byla vždy kombinovat akademické důslednost, s praktickým, podnikatelské a nápadité přístupu propagoval náš jmenovec Isambard království Brunel.


Klademe velký důraz na užitečnost našeho výzkumu, který zlepšuje naše chápání světa kolem nás a informuje up-to-the-minute učení. Výzkum je zodpovědný pro hodně z naší společné práce s podniky, průmyslem a veřejným sektorem, poskytování příležitostí pro pracovní zkušenosti, a demonstrovat náš závazek produkovat profesionálně smýšlející absolventy, že zaměstnavatelé chtějí zaměstnat.


Všechny vaše potřeby na jeden Campus

Velké plus žít v University Campus založené je, že většina vašich potřeb jsou zajišťovány pro on-site, včetně knihovna a Ústav výpočetní, akademické a pedagogické staveb, sociálních služeb, stravování a sociálních zařízení a dokonce i koleje Pokud žijete v univerzitní ubytování.

Můžete organizovat většinu svých den-to-denní potřeby, aniž by opustil školní areál. K dispozici je banka, lékárna, a obecné obchod, kde si můžete nakoupit potraviny, noviny, psací potřeby a dokonce i dobít telefonní kartu. Počítač Centrum prodává rozsah IT-souvisejících produktů, jako jsou tiskárny, síťové kabely, paměťových karet a disků, a Studentské unie hostí týdenní ovoce a zeleniny na trhu a Fairtrade stánky.


Univerzita je jen 20 minut chůze - nebo krátkou jízdu autobusem - z Uxbridge stanice metra, takže to je jednoduchý cesta do centra hlavního města. K dispozici je také noční autobus, který Vás doveze z centra Londýna k okraji areálu. Město Uxbridge sám, který má stále budov datovat se k jeho času jako gruzínském městečku na trhu, je prosperující obchodní a business centrum. Jeho hlavní nákupní komplexy, The Pavilions a zvonkohra centrum, se mohou pochlubit celou řadu obchodů, kaváren a devět obrazovky multikino.


Brunel dnes

Jméno Brunel University se stala stejně dobře známý a respektovaný v technických kruzích jako bylo jméno Isambard Kingdom Brunel před sto lety. Oba pověsti jsou zasloužené, odráží vynikající technické způsobilosti, tvořivost a závazek, který vyústila v významný pokrok ve vědě a znalostech, které využívají životy bezpočtu lidí. Nicméně, dnes, Brunel University vliv sahá daleko za hranice oblasti strojírenství, vědy a techniky, které byly jeho tradiční silné stránky. Dlouhá posloupnost vývoje a fúzí přinesl univerzitu od skromných začátků do hlavní síly na britském vysokoškolského vzdělávání scéně.


Malé začátky

Prvním krokem při vytváření Brunel University bylo v roce 1928, kdy Middlesex County Rada převedla svůj Junior Technická univerzita, založená v Chiswick v roce 1910, aby Acton v západním Londýně. Zde se rychle jak rostla ve velikosti a pověsti, vyhrál respekt rodičů, zaměstnavatelů a školské úřady podobně. Původním záměrem bylo poskytnout rekruty pro místní průmysl a brzy statistiky sebrané HM inspektorů ukazují, že v letech 1929 a 1933, 90 procent chlapců, kteří opouštějí školu našel zaměstnání ve strojírenství a stavebních řemesel. To měl být opodstatněné precedens do jedinečné Uplatnění absolventů v praxi Brunel si dnes užije.


Válečná

Když vypukla válka, Acton Technical College, jak to bylo nyní známé, musela přizpůsobit kurzy, které nabízí, aby vyhovovaly potřebám válečné. Ty nyní součástí základní technické pokyny pro ženy; domácí a kancelářské kurzy pro členy žen Services (ATS, WAAF a WRNS); a kurz stupeň úrovně pro inženýrské kadetů.


Brunel College of Technology

Bezprostředně po válce, vláda začala radikální restrukturalizaci dalšího vzdělávání s cílem zlepšit národa dovednosti a zvýšit efektivitu britského průmyslu. Každý místní vzdělávací autorita byla povinna předložit osnovu pro poskytování dalšího vzdělávání ve své vlastní oblasti, s přihlédnutím názor místního průmyslu, sousedící úřady, univerzity a dobrovolné organizace. Návrh je Middlesex, součástí ambiciózní plány pro nové budovy a zlepšení zařízení a nakonec byl schválen v roce 1953. Do té doby, Acton Technical College pokračoval expandovat a nyní se soustředí na poskytování více pokročilé kurzy a zejména, studijních programů.

HM inspektoři, kteří navštívili v roce 1952 byly mimořádně ohromeni rozsahem, odvolání a rozšíření uznání přiznané akademie řady kurzů a dospěla k závěru, že výuka byla na vysoké, aby s vynikajícími výsledky zkoušek. Nicméně, nedostatek zařízení na Acton byl brzdí růst akademie a systém Middlesex nyní schválen, je stavební program byl dohodnut. Nové budovy na své stávající Woodlands stránkách byly dokončeny v roce 1957 kdy bylo rozhodnuto rozdělit na dvě College. Jedno zařízení udržel jméno Acton Technical College a zůstal ve stávajících budovách v High Street, kde se i nadále poskytovala Ordinary National Certificate a řemeslné kurzy pro techniky a řemeslníky. Druhý, který měl být umístěna v nových budovách, bylo soustředit se na vzdělávání technologů a byl jmenován Brunel College of Technology.

Sendvičové kurzy, kurzy (obsahující umístění prvku práce), byly v této době nový koncept. Brunel College byl průkopníkem v této oblasti, se zaměřením zejména na sendvičové kurzy vedoucí k diplomu of Technology. Vysoká škola pracoval tvrdě vypracovat řadu kurzů, které přizpůsobených potřebám místních zaměstnavatelů, experimentování s různými opatřeními s cílem vytvořit nejlepší model. V důsledku toho byly vyvinuty úzké vazby s průmyslem. Tato spolupráce měla být nedílnou součástí úspěchu Brunel v nadcházejících letech.


Přesunout do Uxbridge

Vláda zavedla označení College of Advanced Technology v roce 1956, ve které době Acton Technical College, navzdory jeho vysoké akademické postavení, nebyly zahrnuty do hrsti institucí nominovaných. V roce 1961, ministerstvo školství provedla přezkum dalšího vzdělávání v Middlesex a vyjádřila názor, že Brunel College of Technology měl "vyrobený význačný příspěvek k rozvoji pokročilého technologického vzdělávání", a že standard práce a kvality zaměstnanců by se v sami vyžadují označení College of Advanced Technology.

Vysoké školy moderní technologie se očekávalo, nicméně bude moci ubytovat asi 2000 studentů, a to byl zjevně nad rámec kapacity místa Woodlands. To signalizuje další významný krok ve vývoji Brunel. Bylo dohodnuto, že plány na další rozšíření na Woodlands by mělo být zrušeno, a místo toho, zcela nový vysokoškolský být postaven na zvláštním místě jako náhradu. Vybraná místo bylo 170 akrů pozemek v Uxbridge který byl dříve Low a Shawyer školka a Market Garden. Místní historik a čestný Brunel Absolvent, Ken Pearce, zaznamenává, že v jeho rozkvětu v roce 1930 mateřská pokryty 200 akrů, který je zaměstnán 1000 lidí na plný úvazek a produkoval asi 50 milionů květů každý rok. Ministerstvo školství nečekal, aby nová budova má být dokončena, nebo dokonce začalo před redesignating kolegium. S účinností od 1. dubna 1962, instituce oficiálně stal Brunel College of Advanced Technology, 10. v zemi a poslední k dosažení tohoto stavu.


Stav University

Budova v Uxbridge bylo plánováno ve čtyřech fázích s náklady každého očekává, že celkem zhruba 1,5 milionu £ fáze a Phase One, které mají být v podstatě dokončena do června 1967. V roce 1963, Robbins Report oznámila další dalekosáhlé změny pro Brunel. Od roku 1966, vysoká škola měla stát technologická univerzita s výkonem zadat své tituly, a to jak jako první a vyšší. Správní orgán a akademická rada ocitly pod tlakem ze všech stran, který provádí akademické a finanční plánování cvičení, formulování nových politik pro budoucnost instituce jako univerzity, dohlížet na vývoj nového webu a zároveň zachování vysokého standardu poskytování pro stávající studenty v ovzduší nastávající změny.

Bylo nevyhnutelné, že řada otázek by měla vzniknout v průběhu podniku v tak velkém měřítku jako na výstavbu zcela nové univerzity. Změny plánu předběžné architektů byly vyzvány. Tam byla otázka bydlení pro zaměstnance. Tam byl debata o poskytnutí generátoru pro výrobu elektřiny. Tam byla záležitost mosty přes železniční trať. Stupeň obtížnosti se zkušenostmi v získávání dostatečných finančních prostředků od ministerstva školství bylo nutné zkoumat finanční dopady pečlivě před provedením jakékoli rozhodnutí. Nicméně, jeden po druhém všechny výzvy, byly splněny a University Charter byla poskytnuta dne 9. června 1966. Od podzimu horizontu Uxbridge kampus byl oficiálně součástí Brunel University.

Univerzita i nadále fungovat na obou místech až do roku 1971, kdy to konečně podařilo uvolnit místo Acton. To byl také rokem, v němž Brunel první místopředseda-kancléř Dr. Topping, který byl jmenován ředitel technické vysoké školy v roce 1955, odešel. Pocta byla věnována muže, pod jehož vedením se Brunel dosažené tolik.


Shoreditch Vysoká škola vzdělání

V další fázi expanze přišel v roce 1980, kdy Shoreditch vysoká škola vzdělání, dříve Shoreditch odborná škola, jedna z předních pedagogických fakultách v oblasti řemesel a designu a technologie se stala součástí Brunel University. Od roku 1951, už Shoreditch umístěna na Runnymede a toto se stalo univerzitní druhý školní areál.

This school offers programs in:
  • English

Vidět BScs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSC V Biomedicínských Vědách

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Londýn

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. [+]

BSc v biomedicínských věd

 

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. Kurz také umožňuje rozvíjet dobré praktické, analytické a přenositelné dovednosti použitelné pro širokou škálu pracovních příležitostí, jako je medicína, magisterském a doktorském studiu, farmaceutický výzkum, patologie a diagnostiky, klinických studiích a správu dat. Ty budou vyzváni, aby vykonávat vedoucí, iniciativu a odpovědnost, a ocenit potřebu kontinuálního profesního rozvoje.... [-]


BSC V Biomedicínských Vědách (biochemie)

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Londýn

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. [+]

BSc v biomedicínských vědách (Biochemie)

 

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. Kurz také umožňuje rozvíjet dobré praktické, analytické a přenositelné dovednosti použitelné pro širokou škálu pracovních příležitostí, jako je medicína, magisterském a doktorském studiu, farmaceutický výzkum, patologie a diagnostiky, klinických studiích a správu dat. Ty budou vyzváni, aby vykonávat vedoucí, iniciativu a odpovědnost, a ocenit potřebu kontinuálního profesního rozvoje.... [-]


BSC V Biomedicínských Vědách (forenzní)

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Londýn

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. [+]

BSc v biomedicínských vědách (forenzní)

 

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. Kurz také umožňuje rozvíjet dobré praktické, analytické a přenositelné dovednosti použitelné pro širokou škálu pracovních příležitostí, jako je medicína, magisterském a doktorském studiu, farmaceutický výzkum, patologie a diagnostiky, klinických studiích a správu dat. Ty budou vyzváni, aby vykonávat vedoucí, iniciativu a odpovědnost, a ocenit potřebu kontinuálního profesního rozvoje.... [-]


BSC V Biomedicínských Vědách (imunologie)

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Londýn

Cílem BSC biomedicínské vědy (imunologie) kurzu je poskytnout větší povědomí o úloze imunitního systému v prevenci onemocnění člověka a zaměřit se na to, jak nedostatky imunity může vést k náchylnosti onemocnění. [+]

BSc v biomedicínských vědách (imunologie)

 

Cílem BSC biomedicínské vědy (imunologie) kurzu je poskytnout větší povědomí o úloze imunitního systému v prevenci onemocnění člověka a zaměřit se na to, jak nedostatky imunity může vést k náchylnosti onemocnění. Kromě toho budete studovat hlavní oblasti, podléhá v Biosciences a lékařsky související výzkum. Tyto okruhy témat patří biochemie, genetika, buněčné a molekulární biologie, anatomie a fyziologie ve vztahu k onemocnění lidského zdraví a léčby. Kurz také umožňuje rozvíjet dobré praktické, analytické a přenositelné dovednosti použitelné pro širokou škálu pracovních příležitostí, jako je medicína, MSc a PhD, farmaceutický výzkum, patologie a diagnostiky, klinických studiích a správy dat. Ty budou vyzváni, aby vykonávat vedoucí, iniciativu a odpovědnost, a ocenit potřebu kontinuálního profesního rozvoje.... [-]


BSC V Biomedicínských Vědách (na Lidské Zdraví)

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Londýn

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. [+]

BSc v biomedicínských věd (Human Health)

 

Moderní biomedicínské vědec potřebuje, aby se seznámili s širokou škálou podléhajících oborů. To je důvod, proč naše míra biomedicínských vědách poskytuje všem studentům zvuku průpravu v povinných tematických oblastech. Kurz také umožňuje rozvíjet dobré praktické, analytické a přenositelné dovednosti použitelné pro širokou škálu pracovních příležitostí, jako je medicína, magisterském a doktorském studiu, farmaceutický výzkum, patologie a diagnostiky, klinických studiích a správu dat. Ty budou vyzváni, aby vykonávat vedoucí, iniciativu a odpovědnost, a ocenit potřebu kontinuálního profesního rozvoje.... [-]


BSC Ve Fyzioterapii

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Londýn

Program BSc Fyzioterapie BSc (Hons) je dlouho zavedený a vysoce úspěšný program, který se vyvíjel v průběhu desetiletí do svých současných formátů; tři-rok na plný úvazek a čtyřletý part-time program. [+]

BSc ve fyzioterapii

 

Program BSc Fyzioterapie BSc (Hons) je dlouho zavedený a vysoce úspěšný program, který se vyvíjel v průběhu desetiletí do svých současných formátů; tři-rok na plný úvazek a čtyřletý part-time program. Oba režimy studia vás připraví na profesní autonomii a vynikající výsledky v klinické praxi.

Cílem programu je, aby vás připraví na profesní autonomii a vynikající výsledky v klinické praxi. K dosažení tohoto cíle, program vám poskytuje silnou vědeckých základech a povzbuzuje vás rozvíjet vynikající praktické a klinické logické myšlení. To vše je nezbytné pro bezpečně a účinně léčit pacienty. Program také poskytuje prostředky kriticky zhodnotit efektivitu svých vlastních procedur a těch druhých - dovednost, která je zásadní pro pokračující praxi založenou na důkazech. Zvuk pracovní znalost metodiky výzkumu poskytuje základ pro tento proces hodnocení a také poskytuje nástroje pro rozvíjet své vlastní zájmy výzkumu v jakékoli fázi vaší profesionální kariéry. Kromě toho program podporuje rozvoj životně důležitých komunikačních dovedností a vloží základní hodnoty profesionality. Ve skutečnosti se program se zaměřuje na výrobu vysoce profesionálních absolventy s vynikajícími komunikační dovednosti, kteří jsou schopni fungovat jako samostatné lékaře a plně interaktivní členové multidisciplinárního zdravotnického týmu.... [-]