University of Vienna

Úvod

Read the Official Description

Vídeňská univerzita byla založena v roce 1365. Jedná se o nejstarší univerzita v německy mluvících zemích a jedna z největších ve střední Evropě. V současné době asi 91,000 studentů je zapsáno na univerzitě ve Vídni. 179 kurzy mohou být přijata, z nichž 56 jsou bakalářské programy, 112 mistr programy, 3 Diploma programy a 8 PhD programy. Se zaměstnanci 9.400 zaměstnanců, z nichž 6,700 akademických, vídeňské univerzity je největší výukové a výzkumné instituce v Rakousku. Jejím cílem je podporovat širokou škálu studií, ale zároveň propagovat nové a inovativní oblasti výzkumu a zavést nové sítě mezi subjekty.

.

Výzkum a výuka

Hlavním úkolem a cílem této univerzity spočívá ve vytvoření a udržení špičkové kvality výzkumu a výuky, které jsou považovány jako jeden neoddělitelný subjekt (dále jen "učení výzkumem naváděné"). Silný důraz na výzkum, který kombinuje základním výzkumem aplikačně orientované, činí tato univerzita vysoce atraktivní pro nejostřejší mysli. Výzkum a výuka na univerzitě ve Vídni zahrnují širokou škálu fakult: od katolické a protestantské teologie, práva, obchodu a ekonomie, informatiky, historických a kulturních studií, filologických a kulturní studia, filozofie a pedagogických věd, psychologie, sociálních věd, matematika, fyzika, chemie, aby věd o Zemi, geografie, astronomie, Life Sciences, translatologie, sportovní vědy a molekulární biologie.

.

Mezinárodní networking

Vídeňská univerzita byla vždy silně orientována na mezinárodním výzkumu a výuky, a proto pokračuje ve svém úsilí o udržení své vztahy s ostatními zeměmi. Je součástí Erasmus / Socrates programu a členem několika mezinárodních sítí, jako ASEA-UniNet, sítě univerzit z hlavních měst Evropy (UNICA) a Asociace evropských univerzit (EUA).

Ze 363 evropských partnerských univerzit, vídeňské univerzity uzavřela Erasmus partnerství s 350 univerzitami. Studenti ze zhruba 130 zemí zúčastní více než 10.000 přednášky na univerzitě ve Vídni ročně.

.
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Msc Zoologie

Campus forma Denní studium 2 let October 2016 Rakousko Vídeň

Magisterský titul zoologie je určen pro studenty, kteří mají zájem o moderním výzkumu v živočišné organismy. [+]

Magisterský titul zoologie je určen pro studenty, kteří mají zájem o moderním výzkumu v živočišné organismy. Program poskytuje širokou organistickému orientované školení a praktické aplikace pokročilých výzkumných metod ke studiu způsobu života, tělesné složení, funkce, vývoj a vývoj živočišné organismy. Magisterský studijní zoologie byl zřízen v zimním semestru 2007. Vstupné na magisterské studium zoologie vyžaduje uzavření technicky spřízněné bakalářský titul nebo ekvivalentní studia na vysoké škole nebo vysoké škole v Německu iv zahraničí. V návaznosti na dvou povinných modulů, aby volitelné specializace v různých směrech a metody zoologického výzkumu. Zásadním aspektem kurzu je praktická Vědecká příprava v rámci odborných kurzů, cvičení a terénní kurzy, které připravují pro diplomové práce. V malých skupinách, vědecké metody a techniky jsou vyučovány (např. b. Konfokální mikroskop, elektronová mikroskopie a molekulárně biologické metody), které tvoří důležité dovednosti pro kariérní příležitosti v uvnitř i vně univerzity sektoru. Kurzy v magisterském studijním zoologie se vyznačují malými skupinami, které umožňují osobní spolupráci s vědci na "Odbor integrační zoologie". Být součástí vědecké pracovní skupiny vyjadřuje, jak moderní věda vyprší. Profil vzdělávací zahrnuje hluboké znalosti vybraných skupin živočichů a profesionální použití konkrétních výzkumných metod z oblasti high-tech morfologie, zobrazování a molekulární biologie. V závislosti na vybraných kurzů, které nabízí dokončení magisterského studijního programu, který zahrnuje kromě možnosti studie Doctor rady, vědecké a aplikované profesních oblastech, jako je například Základní výzkum na vysokých školách, muzeích a dalších výzkumných institucí; nezávislý biologický výzkum v rámci dokumentace, komunikace a analýzu vědeckých údajů; laboratorní orientované práce v oblasti výzkumu a vývoje v různých oblastech lékařského a farmaceutického průmyslu; v oblastech zemědělského výzkumu; ochrany zvířat a druhů v nevládních organizacích, environmentálních organizací, v národních parcích a zoologické zahrady. klikněte zde Pro více informací. [-]

Videos

Uni Vienna

University Of Vienna - Image Video 2014

Contact

University of Vienna

Adresa, 1. řádek Universitätsring 1
Wien 1010, Austria
Website http://www.univie.ac.at/