University of Algarve

Úvod

Read the Official Description

University of Algarve je mladý státní univerzita, která se nachází v jižní části Portugalska, jedné z nejvýznamnějších turistických oblastí v Portugalsku. Univerzita svědkem výrazného růstu, pokud jde o studentské populace, moderní vybavení a kvalitu a rozmanitost nabízených programů.

Společnost byla založena na 16. ledna 1979 University of Algarve vyplývá ze spojení dvou již existujících institucí, University of Algarve a polytechnického institutu Faro, což je poněkud jedinečný od většiny univerzit vzhledem k tomu, fakultami a školami z obou systémů, ko- existují.

V roce 1982, první rektor univerzity, prof Gomes Guerreiro (1982-1986) byl jmenován po prof Lloyd Braga (1986-1990), Prof Montalvão Marques (1990-1993), Prof Alte da Veiga ( 1993-1997), profesor Adriano Pimpão (1998-2006), profesor João Guerreiro (2006-2013) a prof António Branco, současný rektor od roku 2013.

Po schválení Univerzity Autonomy Law, Montáž z University of Algarve, Který obsahuje zástupce akademické a administrativní pracovníky a studenty všech fakult a škol, schválila stanovy v roce 1991, která získala následné schválení ministerstvem školství. V roce 2001, první novela univerzita statut byl zveřejněn v úředním věstníku portugalské vlády.

Univerzita populace je dnes v blízkosti 10.000 a zaměstnává více než 700 akademiků. To má tři fakulty a čtyři školy, které nabízejí širokou škálu kvalitních pregraduální a postgraduální kurzy v krásném akademickém prostředí.

V poslední době došlo k výraznému nárůstu zahraničních studentů z více než 60 zemí z důvodu strategie internacionalizace univerzity v Algarve. Kvalita a rozmanitost evropských mistrů a doktorátů, v kombinaci s post-postgraduální kurzy otevřené pro studenty z celého světa odůvodňují rozsah tohoto pohybu.

ANIT je významným centrem kulturního, vědeckého a technického rozvoje, se silnými regionálními, národními a mezinárodními vazbami, které nabízejí studentům možnost prozkoumat různé kariéry, protože získat přenositelné dovednosti.

V těchto posledních třech desetiletích, University of Algarve upevnila odkaz zavedené s regionálním podnikání a s veřejnými a soukromými organizacemi, podpora předávání znalostí a přispívají k udržitelnému rozvoji s dopadem na celém území Společenství.

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mistři V Biomedicínských Vědách

Campus forma Denní studium 2 let October 2016 Portugalsko Faro

Kurz MSc v oboru biomedicínských věd je vyškolit profesionály, kteří mohou zvládnout pojmy a techniky medicíny a molekulární biologie z pohledu základního nebo aplikovaného biomedicínského výzkumu, technologického rozvoje nebo diagnózy. Některé kurzy umožňují specializaci v oblastech tak rozmanitých, jako molekulární medicíny, genové terapie, bio-nanotechnologie a regenerativní medicíny. [+]

MSc kurz v biomedicínských věd si klade za cíl vyškolit profesionály, kteří mohou zvládnout pojmy a techniky medicíny a molekulární biologie z pohledu základního nebo aplikovaného biomedicínského výzkumu, technologického rozvoje nebo diagnózy. Některé kurzy umožňují specializaci v oblastech tak rozmanitých, jako molekulární medicíny, genové terapie, bio-nanotechnologie a regenerativní medicíny. Na konci druhého cyklu, budou Masters v biomedicínských věd získali dovednosti v konkrétních oblastech života a zdraví věd. Toto zajistí přístup ke pozic laboratorních techniků činných v oblasti biologie a lékařské genetiky (výzkum, analýza, diagnóza ve farmaceutickém průmyslu, nemocnice a další). Mohou pokračovat v kariéře jako asistenti ve výzkumných týmech, nejlépe v laboratořích, které vykonávají svou činnost v oblasti lékařských věd a vývoje produktů s biomedicínské aplikace, jako jsou protézy, kardiostimulátory, zařízení a diagnostických souprav, biomateriálů pro implantáty, atd. jsou přednostně tvořeny střídavě se rozhodli pro kariéru v oblasti základního nebo aplikovaného vědeckého výzkumu v oblasti biomedicíny, ve kterém případě oni mohou vybrat, zda chcete pokračovat jejich školení s třetího cyklu studia, končí s doktorát. Vstupné Requeriments: Cílová veřejné Držitelé 1. cyklu v souvisejících oblastech biomedicíny. Přístup do tohoto magisterského studia mohou být také uděleny kandidátům, kteří dokončili své vzdělání, získané v jiném oboru studia na území tohoto kurzu, které se účastní mimoškolních kurzů, na základě doporučení vědeckého výboru kurzu. [-]

Mistři V Oncobiology - Molekulární Mechanismy Rakovině

Campus forma Denní studium 2 let October 2016 Portugalsko Faro

Kurz je zaměřen na přípravu odborníků se silným kritického ducha, který je schopen zvládnout pojmy a techniky buněčné a molekulární biologie z pohledu základního nebo aplikovaného biomedicínského výzkumu, technologického [+]

CÍLE: Kurz je zaměřen na přípravu odborníků se silným kritického ducha, který je schopen zvládnout pojmy a techniky buněčné a molekulární biologie z pohledu základního nebo aplikovaného biomedicínského výzkumu, technologického rozvoje a diagnostiky, se zvláštním zaměřením na biologii rakoviny. Posloupnost studijních modulů vést studenty "z lavičky do postele," což umožňuje jeho odborné znalosti v oblastech jak různorodý jako navrhování léčebné drogy, diagnostické metody a prognózu a molekulární medicíny. Cílem je: - Seznámit studenty s buněčné a molekulární biologie normálních a nádorových buněk; - Teach analytické dovednosti a teoretické postupy používané při biomedicínském výzkumu, a to zejména v oblasti výzkumu rakoviny; - Vystavit studentů na přímé zkušenosti v oblasti výzkumu s dokončením projektu ve výzkumné laboratoři nebo ekvivalentní klinické partnera; - Připravit studenty na zaměstnání jako výzkumné pracovníky, zda z akademické obce, průmyslu nebo klinické laboratoři, a to buď přímým zadáním nebo tím, že sleduje další studie. Cílem je vyškolit odborníky v oblasti věd o živé přírodě a zdravotní péče, který je schopen: - V souvislosti se základními postupy zapojené do molekulární a genetické fungování buněk v normálních a patologických stavů, které vedou k tvorbě nádorů; - Schopnost provádět výzkum z hlediska uplatnění výsledků lidského blahobytu, včetně rozvoje nových citlivosti markerů, prognostických / diagnostické techniky a nových terapeutických léků; - Možnost připojení mezi výzkumem a průmyslem-pacienta ("z lavičky do postele"); - Získávání a integraci up-to-aktuální znalosti v oblasti základních věd, jako je molekulární biologie, biochemie, genomiky a statistiky, s konkrétnějším biomedicínské informace, s cílem přispět k pochopení vývoje nádoru; - Schopnost aplikovat moderní laboratorní techniky používané v oncobiology inovativním způsobem; - Schopnost provádět výzkumné projekty kriticky a přísně v rámci buď doktorského projektu nebo jiný vědecký druhu práce v rámci výzkumného projektu. - Internalizovat povahu, účelnost a omezení vědecké metody; - Schopnost rozvíjet vysokou kvalitu práce a to jak samostatně, stejně jako integrované v multidisciplinárních týmů. Cílová veřejné Držitelé bakalářský titul v příbuzných oborech biologie, biochemie, biomedicínských věd, medicíny, farmacie a další. Přístup k tomuto magisterského stupně, může být poskytnuta uchazečům, kteří dokončili výcvik v různých oborech studií území tohoto kurzu, tím, že navštěvuje a získání souhlasu mimoškolních kurzů, na základě doporučení vědeckého výboru kurzu. Lhůta pro podání žádosti: Červnu a srpnu Cena: 1.500 € / rok [-]