University of Minho - School of Engineering

Úvod

Read the Official Description

School of Engineering je aktivní v tradičních oborech strojírenství, stejně jako v rozvíjejících se a jedinečných oblastech na národní úrovni. Je charakterizován silnou výzkumnou složkou, excelence jeho pedagogických projektů, internacionalizaci a interakce se společností. Je podporován fakultou více než 300 doktorských profesorů, přibližně 400 výzkumných pracovníků a zaměstnanců více než 90 technických a administrativních pracovníků.

Existuje jedenáct výzkumná centra, z nichž 70% byly klasifikovány jako velmi dobré nebo výborné. Jedná se o mezinárodně uznávané střediska díky různým ocenění připisovaných profesorů a výzkumných pracovníků ze školy inženýrství a důležité výzkumné partnerství s národními a mezinárodními univerzitami. Spolupráce s MPO, Carnegie Mellon University a University of Texas v Austinu, v rámci Portugal_MIT a Portugal_CMU / AT programů, je také pozoruhodné.

Díky programů mezinárodní mobility, jako je Erasmus Mundus, výukové projekty mají velmi vysokou poptávkou na národní a mezinárodní úrovni. Tam je přibližně 6.000 studentů různých cyklů studia, s asi 700 patří do 3. cyklu.

Škola inženýrství je orientován na společnosti, kde se relevance její žaloby je patrné v řadě partnerství s národními a mezinárodními společnostmi.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portuguese (Portugal)

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Integrovaný Magisterský Program V Oboru Biomedicínského Inženýrství

Campus forma Denní studium 10 semestry September 2016 Portugalsko Braga

Biomedicínské inženýrství je specialitou zvýšená odpovědnost, ve vyspělých zemích, což v jeho raných etapách, snažili reagovat na problémy, klinických odborníků spojených s vědeckým a technologickým pokrokem nástrojů pro lékařské podpory. [+]

Akademický titul: Bakalář (stupeň 1. cyklus Bologna), magisterské studium ECTS: 300 Doba trvání: 10 osnov semestry Režim: Normální Místo: Gualtar Campus, Braga Hlavní vědecké oblasti: Informatic Eng. - Lékařská informatika Chemické a biologické Eng. - Klinická Eng. Electronic Eng. a počítače - Zdravotnická elektronika Materiály Eng. - Biomateriály, Reabilitation biomechaniky INTEGROVANÝ MAGISTERSKÝCH | 5 LET Integrovaný magisterský program v oboru biomedicínského inženýrství je multidisciplinární a pohraniční který měl za cíl, zpočátku, aby řešila problémy, kterým čelí lékařů při sledování pokrok vědecko-technologických nástrojů pro lékařské podpory. Biomedicínští inženýři aplikovat principy materiálů, elektrické, mechanické, chemické inženýrství a další technické pochopit, upravovat nebo kontrolovat biologické systémy, kromě navrhování a výrobu produktů a technologií, které mohou sledovat fyziologické funkce, léčbu klinických údajů, pomáhají při diagnostice a léčba pacientů. Kariéra Biomedicínští inženýři aplikovat principy materiálu, elektrické, mechanické, chemické a optické inženýr, mimo jiné, k pochopení, upravovat a řídit biologické systémy, stejně jako design a výroba produktů a technologií, které jsou schopny sledovat fyziologické funkce, zpracování klinických údajů, diagnostikovat pomoc a péči o pacienta. [-]

Videos

EEUM Institutional

Contact
Adresa destinace
Campus de Azurém
4800-058 Guimarães

Guimarães, PT