University of Göttingen

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1737, na University of Göttingen je výzkumná univerzita vysoké mezinárodní postavení. Univerzita je známá nejen pro svou pestrou škálu předmětů, ale také pro jeho učení výzkumu-vedl a vynikající vědeckém prostředí, v němž je více než 40 laureátů Nobelovy ceny žil, studoval, učil a sleduje svůj výzkum.

University of Göttingen Vyznačuje se rovněž úzce integrován do sítě prvotřídní neuniverzitními výzkumných pracovišť zahrnující, nejvíce prominentně se Göttingen Akademie věd, Německá Primate Center, German Aerospace Center a pět Max Planck instituty, Společně tyto místní partneři vytvářejí s University alianci pro spolupráci ve výzkumu a výuce pravděpodobně unikátní v Německu, pokud jde o jeho hloubku a šíři.

University má zdravý mezinárodní reputaci a byl zařadil číslo 2 v Německu, číslo 16 v Evropě a počtu 67in svět v roce 2014, které Times Higher Education World University Ranking. The University of Göttingen v současné době hostí téměř 28.000 studentů, 11 procent z nich jsou ze zahraničí. Nabízíme více než 50 anglicky vyučovaných studijních programů (bakalářské, magisterské, PhD) v téměř každé oblasti. Podle Barometr International Student 2011, mezinárodní průzkum studentské služby, téměř 90 procent z mezinárodních studentů, kteří se zúčastnili průzkumu, by povzbudit lidi, aby se vztahují na univerzitě v Göttingenu.

Studentský život Göttingen, S počtem obyvatel cca. 130.000, je město, kde tradice a inovace doplňují jeden druhého dokonale. Historické čtvrti s výborně zachovanými hrázděnými domy na jedné straně, a na univerzitě v Göttingenu s jeho téměř 28.000 studentů na straně druhé vytvářejí živou atmosféru, která by bylo těžké najít jinde. Se nachází v geografickém středu Německa a Evropy, Göttingen má vynikající dopravní spojení, např Berlín, Hamburg nebo Frankfurt jsou jen dvě hodiny vlakem. Ale vy nemusíte jít tak daleko, aby si přestávku, protože Göttingen sám o sobě nabízí mnoho možností pro rekreační aktivity.

Služby pro zahraniční studenty

Studenti jsou nabízeny dalekosáhlé poradenství a podporu ve všech fázích jejich studia. Mezinárodní úřad poskytuje pick-up servis od vlakového nádraží Göttingen do města a orientační týden pro nové zahraniční studenty s cenné informace o městě a univerzity.

Administrativní podpora

Mezinárodní úřad podporuje mezinárodní studenty v administrativní záležitosti, například zápis v univerzitní a registrační sídlo cizinců, při hledání vhodných zdravotní pojištění a ve finančních záležitostech; je také prostředníkem mezi studenty a dalšími institucemi.

UBYTOVÁNÍ

Mezinárodní úřad, aby ve spolupráci s "Studentenwerk", pomáhá studentům, kteří hledají pro ubytování. Mnoho mezinárodních studentů bydlí ve studentských kolejích. Ty mají jednotlivé byty nebo sdílené apartmány s jednotlivými pokoji. K dispozici jsou rovněž k dispozici apartmány pro páry i pro rodiny s dětmi. InDiGU je kulturní integrace program, který pomáhá zahraničním studentům dostat se do kontaktu s německými studenty.

Jste vítáni mezikulturní školení a workshopy po boku německých studentů zvýšit své mezikulturní dovednosti. InDiGu rovněž nabízí možnosti pro spolupráci s německými studenty; budete si navzájem pomáhají zlepšit své jazykové a akademické psaní nebo připravit na zkoušky. Dále můžete postupovat stáž a kariérní šance účastnících se programu Kariéra Tandem. Částečně studenti také obdrží ECTS kreditů za své činnosti s InDiGU.

Účast v programu, které nabízí foyer International je další možnost dostat se do kontaktu s německými či zahraničními studenty. Foyer International nabízí řadu workshopů, včetně jazyka, divadelní hru a psaní. Navíc, každý člen tři výlety do německých velkých měst a historických nebo přírodních památek jsou nabízeny zahraničním studentům. Každý semestr, zahraniční studenti mohou podílet na řadě výlety do německých měst politického, kulturního a historického významu, stejně jako jiné obecné turistických atrakcí. Němečtí studenti jsou také zváni k účasti na výletech.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MSc » Vidět PhDs » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Neurověd

Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2016 Německo Göttingen

V tomto mezinárodním studijním programu, studenti drží bakalářský titul může získat magisterský titul (M.Sc.) do 18 měsíců. Po tříletém ... [+]

Master in neurověd (M.Sc.)

 

V tomto mezinárodním studijním programu, studenti drží bakalářský titul může získat magisterský titul (M.Sc.) do 18 měsíců. Po tříletého doktorského programu, titul doktor filozofie (Ph.D.) nebo Dr. rer. nat. respektive lze získat. Alternativně po úspěšném absolvování obou svých lékařských studií a Ph.D. studijní program, studenti medicíny mohou žádat o stupeň na "lékař - doktor filozofie" (. MD-Ph.D). Vzhledem k nedostatku semestrální struktury, integrace různých předmětů do důsledně strukturované osnov, a možnost měnit přímo do doktorského programu, aniž psaní diplomové práce, doba studia je zkrácena. Všechny kurzy jsou vedeny v angličtině. Studijní program je rozdělen do dvou částí. První rok se skládá z 36 týdnů přednášek, cvičení, seminářů, kurzů, metody a individuálně pod dohledem výzkumných projektů. Laboratorní rotace a individuální dohled, jakož i zapojení lektorů z Max Planckova institutu a německá Primate Center ve výuce zajistit kombinaci teorie, praktických projektů a intenzivní výzkumné práce. První studie rok končí s jedním písemným a dvou ústních zkoušek, které jsou způsobilé pro diplomové práce. Diplomová práce může být upuštěno pro studenty, kteří prošli těchto zkoušek s dobrými nebo vynikajícími výsledky tak, aby mohly přejít do tříletého doktorského programu přímo. V postgraduálním segmentu programu je student doprovází "práce výboru", skládající se z vedoucího práce a dvou dalších členů fakulty studijního programu. Také účast na vědeckých konferencích a kurzech v raném stadiu, stejně jako publikování v mezinárodních časopisech jsou součástí předpokladů pro dokončení studia. Absolvent Program podporuje výzkum zůstává v spolupracovníky a operace s externími hodnocení laboratořemi. Velmi důležitým cílem studijního programu zahrnuje sociální integraci. Koordinační úřad usnadňuje 'start v Göttingen a nabízí centrální kontaktní místo v celém průběhu studia z' studentů přihlášce k Graduation ". Fakulty biologie a psychologie, medicína, a fyzika, německý Primate Center, Evropská Neuroscience institut, stejně jako Max Planck instituty pro biofyzikální chemie, pro experimentální medicíny, a pro dynamiku a Self-organizace podílet se na interdisciplinární studijní program neurovědy. Ve stejné době, studijní program je mezinárodní Max Planck Research School (IMPRS).... [-]


Master V Molekulární Medicíně

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2016 Německo Göttingen

Anglická jazyková magisterský studijní program v molekulární medicíny se zaměřuje na vysoce motivované studenty z domova i ze zahraničí, kteří mají zájem ... [+]

Mistr v molekulární medicíny (M.Sc.)

 

Anglická jazyková magisterský studijní program v molekulární medicíny se zaměřuje na vysoce motivované studenty z domova i ze zahraničí, kteří mají zájem o toto téma. Předpokladem je bakalářský titul s důrazem na obou přírodních věd nebo molekulární medicíny. Studijní program bude poskytovat hlubší znalosti o tématech týkajících se molekulární medicíny a klinické teorie, jako imunologie, onkologie, genetiky, farmakologie a buněčné biologie. Navíc, tam jsou také tři laboratorní stáže, každý trvá osm týdnů. Diplomová práce bude zapsán do šesti měsíců. Osmnáctiměsíční program, Masters v molekulární medicíny rozšiřuje na vědeckých a lékařských poznatků základě získaných v bakalářských programech a zkoumá do hloubky molekulární aspekty medicíny. Jejím cílem je vyškolit studenty v oblasti aplikace molekulární medicíny důkladně. To by mělo umožnit studentům provádět nezávislou a tvůrčí výzkumu na křižovatce lékařství a základního výzkumu.... [-]


PhD

PhD V Molekulární Medicíny

Campus forma Denní studium 6 semestry October 2016 Německo Göttingen

Tento program je zaměřen na důkladné vzdělání v překladu základní znalosti v molekulárně biologické vědy do aplikací, pokud jde o prevenci ... [+]

PhD v molekulární medicíny

Titul: Doktorát filozofie (Ph.D.) Standardní doba studia: 6 semestrů Startovní semestr: Zimní a letní semestr Vstupné: Omezené vstupné (aplikace na fakultě) Jazykové znalosti: English (vyžadováno proof)

 

Tento program je zaměřen na důkladné vzdělání v překladu základní znalosti v molekulárně biologické vědy do aplikací, pokud jde o prevenci, diagnostice a léčbě lidských nemocí. Lékařská fakulta má dlouhou tradici a dále rozšiřuje své programy na těchto výzkumných cílů. Vytvoření programu PhD v molekulární medicínu představuje pouze poslední úsilí tohoto druhu. Zavedené Výzkum je zaměřen jsou zastoupeny v klinických a základní neurověd, jakož i výzkum v oblasti molekulární základě kardiovaskulárních onemocnění. Kromě toho současné snahy zaměří na výzkum rakoviny, zejména molekulární regulační postupy, týkající se rakoviny, jakož i vývoj a biologie kmenových buněk. Jiné hlavní výzkumná témata patří biochemie, zejména vnitrobuněčných na úseky a proteinových modifikací, stejně jako infekční nemoci a imunologii. Špičková technologie platformy jsou například zařízení pro transkriptomu a analýzu proteomu; zvířecí modely, včetně Drosophila, Xenopus, a hlodavci; life konfokální mikroskopie; vysoký obsah screening morfologie buněk automatizovanou mikroskopii a fluorescenční aktivované třídění buněk; a in vivo zobrazování. Program poskytuje doktorandy s pedagogickou praxi těchto oborů a technologií. Kandidáti se očekává, že k provedení výzkumný projekt high-profil v jedné z výše uvedených oborů, v rozmezí 3 let dobu. Budou podporovány přísným dohledem, práce výborů, metody kurzů a neformální poradenství. Celkově se program zaměřuje na podporu mladých vědců, kteří se zabývají lékařsky relevantní problémy se zvukovým pozadím v základních vědách.... [-]


MSc

MSc V Kardiovaskulárním Vědě

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2016 Německo Göttingen

Magisterského programu "Kardiovaskulární Science" je po sobě jdoucích, na plný úvazek studijní program v angličtině, která má v úmyslu trénovat zahraničních studentů ve všech aspektech kardiovaskulární vědy. [+]

MSc v kardiovaskulárního vědě Magisterského programu "Kardiovaskulární Science" je po sobě jdoucích, na plný úvazek studijní program v angličtině, která má v úmyslu trénovat zahraničních studentů ve všech aspektech kardiovaskulární vědy. Toho bude dosaženo jeho modulární strukturou, která nabízí studentům s pozadím v přírodních vědách široký vzdělávání, a to nejen v příslušných základů, ale také v moderních klinických aspektů, které jsou nezbytné pro pochopení translační výzkumné otázky. Klíčovým rysem tohoto programu spočívá v jeho vysoké podílu individuálního praktického výcviku, který umožňuje studentům získat experimentální zkušenosti a poznatky v různých výzkumných otázek. Po ukončení jejich diplomová práce, budou absolventi vysoce kvalifikovaní pro jejich budoucí kariéru v oblasti kardiovaskulárních věd v akademickém prostředí a průmyslu, ale také ve známém profesních oblastech. Kardiovaskulární onemocnění jsou nejčastější příčinou úmrtí ve světě a jejich prevalence se budou dále zvyšovat v future.We věří, že vzdělání in-hloubkové zahrnující všechny teoretické aspekty kardiovaskulárních chorob v kombinaci s individuálním intenzivní odbornou praxi relevantní state-of-the výtvarné techniky v reálných výzkumných projektů přispěje ke zvýšení novou generaci kardiovaskulárních vědců, kteří jsou připraveni splnit nadcházející výzvy. Z tohoto důvodu doporučujeme vysoce motivované a vynikající studenty z celého světa, aby požádat o naší mezinárodní magisterského studijního programu "Kardiovaskulární Science" tady v Göttingenu v jednom z německých předních univerzit. Mezi klíčové body našeho studijního programu jsou: Doba trvání je 2 roky, včetně Master 6 měsíců práce Výuka jazykem je angličtina Žádné školné Omezená dostupnost až 25 úspěšných žádostí za rok Teoretická příprava ve všech příslušných oblastech, včetně v fyziologie a patofyziologie kardiovaskulárního systému na molekulární, buněčné, varhan a interorgan úrovni. Kromě toho se moderní terapie a klinické studie řízení být podstatná část programu. Celkem 24 týdnů individuálního praktického výcviku pod dohledem vědců v Göttingenu a dalších míst v Evropě Mistr 6 měsíců práce Aplikace Žádost o "Kardiovaskulární Science" Master je možné od 1. února do 15.června 2015. Startovní semestr: zimní semestr Podmínky pro přijetí do programu Žadatelé musí mít bakalářský titul, nebo ekvivalentní titul v molekulární medicíny, biologie, biochemie a příbuzných oborů (ne lékařství). Žadatelé, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny by měli prokázat dostatečnou způsobilost anglického jazyka přijatelnými výsledky na mezinárodně uznávané zkoušky. [-]

Videos

The University of Göttingen channel

Contact

University of Göttingen

Adresa, 1. řádek Wilhelmsplatz 1
Göttingen 37073, Germany
Website http://www.uni-goettingen.de/en/1.html
Telefonní číslo +49 551 390