University of Nicosia School of Sciences and Engineering

Úvod

Read the Official Description

Naše filozofie

Filozofie Škola věd a inženýrství je to, že vzdělávání nabídla by měla být na nejvyšší úrovni, aby naši studenti jsou povoleny k získání znalostí a dovedností a rozvíjet schopnosti, které jim pomohou uspět v jejich kariéře, obohatit jejich život, a úspěšně čelit obtížím, ale také využít příležitostí, které budou splňovat.

Naše vize

Vize školy věd a inženýrství v souhrnné podobě, je:

  • Připravte si dobrý absolventů přírodovědných oborů pro postgraduální studium a pro vstup do pracovního procesu
  • Usilovat o dokonalost ve výuce a učení a poskytují dynamické vzdělávací prostředí
  • Podpora výzkumu a vzdělávání pro výzkum (zejména v MSc, PhD výzkum stupňů)
  • Účinně spolupracovat s akademickými a průmyslovými komunitami národní i mezinárodní úrovni
  • Zpřístupní společnost naší vědy zdrojů a lidského odborné znalosti

Naše Oddělení a programy

Škola věd a inženýrství je jednou z Kypru mála zdrojů, vzdělávání v oblasti vědy a techniky. Organizačně, naše škola se skládá ze tří oddělení, a to: informatiky, techniky a Life & Health Sciences.

Katedra informatiky nabízí programy v matematice (BSC) a Computer Science (BSC, MSc, PhD).

Katedra inženýrství nabízí programy v disciplinách výpočetní techniky (BSC), elektrotechnika (bakalářský, magisterský, PhD), stavebnictví a inženýrství životního prostředí (BSC), Oil & Gas Engineering (BSC) a ropy, plynu a energetiky (MSc , PhD). MSc v oboru ropy, plynu a energetiky je nabízen prostřednictvím distančního vzdělávání.

Katedra života a zdraví vědy nabídne programy v disciplínách ošetřovatelství (BSC), Human Biology (BSC), Sports Science (BSC), Výživa a intenzivní péče (BSc, PhD), farmacie (BPharm), Fyzioterapie (BSc, PhD) , životního prostředí a energie Management (BSC), cvičení Věda a tělesná výchova (MSc, PhD), Klinická intenzivní péče (MSc), Sportovní výživa / intenzivní péče a nutriční intervence (MSc), Současná ošetřovatelství (MSc), duševní zdraví ošetřovatelství, Ortopedické Science & Rehabilitace (MSc), Biomedical Sciences (MSc) a Dědičné poruchy hemoglobinu: Talasemie & Srpkovitá syndromy (MSc nabízeny prostřednictvím distančního vzdělávání).

Škola je také přidružená k University of Nicosia Research Foundation (UNRF), který se zabývá vědeckého a technologického výzkumu.

Náš úspěch

Náš úspěch se projevuje skrze uznané spokojenosti firem a organizací, které zaměstnaných našich absolventů. Také úspěch studentů, kteří získali své nadaci (bakalářský) od nás a pokračoval pokračovat postgraduální studium (magisterské a doktorské tituly), v zahraničí je další kus důkazu o kvalitu našich programů.

Naši lidé

Dynamická síla pro vynikající výsledky v soukromém univerzitním školství Kypru, specializovaným na plný úvazek množství fakultní 62 akademiků - 54 učí výzkumnou fakultu (držitelů doktorského titulu) a 8 jsou speciální pedagogické fakultě. Kromě toho jsme zaměstnávají řadu částečný úvazek lektorů z profesionálů, uznávanými odborníky ve svých oborech.

Naše zdroje

Sbírka univerzitní knihovna s více než 95.000 svazků, více než 1000 tiskových časopisů a 6000 elektronických časopisů a četné on-line zdrojů podporuje základní výzkum. Značné investice univerzity se ve svých specializovaných počítačových laboratořích, elektrického a počítačového inženýrství laboratoři, rádio komunikace laboratoře, inženýrské laboratoře, ropy a zemního plynu technika laboratorní, chromatografie laboratorní, fyzikální laboratoř, ošetřovatelství dovednosti laboratoře, pacient simulace koupelna, biologie laboratorní, chemické laboratoři, buněčné biologie laboratoř, vývojová biologie laboratoř, tkáňové kultury laboratoře, laboratoře molekulární biologie, tmavé místnosti, větraná chemikálie komora, farmaceutická technologie / analýza laboratoř, medicinální chemie laboratoř, simulace lékárna, rehabilitace laboratoře (2), potraviny a výživa laboratoř, věda jídla laboratoř, a lidský výkon laboratoř, spolu s síťovém prostředí pro vzdělávání a multimediálních učeben dát state-of-the-art infrastruktury informačních technologií a podporu pro naše studenty.

Naši studenti

Škola věd a inženýrství má přes 1500 studentů. Škola je studentský sbor je rozmanitá a multikulturní a odráží, do jisté míry, demografie Kypru a umístění ostrova; 42% studentů je žena a 58% je muž; 30% studentů jsou mezinárodní, se silným evropských, asijských a afrických reprezentací, a 70% jsou na Kypru. Tento cross-kulturní mix poskytuje bohatou základnu názorů a postupů, posílit a rozšířit perspektivy studentů pro nadnárodní vědeckých a technologických prostředí.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • řecký

Vidět BScs » Vidět MSc » Vidět PhDs » Vidět Magistr » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalářský V Lékárně

Campus forma Denní studium 5 let September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 2 více

Celkovým cílem programu je připravit studenty vědecky a profesionálně, aby se dokonale schopna v oblasti vědy a farmaceutickém odvětví. [+]

Trvání (let): 5 let Kvalifikace: Lékárna (diplom, 5 let) / Lékárna (BPharm 5 let) Úroveň kvalifikace: 1. cyklus (bakalářský stupeň) Vyučovací jazyk: řecky nebo anglicky Pro program je nabízen v obou jazycích k různým skupinám Forma studia: Full (plný úvazek) nebo částečné (part-time). Minimální Kredity: 150 Minimální kreditů: 300 Profil programu: Celkovým cílem programu je připravit studenty vědecky a profesionálně, aby se dokonale schopna v oblasti vědy a farmaceutickém odvětví. Role lékárníka je velmi důležité ve zdravotnictví, jako nejvíce odborník v oboru léčiv. Učební osnovy jsou zcela v souladu s moderními evropskými normami a požadavky, a je strukturován tak, aby absolvent moderní akademické zázemí, vědecké poznatky a dovednosti, je třeba udělat hned lékárníka. Cílem kurzu je poskytnout příslušné farmaceutické odborné znalosti, umožňují absolvent pochopit Chemie, technologie a respekt v akci a bezpečnosti léčivých přípravků. aby bylo možné aplikovat poznatky o léčbě pacientů v zabezpečeném systému. Kariérní vyhlídky: Absolventi lékárníci budou moci pracovat v soukromém lékárně, nemocniční lékárna, farmaceutický průmysl a kosmetický průmysl, ale také v orgánech a organizacích Farmakorrythmistikes Přístup k dalšímu studiu: Absolventi mohou pokračovat v postgraduálním studiu v oblasti jejich výběru. V současné době je Univerzita v Nikósii nenabízí programy absolventa v oboru farmacie. [-]

Magistr

MSc V Současné Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

Master připraví vědci budou schopni: zvládnout, zasáhnout a zlepšovat úroveň zdravotní péče, vztahujících inovací v ošetřovatelství obou institucí a ve Společenství. [+]

Koncentrace: 1. všeobecné ošetřovatelství, 2. onkologické péče, 3. Pečovatelské společenství (MSc, 1,5 let nebo 3 semestry) Splatnost (roky): 1,5 rok Kvalifikace: Master of Science v současném ošetřovatelství Úroveň kvalifikace: 2. cyklus (magistr) Jazyk výuky: Řecký Forma studia: plný úvazek a částečný úvazek Minimální Kredity: 27 Minimální ECTS kreditů činil 90 Profil programu: Master připraví vědci budou schopni: - zpracovat, zasáhnout a zlepšovat úroveň zdravotní péče platný inovace v ošetřovatelství obě instituce a ve Společenství. - Navrhnout a vyvinout nové způsoby intervenčního holistické ošetřovatelské péče na individuální i skupinové úrovni. - Provádět kontrolní systémy a kvality systémů zdravotní péče. - Do slavní vědci jako jsou zdravotní sestry na principech etiky při výkonu svého povolání. - Podporovat nelehké pacientů s malignitou - nabízet specializované služby ve Společenství Povinné kurzy (6), ECTS, 60 Volitelně (3), ECTS, 30 Celkem 90 ECTS. Kariérní vyhlídky: Absolventi programu mohou být použity: -V všech konstrukcí Zdravotnické služby (primární, sekundární a terciární). Jsou schopni také nabídnout služby v: - Instituce uzavřené a otevřené struktury péče v onkologii jednotkách ve specializovaných zdravotnických zařízeních s chronickým a non onemocnění vyžadující paliativní péči - v primárních struktur zdravotní péče, domácí péče, rodina, školách, na pracovištích , životní prostředí atd. Přístup k dalšímu studiu: Absolventi programu mohou být přijaty do třetího cyklu stupňů (PhD). [-]

PhD

PhD V Oboru Vědě O Cvičení A Tělesné Výchovy

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

Univerzita v Nikósii nabízí Doktorské studium ve vědě o cvičení a tělovýchovy vede k PhD. [+]

Trvání (let): 3 Kvalifikace: PhD v oboru sportovních věd a tělesné výchovy Úroveň kvalifikace: Doktorát (3rd cyklus) Jazyk výuky: Řecký Forma studia: Full / Part Time Minimální Kredity: 12 Minimální ECTS kreditů činil 90 Profil programu: Univerzita v Nikósii nabízí Doktorské studium ve vědě o cvičení a tělovýchovy vede k PhD. Program je určen pro vědecké znalosti na nejvyšší úrovni a připravit studenty na kariéru v oblasti vyššího vzdělání, vědeckém výzkumu a vědecké oblasti cvičení a tělesné výchovy. Cílem doktorského programu je připravit zkušené vědce s ohledem na provádění špičkového výzkumu, aby navrhla inovativní výzkum a praktické funkční řešení a dosáhnout vedoucí pozice v oblasti cvičení a tělesné výchovy a širší sportovní odvětví. Program řídí studenty využívat nejmodernější metody multidisciplinárního výzkumu do výroby a uplatnění poznatků v teoretické i praktické rovině. Je navržen tak, aby studentům možnost pokračovat doktorské studium v ​​oblastech, které zvýší naše znalosti lidského pohybu, rozvíjet teorie a metody pro udržení zdraví a zlepšení znalostí pro efektivnější realizaci tělesné výchovy ve vzdělávání. Program je navržen tak, aby studentům vývoj v oblastech zvláštního zájmu, které mají znalosti pozadí a / nebo zkušenosti v oblasti sportovních věd a tělesné výchovy. Speciální funkce programu jsou: 1. Vývoj, testování a zavádění teorií o lidském pohybu a cvičení. 2. Vývoj, testování a aplikace teorií k udržování a zlepšování lidského zdraví a výkonnost. 3. Vyřešení problémů pohybových cvičení a výkonu prostřednictvím interdisciplinárního přístupu. 4. Řešení případné problémy a účinné provádění programů tělesné výchovy. Kariérní vyhlídky: Absolventi doktorského studijního programu vědě o cvičení a tělesné výchovy bude připravena: zaujmout akademických pracovních míst v vysoké školy nebo univerzity v odděleních, jako je kineziologie, tělesná výchova, nebo fyziologie, převzít vedoucí pozice v všeobecného vzdělávání, provádět výzkum v těchto oblastech a stát se odborníky v oblasti sportu nebo pedagogické cvičení nebo k vlaku aspirující učitelů tělesné výchovy, být použit v širším sportovní odvětví. [-]

MSc

MSc V Klinické Dietetice

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

K rozšíření poznatků a rozvíjet uschopnit studentů prostřednictvím státní-of-the-art vysokoškolského vzdělávání v oblasti of Clinical Nutrition & dietetiky a lékařské výživy Management. [+]

Doba trvání (v letech): 2 roky Kvalifikace: Klinické intenzivní péče (MSc, 2 roky nebo 4 semestry) Úroveň kvalifikace: 2. cyklu (magisterského studia) Jazyk výuky: Ελληνικά Forma studia: plný úvazek / částečný úvazek Minimální Kredity: 48 Minimální kreditů: 120 Profil programu: Cíle K rozšíření poznatků a rozvíjet uschopnit studentů prostřednictvím státní-of-the-art vysokoškolského vzdělávání v oblasti of Clinical Nutrition & dietetiky a léčebné výživy řízení; Rozvíjet studenty, aby se odborníci v oblasti zdravotní péče pro služby v různých oblastech klinické výživy a lékařské řízení výživy a souvisejících oblastech, jako jsou nemocnice, akademických pracovníků, výzkumu, průmyslu, klinické výživy oddělení, školení, rozšíření a veřejně prospěšné práce; Rozvinout možnosti a schopnosti a umožnit studentům získat vyšší vzdělání a výzkum v oblasti klinické výživy a dietetiky Kariérní vyhlídky: Po úspěšném absolvování každý student má nárok požádat o registraci jako klinický dietologem na Kypr registrační rady pro potravinářské vědců, technologů a dietetici (CyRBFSTD). Jedinou MSc v klinických Dietetics na Kypru. Splňuje požadavky a očekávání kyperské Registrační rady pro potravinářské vědců, technologů a Dietitians, Kypru diabetická, výživy Sdružení, zdravotnictví a péče profesionální rady o titul RD. Naši absolventi mohou být použity v těchto odvětvích / oblastech: učení Výzkum Práce jako Klinické Dietitians v nemocnicích / kliniky Consultants s centry péče o zdraví / Školy / firemní organizace / nevládní organizace Technický marketing ve farmaceutickém průmyslu a Nutraceutical nutriční podpory produktů / Nutraceuticals Klinický výzkum Nezávislý praxe Klinické Dietitians v potravinářství Na volné noze psaní Klinická Studentské destinace: Stejně jako veřejný zájem potravin a zdraví roste, kariérní příležitosti pro kvalifikované dietitians se rozšiřují každý rok. Největším zaměstnavatelem absolventů je buď v nemocnici, nebo komunitní zdravotní služby, v řadě organizací včetně výzkumných ústavů, skupin spotřebitelů, prodejců potravin a ministerstev a agentur. Jiní se může stát úspěšným jako potraviny a zdravotní novinářů či rozvinutých kariéru v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Přístup k dalšímu studiu: Absolventi programu MSc (práce na přání) může pokračovat ve studiu na PhD / DProf stupně [-]

MSc V Oboru Biomedicínských Vědách

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

MSc program v biomedicínských věd je nabídnout kvalitní vzdělání a mít absolventy s vysokým stupněm odborné étosu a odborné znalosti v specializačních oborů spojených s laboratorní diagnostiky a sledování chorob. [+]

Doba trvání (v letech): 2 roky Kvalifikace: Master of Science v biomedicínských vědách Úroveň kvalifikace: Magisterský stupeň (2. cyklus) Jazyk výuky: angličtině a řečtině Forma studia: plný úvazek nebo na částečný úvazek Minimální Kredity: 36 Minimální ECTS kreditů činil 90 Profil programu: Cílem programu si klade za cíl nabízet kvalitní vzdělání a mít absolventy s vysokým stupněm odborné étosu a odborné znalosti v specializačních oborů spojených s laboratorní diagnostiky a sledování chorob. Jedná se o integrovaný program odhodlána podporovat výuku teorie jádra, praxe a výzkumu principy biomedicínských věd, jakož i na podporu výuky klinických oborů (modalit) v jedné z následujících oblastí: imunologie, mikrobiologie, klinické biochemie nebo hematologii. Chcete-li začít s, program si klade za cíl umožnit absolventům specializovat v Immunology (tato aplikace). V pravý čas, bude koncentrace kurzy v jiných oblastech (např mikrobiologie, Klinická biochemie a hematologie) být přidány do programu, dává možnost pro absolventy ke studiu a specializovat v jedné nebo více oblastí, pokud si to přejí. Vzdělávací cíle programu: Vzdělávací cíle programu odkazují na a odpovídá předmětu benchmarking Evropské Osnova ES4 pro postgraduální odbornou přípravu v klinické chemie a laboratorní medicíny: Verze 4-2012, stejně jako s těmi organizace UK QAA (ISBN 1 84482 146 3 © Agentura pro zajišťování kvality vysokého školství 2004). Obecné cíle, které se vztahují na všechna spojení programu (imunologie, biochemie, mikrobiologie, hematologie) jsou: 1. Poskytnout znalosti a vhled do biochemických procesů v lidském zdraví a nemoci. 2. Představit vědecký základ moderní bioanalytický vybavení a technologií používaných pro výzkum a klinickou diagnózu. 3. Chcete-li podpořit praxi přenositelných dovedností ve sběru dat, analýzy, hodnocení, interpretace a reporting. 4. Na podporu výzkumu a dovednosti umožní absolventům rozvíjet, hodnotit a poskytovat nové diagnostické služby. 5. Naučit kompetence potřebné pro správu a audit vědeckých technik a postupů, a pro udržení standardů kvality. 6.. Naučit postupů zajištění kvality, a zavést manažerské dovednosti pro hladké organizace / funkce a bezpečnosti klinické laboratoři. 7. Chcete-li umožnit absolventům obohatit celoživotní učení dovedností pro komunikaci, učit jiné a práce v multidisciplinárním prostředí. 8. Naučit etického protiplnění v profesi biomedicínské techniky / klinické laboratoři Science. Cíle specifické pro koncentraci imunologie: 9. Poskytnout hlubší znalosti o aspekty týkající se struktury a funkce imunitního systému. 10. Představit efektory imunitních odpovědí týkajících se obranných mechanismů, rozvoje alergie a rozvoje autoimunity. 11. Poskytnout hluboké znalosti dalších zdravotních následků v důsledku abnormální funkcí imunitního systému. 12. K identifikaci značky odezvy a představit metody zakládá immunotechnology pro detekci, diagnóze a monitorování imunitních a dalších nemocí. 13. Poskytnout znalosti o moderní molekulární bázi metod a technologií používaných v klinické diagnostice dysfunkcí imunitou souvisejících. 14. Prezentovat nedávný pokrok v oblasti výzkumu imunologie, profylaxi a imunoterapie. Kariérní vyhlídky: Biomedicínské věda musí hrát důležitou roli v oblasti zdravotní péče. Mezi předměty vyučované komponenty jsou v čele vědeckého výzkumu, a proto budou absolventi tohoto programu být schopni porozumět současné objevy, kontroverze a obavy týkající se lidského zdraví a chorob. Absolventi programu, a proto mohou být použity v různých oblastech veřejného a soukromého sektoru v oblasti zdravotnictví, protože jejich vzdělávání zahrnuje jak, biologické a lékařské vědy. Navíc, dokončení tohoto programu může být považována za součást minimální postgraduálního vzdělávání 9 let pro biomedicínské laboratorní vědec, která je požadována pro registraci odborných znalostí k licencování cvičit a řídit Bioscience / klinické laboratoři. Celkově na základě základních kurzů a specializační kurzy, které studenti mohou vzít, bude to kvalifikovat jim po ukončení studia do zaměstnání nebo poskytovat služby nebo provádět výzkum v příslušném oboru, na soukromé nebo veřejné nemocnici nebo na farmaceutický průmysl lékařské nebo výzkumných laboratořích. Alternativně mohou také vzít správní místo ve farmaceutickém průmyslu, tak na zdraví / nemoci související s nevládními organizacemi, podniky, vláda nebo mezinárodní organizace (tj zdravotní pojišťovny, poskytovatelé zdravotních služeb, WHO, Červený kříž atd.). Specifické hlavní oblasti zaměstnanosti zahrnují: Národní patologie a klinické laboratoře National Blood servisní laboratoře Soukromé patologické laboratoře Agentura pro ochranu zdraví (tj WHO) Veterinární a zemědělské laboratoře Klinické genetiky laboratoře Forenzní laboratoře Výzkumné laboratoře na vysokých školách Vláda nebo charitativní financované výzkumné laboratoře Výzkum a vývoj pro farmaceutický, diagnostika, zdravotnické prostředky přístrojové a laboratorní technika Klinické studie, regulační záležitosti (registrační drog a patenty) Commerce (prodej a marketing), souvisejících se zdravotní péčí a diagnostických výrobků Vzdělání: Vysoká škola, vysoká škola a školní výuka Potravinářský průmysl a bezpečnost potravin Biotechnologický průmysl. Přístup k dalšímu studiu: Absolventi budou schopni dále pokračovat postgraduální studium (Ph.D.) směrem k akademické / výzkumné kariéry nebo ke specializaci (M.Sc.), v jiném oboru biomedicínských věd a / nebo dalších souvisejících oblastí. Absolventi budou také mít kvalifikaci jít na lékařskou školu, nebo pokračovat v učitelské kariéře v oblasti biologických věd. Design tohoto programu činí ustanovení pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu na PhD, skrze obětování opce práce. Výběrem dokončit práci, budou mít studenti možnost pracovat na věcné kus výzkumných prací a budou umístěny ve výhodné pozici, aby být přijaty v doktorském studijním programu přes absolventy bez zkušeností v písemné práce. [-]

MSc V Oboru Duševního Zdraví Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

Nemajetných Specialitou Mental Health Ošetřovatelství se zúčastní jednosemestrální / čtvrtina navíc s 5 podmiňující předměty jsou uvedeny níže, aby se registrovat u sester Mental Health registru. [+]

Akademický Cesta: Sekce: A - Povinné kurzy Min. Kredity: 18 Max. Kredity: 18 Min. Kreditů: 60 Max. Kreditů: 60 Poznámky: nemajetných Specialitou Mental Health Ošetřovatelství se zúčastní jednosemestrální / čtvrtina navíc s 5 podmiňující předměty jsou uvedeny níže, aby se registrovat u sester Mental Health registru. Předpoklady pro Všeobecná sestra je: MNUR-501, MNUR-502, MNUR-503, MNUR-504, MNUR-505. Požaduje rovněž 560 hodin klinický výcvik. Předmět Id Název Kredity Kredity ECTS vyučovací hodiny MNUR-501 Ošetřovatelství Správa a zdraví Jednotky 3 6 3 MNUR-502 Advanced Ošetřovatelská péče u osob s duševními problémy I 3 6 3 MNUR-503 Advanced Ošetřovatelská péče u osob s duševními problémy II 3 6 3 MNUR-504 Techniky a metody komunikace a poradenství v oblasti duševního zdraví 3 6 3 MNUR-505 Duševní zdraví Ošetřovatelství a rehabilitace ve Společenství 3 6 3 MNUR-511 epidemiologie zdraví 3 10 3 MNUR-512 Metodologie výzkumu 3 10 3 MNUR-513 Duševní zdraví 3 10 3 MNUR-521 Úprava a léčbě duševních nemocí 3 10 3 MNUR-522 Současné intervence a přístupy na duševní zdraví ošetřovatelství 3 10 3 MNUR-523 Bioethics a právní rámec v oblasti duševního zdraví 3 10 3 Sekce: B - Volitelné předměty Min. Kredity: 9 Max. Kredity: 9 Min. Kreditů: 30 Max. Kreditů: 30 Poznámky: Studenti si mohou vybrat diplomové práce MNUR-540 a 1 voleným a 3 volitelných předmětů. Předmět Id Název Kredity Kredity ECTS vyučovací hodiny MNUR-531 a Závislosti ošetřovatelská závad 3 10 3 MNUR-532 Duševní zdraví Ošetřovatelství ve Společenství 3 10 3 MNUR-533 Duševní zdraví dětí a mladistvých 3 10 3 MNUR-534 Dynamika skupiny a rodina 3 10 3 MNUR-535 Dual Diagnostika a léčba 3 10 3 MNUR-540 práce 6 20 0 [-]

MSc V Oboru Ortopedické Vědě A Rehabilitace

Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

Cílem programu je poskytnout studentům základní akademické a odborné znalosti v oblasti pohybového aparátu a tělovýchovy fyzioterapie a ortopedické vědy. [+]

Koncentrace: 1. pohybového Fyzioterapie, 2. sportovní fyzioterapie, 3. Ortopedická Science (MSc, 1,5 let nebo 3 semestry) Splatnost (roky): 1,5 let Kvalifikace: Master of Science v ortopedické vědě a rehabilitace Úroveň kvalifikace: Magisterský stupeň (2. cyklus) Jazyk výuky: Řecký Forma studia: plný úvazek nebo na částečný úvazek Minimální Kredity: 36 Minimální ECTS kreditů činil 90 Profil programu: Cílem programu je poskytnout studentům základní akademické a odborné znalosti v oblasti pohybového aparátu a tělovýchovy fyzioterapie a ortopedické vědy. Program je navržen tak, že zpochybňuje znalostí studentů a klinické dovednosti při posuzování a léčbě komplexních onemocnění pohybového aparátu přes kritické analýze jejich rozhodování na základě nejlepších současných důkazů. Kariérní vyhlídky: Absolventi budou prosazovat jejich uplatnitelnost příležitosti v soukromém i veřejném sektoru jako specializované fyzioterapeutů, lékařů nebo jiných profesionálů v oboru fyzioterapie kliniky, rehabilitační centra, nemocnice a sportovní kluby. Přístup k dalšímu studiu: Absolventi mohou pokračovat ve své postgraduální studium na doktorské úrovni v Musculoskeletal fyzioterapie, sportovní fyzioterapie, Oprthopedic vědy a klinické biomechaniky výzkumu. Univerzita v Nikósii bude offerfrom 2016 doktorát (PhD) v oboru fyzioterapie a klinické biomechaniky. [-]

MSc V Oboru Sportovní Výživy / Dietetiky A Nutriční Intervence

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 2 více

Sekce: A - Požadavky na předmětu. NUTR-511 Sport a cvičení, zdravé výživy. [+]

Akademický Cesta: Sekce: A - Požadavky na předmětu Min. Kredity: 36 Max. Kredity: 36 Min. Kreditů: 90 Max. Kreditů: 90 Poznámky: NUTR-591P = 252 hodin Předmět Id Název Kredity Kredity ECTS vyučovací hodiny NUTR-511 Sport a cvičení, zdraví výživa 3 7.5 3 NUTR-512 Fitness Posuzování a cvičení Předpis 3 7,5 3 Nutr-513 ergogenic postupy a nutriční manipulace ve sportu a cvičení 3 7,5 3 NUTR-514 fyziologie a biochemie pro výkon 3 7,5 3 Nutr-515 Metody výzkumu v oblasti výživy a intenzivní péče 3 7,5 3 NUTR-516 Výživa a cvičení v chronických chorob 3 7,5 3 NUTR-517 Hodnoticí Výživa a laboratorní dovednosti Techniky pro sportovce 3 7,5 3 NUTR-518 Nutriční strategie pro specifické energetických systémů a pro jednotlivé sporty 3 7,5 3 NUTR-550 Výživa Poradenství a vzdělávání 3 7,5 3 NUTR-555 Advanced Nutriční epidemiologie 3 7,5 3 NUTR-575 pro výzkum práce 9 22,5 3 NUTR-580 Health Promotion, komunikační a behaviorální studie 3 7,5 3 NUTR-590 Applied / Pokročilé Sportovní výživa 3 7.5 3 NUTR-591P Odborná praxe pro sportovní výživa Placement 3 7.5 0 [-]

BSc

BSc Ve Fyzioterapii

Campus forma Denní studium Kombinované 4 let September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

Cílem programu je poskytnout studentům základní akademické a odborné schopnosti, aby se úspěšně praktikovat náročnou profesi Fyzioterapie v různých klinických podmínkách. [+]

Trvání (let): 4 έτη Kvalifikace: Bachelor of Science v fyzioterapie Úroveň kvalifikace: Bakalářský studijní (1 cyklus) Jazyk výuky: Řecký Forma studia: plný úvazek nebo na částečný úvazek Minimální Kredity: 120 Minimální kreditů: 240 Profil programu: Cílem programu je poskytnout studentům základní akademické a odborné schopnosti, aby se úspěšně praktikovat náročnou profesi Fyzioterapie v různých klinických podmínkách. Program je rozdělen způsobem, který zajišťuje, že studenti získají vysoce kvalitní teoretické a praktické dovednosti ve třech hlavních oblastech pohybového aparátu, neurologické a kardiorespirační Fyzioterapie, stejně jako rehabilitaci dalších speciálních skupin obyvatelstva (popáleniny rehabilitace, rehabilitace po amputaci atd) Kariérní vyhlídky: Absolventi budou moci požádat o registraci na Kypr fyzioterapeuty a rehabilitační zařízení, Registration Council. Tato rada je zodpovědný za udělení licence k provozování činnosti fyzioterapii povolání. Absolventi budou vyvinuli zaměstnatelnosti dovednosti nezbytné pro žádosti o zaměstnání v soukromém sektoru, v soukromých nemocnicích, soukromých klinikách fyzioterapie, sportovních klubů, stejně jako léčí pacienty doma. Také budou mít možnost žádat o pracovní místa ve veřejných nemocnicích a na klinikách po celém Kypru veřejného sektoru aτ. Přístup k dalšímu studiu: Absolventi, kteří si přejí pokračovat v dalších studiích, budou mít možnost se zaregistrovat do studia Postgraduální (Master) na úrovni. Univerzita v Nikósii nabízí magisterský titul (MSc) v ortopedické vědě s 2 specializací na manuální terapie a sportovní fyzioterapie. V blízké budoucnosti budou další dvě MSc stupňů být nabízeny v rámci programu v oblasti neurologických a kardiorespirační fyzioterapie. Získané dovednosti, znalosti Do konce absolventů programu budou schopni: 1. Provádět řadu léčebných postupů s cílem zlepšit funkce člověka a pohyb. 2. Rozlišovat patologie z dysfunkce různých biologických systémů lidského těla a aplikovat tyto znalosti, aby se úspěšně léčit pacienty. 3. Bezpečně praktikovat Fyzioterapie povolání, který má dobré znalosti o označení a kontraindikace při aplikaci na dané techniku ​​zpracování, fyzickou modality nebo léčebný tělocvik. 4. Zavést komplexní subjektivní vyšetření pacienta a zaznamenává všechny příslušné subjektivní nálezy strukturovaným způsobem. 5. Léčebné strategie Letadlo na základě subjektivních poznatků a využít až do dnešního dne důkaz v procesu rozhodování. 6.. Prokázat profesionalitu zároveň uznat všechny etické kodexy a principy, které se řídí fyzioterapeutickou povolání, pokud jde o respektování pacientů důvěrnost, soukromí a anonymitu. 7. Kriticky hodnotit a analyzovat současný nejlepší důkaz a použít jej pro léčbu pacientů. 8. Zobrazit profesionální chování a interpersonální dovednosti s pacienty a další zdravotnické pracovníky. 9. Porozumět metodice výzkumu v rámci účasti na výzkumných projektech. [-]

BSC Ve Výživě A Dietetika

Campus forma Denní studium Kombinované 4 let September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

Cílem programu lze shrnout takto: pro výrobu, a to prostřednictvím dobře navržené a vhodné kurzy, přiměřeně vyškoleni a způsobilí absolventi, kteří jsou vybaveny pro svět práce v 21. století, a které mohou uplatnit své znalosti potravin a výživy / dietetika pro ve prospěch jednotlivců a veřejného zdraví obecně napříč Kypru a / nebo jejich zvolené zemi praxe. [+]

Trvání (let): 4 Kvalifikace: medicína a intenzivní péče (BSC, 4 roky). Úroveň kvalifikace: 1ος Κύκλος (Πτυχίο - bakalářský) Jazyk výuky: Řecký Forma studia: plný úvazek a částečný úvazek Minimální Kredity: 124 Minimální kreditů: 240 Profil programu: Cíle Cílem programu lze shrnout takto: pro výrobu, a to prostřednictvím dobře navržené a vhodné kurzy, přiměřeně vyškoleni a způsobilí absolventi, kteří jsou vybaveny pro svět práce v 21. století, a které mohou uplatnit své znalosti potravin a výživy / dietetika pro ve prospěch jednotlivců a veřejného zdraví obecně napříč Kypru a / nebo jejich zvolené zemi praxe. Program má jak akademické (teoretické i praktické) dovednosti a dietní tržní orientaci. Zaměřuje se na studium a analýzu nejnovější trendy a vývoj ve vědě medicína a intenzivní péče. Jako student na naší výživy / programu Dietetics budete provést tři pozorovací umístění. Všichni jsou v rámci norem prosazovaných CyRBFSTD a relativní zákona (N31 / (i) 96 a etického kodexu pro odborné praxe ze strany kyperské dietetických a výživy asociace. Pozorovacího umístění by mohlo být buď akutní nemocnici nebo na soukromé klinice, nebo komunitním prostředí nebo soukromých zařízeních, nebo foodservice zařízení. Během 4-týdenní umístění na konci 1. a 2. ročníku, bude student zjistit více informací o pracovním prostředí zažívají dietologem, způsobu jejich práce a jiných odborníků ve zdravotnictví, s nimiž pracují. Budete začít cvičit některé dovednosti potřebné. Budete se také zavazují dva šesti-týdenní stáže během 3. a 4. ročníku, na jehož konci bude student vede jeho / její vlastní malou zátěž. První umístění dá možnost aplikovat teoretické znalosti získané během studia. Druhé umístění je navržen tak, aby konsolidovat znalosti, dovednosti a postoje, jakož i dále rozvíjet s více složitých případech a situacích. Stáže jsou plně integrovány s akademickou část vašeho programu, který umožňuje získání praktických zkušeností, který zvyšuje své učení. Během svého umístění, budou vyškolení dohledu pomoci studentům rozvíjet a učit se. Naše Odborná příprava tutor vám pomůže zorganizovat vaše volba umístění a budete navštíví akademických pracovníků, obvykle třikrát, během svého umístění. Firmy a instituce, které mohou nabídnout umístění zahrnovat farmaceutický, potravinářský průmysl, zdraví agentur. Kariérní vyhlídky: Vysoký podíl našich výživy / dietetické absolventů bude pokračovat v práci v této oblasti, například zadávání výživy výzkumných ústavů po celém světě. Vzhledem k růstu veřejného zájmu potravin a zdraví, řádně kvalifikovaní odborníci na výživu / dietitians jsou velmi žádané. Mohou být zaměstnáni skupin spotřebitelů, prodejci potravin, vlády a potravinářský průmysl a další stávají potraviny a zdraví novináři. Absolventi Nutrition / Dietetics mají nárok požádat o postgraduální diplom v Dietetics nebo k MSc v oboru klinické dietetiky. Dietitians pracují v různých lokalitách a v nejrůznějších rolí. Po dokončení studia, nejvíce dietitians pracují v soukromé praxi nebo v komunitě a primární péči. Mnozí pak jít na specializují na určité oblasti, jako je cukrovka, obezita, nutriční podpory a veřejného zdraví. Nicméně, existuje mnoho dalších zajímavých rolí, včetně řízení, výzkumu a vzdělání nebo pracovní na volné noze. Někteří jdou na aby věnovat se dalšímu studiu (např MSc, PhD). Naši absolventi mohou pracovat v oblasti podpory zdraví. Tam jsou také atraktivní příležitosti v potravinářském průmyslu, jako je například práce pro hlavní jídlo a supermarketů společnosti, v oblasti výzkumu, a ve vzdělávání a médií. Naše Výživa / Dietní absolventi mohou mít atraktivní kariérní vyhlídky v potravinářském průmyslu, zdravotnictví, výzkum, a do vzdělávání a médií. Naši absolventi budou následovat standardy zákona kyperské pro registraci Dietitians (N31 / I (96), a mohou být způsobilé požádat o registraci na Kypr registrační rady pro potraviny Scientist, technologů a Dietitians (CyRBFSTD). Přístup k dalšímu studiu: Tam je rostoucí potřeba na Kypru za disciplínu výživy a dietetiky. Výživa a dietetika stupeň poskytuje studentům s učebními osnovami dobře zakotvené v základních vědách, při praktickém uplatňování zásad zdravotních věd k vědě výživy. Program je navržen tak, aby splňoval požadavky pro použití na odborných škol, jako jsou lékařské, fyzikální terapie, a dalších nelékařských zdravotnických programů. Tato možnost také připravuje studenty pro postgraduální studium v ​​klinické dietetiky. Získané dovednosti, znalosti Na konci programu absolventi budou schopni: Expresní široké znalosti složení potravy Prokázat chápání toho, jak společný potraviny jsou vyráběny způsobem / vyrobeno Kriticky hodnotí bezpečnost potravin jak pro jednotlivce, tak pro specifické populace Extrapolovat vliv složení potravin na lidské zdraví a pohodu Identifikovat roli diety v prevenci nemocí a podporu optimální zdraví Kriticky zhodnotit rizika konzumace nevhodnou stravu v rozsahu populací např těhotné ženy, děti a stáří Prokázat dovednosti a znalosti, aby kriticky uvažovat o vědeckou literaturu vztahující se k oblasti potravin a výživy Prokázat pochopení zabývající se výživou ve vztahu k veřejné otázek zdravotní politiky a způsoby, jak tyto mohou být ovlivněny Posoudit vědeckou a sociální teorie a koncepty v kontextu potravin, kultury, strava a výživa Rozvíjet jejich kritické analýzy dovednosti, IT, komunikační a prezentační dovednosti, stejně jako přístup celoživotního vzdělávání pro profesní rozvoj v nutričních věd. [-]

Contact
Adresa destinace
46 Makedonitissas Avenue, Engomi
P.O.Box 24005

Nicosia, 1700 CY
Social Media
Adresa destinace
265 Mesogeion Avenue
15451 Neo Psychico

Athens, GR