University of Nicosia School of Humanities, Social Sciences and Law

Úvod

Read the Official Description

Naše filozofie

Filozofie školy humanitních, sociálních věd a práva je, že cíle vzdělávání poskytovaného by měla být na nejvyšší úrovni, aby naši studenti jsou povoleny získat znalosti a dovednosti a rozvíjet schopnosti, které jim pomohou uspět v jejich kariéře, obohatit jejich život, a úspěšně čelit obtížím, ale také příležitosti, které se setkají. Věříme, že některé z největších výzev a příležitostí bude pro mnohé z našich studentů, pocházet z přistoupení Kypru do Evropské unie.

Naši studenti

V různých odděleních školy humanitních věd, sociálních věd a práva máme asi sedm set kyperské a mezinárodní vysokoškolské studenty a asi padesát studentů v programech absolventa.

Naší fakultě

Naši studenti se učí o osmdesát pět mezinárodně přijati fakulty. Můžete vidět více informací o jejich kvalifikaci, zájmů výzkumu a publikací v následujících stránkách.

Naše pracoviště

Škola nabízí širokou škálu programů s cílem nabídnout studentům dobře obešel vzdělání. Tyto programy jsou organizovány v sedmi departementech.

Každé oddělení nabízí řadu programů a oborů, které jsou vzájemně propojené, takže studenti mají možnost spojit kurzy v rámci odboru, z jiných oddělení školy, a dokonce i od jiných škol, podle svých zájmů a schopností.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Forenzních Věd Duševního Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2016 Kypr Nicosia Řecko Athény + 3 více

Magisterský titul v oboru forenzní duševní zdraví nabízí komplexní školení v forenzní duševní zdraví, pokrývající teoretické a praktické aspekty trestního, občanského, nápravném prostředím, terapeutické prostředí, pachatelů a obětí a dospělých, dětí a rodiny forenzní duševní zdraví. [+]

Doba trvání (v letech): 2 roky Kvalifikace: Master of Science v oblasti duševního zdraví forenzních věd Úroveň kvalifikace: Bakalářský studijní (1 cyklus) Jazyk výuky: angličtině a řečtině Forma studia: plný úvazek nebo na částečný úvazek Minimální Kredity: 36 Minimální kreditů: 120 Profil programu: Magisterský titul v Forenzní duševního zdraví Nabízí komplexní školení v forenzní duševní zdraví, pokrývající teoretické a praktické aspekty trestního, občanského, nápravném prostředím, terapeutické prostředí, pachatelů a obětí a dospělých, dětí a rodiny forenzní duševní zdraví. Je navržen tak, aby odborné přípravy, dovedností a odborné znalosti vyžadované ve forenzní duševní zdraví na pracovišti. Kariérní vyhlídky: Program je určen pro odborníky, včetně lékařů, patologové řeči, ergoterapeuti, policistů, zdravotních sester, psychologů, sociálních pracovníků a dalších odborníků se zájmem o získání této znalosti. Program je také otevřen pro členy právnické profese a nápravném zaměstnanců. Tento program může, ale nemusí vést k profesionální licensure, v závislosti na předchozích stupních získaných, volitelných studentů a vnitrostátními právními předpisy své země. Studenti jsou zodpovědní, aby zajistily, že tento program splňuje své profesní ambice a budoucí profesní cíle. Přístup k dalšímu studiu: Absolventi programu mohou být přijaty do třetího cyklu stupně (doktorátu) Maturitní Požadavky Student musí absolvovat 120 ECTS a všechny požadavky programu. Je vyžadována minimální kumulativní stupeň průměr bodu (CPA) 2,0. Tudíž, i když "D-" je stupeň PASS, aby se dosáhlo CPA 2,0 průměru stupeň "C" je nutné. Získané dovednosti, znalosti Po úspěšném absolvování tohoto programu, by studenti být schopni: 1. Účinně aplikovat vědecké metody používané ve forenzních duševního zdraví věd; 2. Posoudit historické a současné vědy podílí na soudních případů a aplikovat metody založené na důkazech; 3. Účinně provádět výzkumné studie přes interpretaci dat a statistické hodnocení; 4. Použít právní a soudní znalosti k jejich výzkumu, a případy, a vědět, kdy je další právní nebo psychoterapeutické konzultace oprávněné; 5. Být příslušný odborný svědek v soudních případech; 6. Kompetentně být použity v soudních a nápravných prostředí; 7. Uplatnit své založené na důkazech pracovní znalost kriminálního chování, chování v souvislosti s drogami, investigativní pohovory, odhalování podvodů a rekonstrukce kriminální scény; 8. Přispět k vyšetřování trestných činů tím, že zkoumá otázky, jako je psychologickou pitvu [-]

Contact
Adresa destinace
46 Makedonitissas Avenue, Engomi
P.O.Box 24005

Nicosia, CY
Adresa destinace
265 Mesogeion Avenue
15451 Neo Psychico

Athens, GR
Social Media