T.A. Pai Management Institute

Úvod

Read the Official Description

TA Pai Management Institute (TAPMI) se nachází v mezinárodním univerzitním městě Manipal (Karnataka), patří mezi přední ústavy řízení v Indii, a je pokládaný pro jeho akademické přísnosti a fakulty-student interakce. Založený vizionáře, pozdní Shri. TA Pai, mise TAPMI je poskytnout tolik potřebnou podnět k úkolu budování profesionální řídící schopnosti v zemi. V procesu, to také hrálo roli v posílení stávajícího vzdělávací a zdravotní infrastrukturu Manipal.

Od svého založení v roce 1984, TAPMI získal uznání a respekt mezi známých průmyslových domů a akademické instituce v Indii za kvalitu svého vzdělání. V průběhu let se ústav získal jméno pro své postgraduální program Post in Management (ekvivalent MBA) a kvalitu studentského talentu to produkoval. Neustálé zlepšování v osnovách, struktuře, akademické systémy a fakult zdroje významně přispěly k tomu, že TAPMI preferovanou centrum pro vzdělávání managementu. Dnes, více než 1.900 TAPMI absolventi držet odpovědné manažerské pozice v Indii iv zahraničí.

Na začátku roku 2009, své 25. rok v řadě, TAPMI udělal krok mezníkem v její historii tím, že přesunula své aktivity do nové scénické 42-akr rezidenčního areálu v Manipal. Nachází se na straně návrší a výhledem na údolí naplněné zelené tropické zeleně, tento areál poskytuje ideální prostředí pro vážné akademické studium a kreativity, v kombinaci s zábavy a relaxace.

Manipal je doma k velkému množství vzdělávacích institucí pro Zdravotnictví, farmacie, stomatologie, umění a vědy, techniky a technologie, a je známý pro své kosmopolitní atmosféru. Město je také známé pro své inovativní vývoj bankovnictví a finančních služeb. Legendární poutní město Udupi je jen 15 minut jízdy od Manipal.

Poslání


"Zavázali jsme se k dokonalosti v oblasti řízení vzdělávání, výzkumu a praxe výchově a rozvoji světového bohatství tvůrce a vůdce.


Budeme neustále měřítko, se proti institucí jsou nejlepší ve své třídě.


Budeme podporovat kontinuální vzdělávání a reflexi, dosažení orientaci, kreativní vzájemnou závislost, a úcty k rozmanitosti s holistickým zájmem o etiku, životní prostředí a společnost "

AACSB akreditace

TA Pai Management Institute je v procesu hledání AACSB akreditaci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Postgraduální Program V řízení Zdravotnictví

Campus forma Denní studium 2 let July 2016 Indie Manipal

Jedná se o dva roky postgraduální program, který nabízí CK Pai Management Institute (TAPMI) v jeho Manipal areálu. Je plánováno jako rezidenční program, který začne od června 2010. [+]

Postgraduální program ve zdravotnictví řízení

 

Jedná se o dva roky postgraduální program, který nabízí CK Pai Management Institute (TAPMI) v jeho Manipal areálu. Je plánováno jako rezidenční program, který začne od června 2010.

Tento program doufá, že se prolínají a poskytují kompetence jak z managementu a zdravotní účastníkům. Program je zaměřen na řízení nemocnice a jejích zdrojů, řízení produktů, zdravotnictví, řízení provozu služeb a technologií, péče o pacienty, řízení systémů veřejné zdraví a Společenství. Tento program by měl vytvořit kvalitní zdravotníky a otevírá široké pracovních příležitostí pro účastníky řízení i zdravotnictví. Účastníci obdrží Postgraduální studium po úspěšném ukončení 2 roky. ... [-]