Aalto University

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Hodnoty Aalto University jsou nadšení, svobodu, odvahu, smysl pro odpovědnost a integrity. V Aalto University, budete mít možnost uspět. Naše univerzita je komunita více než 20 000 ambiciózní myslitelů - místem setkávání vědy, umění a podnikání. S důrazem na interdisciplinárních studií, my vám pomůže odhalit své trvalé síly v měnícím se světě.

Svoboda si vybrat

Aalto University stupňů vám jít pro úspěšnou kariéru. V Helsinkách a na přilehlém areálu Otaniemi, magisterské a doktorské programy čerpat talentovaných akademiky z celého světa. Studenti získají pádný slevy v dopravě, ubytování a stravování. S výjimkou společných programů, Aalto University účtuje žádné školné.

Aalto University School of Business je první obchodní škola v severských zemích, které obdržely všechny tři štítky s vynikající kvalitou od světových akreditačních přední obchodní školy orgánů: AACSB, AMBA a EQUIS. Tento stav Triple Crown je čest koná jen několik obchodních škol po celém světě.

Svoboda dělat

Od počátku svého studia dostanete podílet se na zajímavých projektech a zdokonalovat své praktické dovednosti. Rozkvět spuštění scény a iniciativy jako Aalto Design Factory pomáhají našim studentům vytvářet skutečné podniky ze svých snů a představ. Pod vedením několika významných učenců, můžete také zadat do sféry výzkumu a usilovat o to nejlepší. Svoboda pohybu Aalto University má rozsáhlé partnerství s více než 400 univerzitách po celém světě. Například School of Business má výměnné programy s některými z nejlepších obchodních škol na světě. Mezinárodní doktorandské a post-doc výzkumných pracovníků, učitelů a letní školy jsou silným svědectvím o našich možnostech.

Aalto University Školy

  • Škola umění, designu a architektury - škola obchodu - škola chemicko-technologická - průmyslovou školu elektrotechnickou - škola inženýrství - School of Science
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Finský
  • švédský

Videos

Aalto University has gained reputation as a mecca of Scandinavian design education. The students have succeeded well in international fashion competitions and work as designers in fashion houses around the world.

Are you interested in a career in the game industry? Then, Aalto University is the right choice for you. You will learn about game design, production, and technology using a project-oriented, hands-on with minds-on approach.

The world population is growing exponentially while the natural resources are decreasing. Therefore, sustainable material development at low cost and minimum environmental impact will be the only way to warrant human wellbeing.

What happens when students of technology, business, arts and design bang their heads together and start to collaborate? This video gives a glimpse of the energetic atmosphere at Product Design Gala 2015.

Contact

Aalto University

Adresa, 1. řádek Otakaari 1 B
Espoo 02150, Finland
Website http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefonní číslo +358 9 47001