Aalto University

Úvod

Read the Official Description

Hodnoty Aalto University jsou nadšení, svobodu, odvahu, smysl pro odpovědnost a integrity. V Aalto University, budete mít možnost uspět. Naše univerzita je komunita více než 20 000 ambiciózní myslitelů - místem setkávání vědy, umění a podnikání. S důrazem na interdisciplinárních studií, my vám pomůže odhalit své trvalé síly v měnícím se světě.

Svoboda si vybrat

Aalto University stupňů vám jít pro úspěšnou kariéru. V Helsinkách a na přilehlém areálu Otaniemi, magisterské a doktorské programy čerpat talentovaných akademiky z celého světa. Studenti získají pádný slevy v dopravě, ubytování a stravování. S výjimkou společných programů, Aalto University účtuje žádné školné.

Svoboda dělat

Od počátku svého studia dostanete podílet se na zajímavých projektech a zdokonalovat své praktické dovednosti. Rozkvět spuštění scény a iniciativy jako Aalto Design Factory pomáhají našim studentům vytvářet skutečné podniky ze svých snů a představ. Pod vedením několika významných učenců, můžete také zadat do sféry výzkumu a usilovat o to nejlepší. Svoboda pohybu Aalto University má rozsáhlé partnerství s více než 400 univerzitách po celém světě. Například School of Business má výměnné programy s některými z nejlepších obchodních škol na světě. Mezinárodní doktorandské a post-doc výzkumných pracovníků, učitelů a letní školy jsou silným svědectvím o našich možnostech.

Aalto University Školy

  • Škola umění, designu a architektury - škola obchodu - škola chemicko-technologická - průmyslovou školu elektrotechnickou - škola inženýrství - School of Science
This school offers programs in:
  • English

Videos

Aalto University Student Projects : Enchanting Mathematics

Aalto University Student Projects: Bus of Wonders

alto University Student Projects: AALTO-1 Satellite

Contact

Aalto University

Adresa, 1. řádek Otakaari 1 B
Espoo 02150, Finland
Website http://www.aalto.fi/en/studies/
Telefonní číslo +358 9 47001