University of Tasmania (UTAS)

Úvod

Read the Official Description

Dosažení mimořádného

Vítejte na University of Tasmania

Mění svět není jednoduché. Trvá myšlení, čas, vytrvalost, a nadhled. Ale ze všeho nejvíc, to trvá něco mimořádného. Takže na univerzitě v Tasmánii, jsme udělali snahu o mimořádné nikdy nekončící závazek.

To ovlivňuje vše, co děláme. Způsob, jakým učíme. Způsob, jakým jsme výzkum. Způsob, jakým se učíme. A způsob, jakým žijeme.

Prostředí vyrobené pro učení

Vítejte v jednom z nejkrásnějších přírodních prostředí na světě. Orámované plážemi, sněhová pole a pustiny, z naší úžasné ostrovního domova v Tasmánii jsme zatím přemýšlet ve větším měřítku. Ať už je to v naší výuky, výzkumu, nebo dokonce studentské životní styl, tento jedinečný terén nás připraven připojit se k světu. Jsme také štěstí, že hned v Tasmánii živé kulturním centru. Z naší MONA inspirovaný uměním boom do našeho zavedeného potravin, vína a kávové kultury, Tasmánie měst jsou kosmopolitní jako kdekoli v Austrálii. Přátelský, živé a neustále mění, Tasmánie je stejně dobré místo k životu, jak to je se učit.

Ze spodní části světa, na vrchol

Naše pořadí v horní dvě procenta univerzit po celém světě odráží naši ochotu neustále napadat sami. Nikdy jsme nebyli bojí, aby se na svět - něco, co jsme přenést na každý z našich více než 29.000 místních, národních a mezinárodních studentů. Během celé své kariéry, to je základem úspěchu 90.000 absolventů jsme se šíří přes více než 120 zemích světa.

Mezinárodně uznávaná výukových programů a výzkumné instituce, jako je australský námořní akademie (AMC), Menzies ústavu a Institutu pro mořské a antarktických studia vybudovali naši pověst. S jejich vizí a úspěchu, budeme vystupovat jako vzdělávací maják a globální hlas učení.

Náš závazek k mimořádné sděluje světu jednu věc. Všude tam, kde jste z - a všude tam, kde jste v čele - na univerzitě v Tasmánii máte možnost využít vzdělání, aby se stal ten, kdo nebo co chcete.

This school offers programs in:
  • English

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Pharmaceutical Science (MPa)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 5 let January 2017 Austrálie Hobart + 1 více

Master of Pharmaceutical Science zahrnuje čtyři semestry a je považován za 2,0 roky stupeň A (tj semestry 1, 2, 3 a 4), které mají být nabízeny v Hobart. Absolventi budou mít získané znalosti ve farmaceutickém a farmakologických věd, a rozvíjet dovednosti v písemné i verbální komunikaci v těchto oblastech. Budou dodali tři prezentace se svými vrstevníky a lektorů během absolvování kurzu, a ve velké míře využívány informační technologie. Absolventi budou mít zkušenosti řešení problémů ve farmaceutickém věd, a bude mít studoval globální kontext léčiv. Důraz bude kladen na sociální a etické důsledky těchto studií. [+]

Master of Pharmaceutical Science zahrnuje čtyři semestry a je považován za 2,0 roky stupeň A (tj semestry 1, 2, 3 a 4), které mají být nabízeny v Hobart. Absolventi budou mít získané znalosti ve farmaceutickém a farmakologických věd, a rozvíjet dovednosti v písemné i verbální komunikaci v těchto oblastech. Budou dodali tři prezentace se svými vrstevníky a lektorů během absolvování kurzu, a ve velké míře využívány informační technologie. Absolventi budou mít zkušenosti řešení problémů ve farmaceutickém věd, a bude mít studoval globální kontext léčiv. Důraz bude kladen na sociální a etické důsledky těchto studií. Jako náš zdravotní systém se stává vyspělejší, lékárníky, léčiv a farmacie výzkum hraje stále důležitější roli. Jako lídři v lékárně vzdělávání a výzkumu, divize Pharmacy na Fakultě zdravotnictví nabízejí širokou škálu kurzů, které čerpají z odborných dovedností a znalostí svých akademických a výzkumných pracovníků v jednotce za léky Výsledky výzkumu a vzdělávání (UMORE). Kariéra Lékárníci jsou odborníci léky a farmacie je považován za jeden z Austrálie je nejdůvěryhodnější profesí. Lékárníci cvičí v rámci zdravotnického systému jsou zaměřeny na dosažení co nejlepších výsledků z užívání léků. Lékárna také přitahuje lidi, kteří mají zájem v chemii či biologii. Existuje mnoho vědců pracujících v oblasti výzkumu a vývoje po celém světě, kteří mají silné zázemí v oboru farmacie a farmaceutické vědy. lékárník Community nemocniční lékárník Průmyslová lékárník vláda lékárníkovi poradce lékárník [-]

Contact
Adresa
University of Tasmania
HOBART TAS 7001

Tasmania, AU
Adresa destinace
Tasmania, AU