Challenger Institute of Technology

Úvod

Read the Official Description

Challenger technologický institut je preferovanou volbou z více než 23,000 studentů každý rok.

Máme 14 dodací trénink lokalit pokrývajících spádovou oblast 6000 km2, včetně čtyř velkých kampusech v Fremantle, Murdoch, Rockingham a Mandurah.

Challenger Institute je jediný západní australský poskytovatel výcviku s odpovědností za servis jak městských a regionálních komunit.

Jsme multi-oceněný národní vůdce v flexibilní a inovativní učení v těchto tréninkových oblastech:

 • Australské centrum pro energetickou a tréninkového procesu (ACEPT)
 • Australský Centrum aplikovaného Aquaculture Research (ACAAR)
 • Škola aplikované inženýrství
 • Škola budovy a Automotive
 • School of Business a informačních technologií
 • Škola komunitních služeb, zdraví, sport a životní styl
 • Škola nadace a kulturních studií
 • Škola pohostinství a cestovním ruchu
 • Škola Maritime
 • Škola vědu a životní prostředí

Challenger institut je v souladu s potřebami průmyslu a úzce spolupracuje s více než 400 komunitních a obchodními partnery s cílem dosažení kvalifikované a produktivní pracovní sílu a vyplnit nedostatku pracovních sil.

Dodáváme školení na pracovišti a nabízejí řešení pro vývoj pracovních sil v celé řadě průmyslových odvětví. Úspěch těchto služeb je založena na podporu silné vztahy. Průběžné konzultace s Industry poradních skupin aktivně informuje plánování, navrhování a provádění programů odborného vzdělávání a přípravy Challenger.

Challenger poskytuje Vzdělávání, obchodní a výzkumné služby na devíti zemích: Chile, Východní Timor, Indie, Srí Lanka, Indonésie, Mauritius, Papua Nová Guinea, Singapur a Spojené arabské emiráty, a má partnerství dohody s vzdělávacími zařízeními v Číně.

udržitelnost

Challenger Institute of Technology hrdě zahrnuje udržitelnost jako základní kulturní hodnoty. Jsme jedinou vzdělávací institucí v západní Austrálii - a jedním z pouhých šesti po celé Austrálii - to je členem Národního centra pro udržitelný rozvoj. Spolupracujících institucí pracují ve spolupráci s průmyslem, vládou a Společenstvím podstoupit uskutečňování programu, rozvoje zdrojů, projektové práce a aplikované zdroje na podporu rozvoje udržitelných postupů.

Challenger Institut zahrnuje principy udržitelnosti do poskytování odborné přípravy na dvou úrovních:

 1. Na expertní úrovni, kde nabízíme kurzy konkrétně o udržitelnosti.
 2. V rámci každého tréninkového programu, kde se zaměřujeme na postupy a technologií souvisejících s udržitelností.

historie

Challenger ústav může položit požadavek na bytí nejstarší vzdělávací instituce technické v západní Austrálii, s jeho kořeny sahající až do konce 19. století.

Před 1900, technického vzdělávání v WA byla sporadická a většinou podporována prostřednictvím mechanici a horníci institutů. Nicméně, technické vzdělání záznam Challenger institutu v Fremantle má své počátky v roce 1898, kdy byly večerní kurzy prováděny v Fremantle Boys School. Ty se konala v budově FTI v Adelaide Terrace. Challenger následné inkarnace byl jako Fremantle technické škole. Zahajovací třída 1900 zahrnoval 116 mužských studentů berou večerní kurzy v budově jižní terase, která se stále používá dnes jako areálu a správním úřadem.

Některé změny názvu následovaly v následujících desetiletích, se organizace provozující u různých časů jako South Metropolitan Technical College, Jižní Metropolitan College of TAFE a Challenger TAFE.

V roce 1996, organizace byla založena jako statutárního orgánu podle § 35 odborného vzdělávání a přípravy zákona 1996.

Tvorba v roce 2009 nové West Australian vzdělávacího oddělení vedlo k zahájení tréninkového plánu státní vlády, Training WA. Nedílnou součástí této zprávy byla výzva pro organizace veřejné výcvik, aby se více autonomní, se vláda dává TAFE vysokých škol větší prostor pro pružnost a inovace.

V důsledku této změny, název Challenger Institute of Technology byla formálně přijata dne 15. prosince 2009.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Diplomy » Vidět Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Certificate III in Health Services Assistance

Campus forma Denní studium January 2016 Austrálie Murdoch

Certificate III in Health Services Assistance [+]

HLT32512 Certificate III in Health Services Assistance (J065) [-]

Osvědčení Iv Ve Zdravotnictví Základech (7170)

Campus forma Denní studium January 2016 Austrálie Murdoch

Tento kurz je určen pro lidi s dovednosti a znalosti potřebné pro splnění požadavků vstupu diplom ošetřovatelství (Enrolled / Division 2 Nursing), nebo Curtin University Bachelor of Science (ošetřovatelství). Tento kurz poskytne odborné znalosti pro vstup do těchto 2 programů a zlepší vaše matematiku a komunikační dovednosti, a dozvědět se o fyzice, chemii, mikrobiologii a biologii člověka. Kurz bude zvýšit vyhlídky na vzdělání pro ty, kteří chtějí, aby provedla další studie trénovat jako zapsaného zdravotní sestra nebo zdravotní sestra. [+]

Tento kurz je určen pro lidi s dovednosti a znalosti potřebné pro splnění požadavků vstupu diplom ošetřovatelství (Enrolled / Division 2 Nursing), nebo Curtin University Bachelor of Science (ošetřovatelství). Tento kurz poskytne odborné znalosti pro vstup do těchto 2 programů a zlepší vaše matematiku a komunikační dovednosti, a dozvědět se o fyzice, chemii, mikrobiologii a biologii člověka. Kurz bude zvýšit vyhlídky na vzdělání pro ty, kteří chtějí, aby provedla další studie trénovat jako zapsaného zdravotní sestra nebo zdravotní sestra. "Studenti musí absolvovat celkový počet 6 základních jednotek. Základní jednotky jsou: Rozvíjet a prokazují pokročilé komunikační dovednosti Rozvíjet a aplikovat znalosti z biologie člověka Provádíme výpočty v oblasti zdraví matematiky Použít pojmy z chemie a fyziky pro zdraví Aplikovat základní mikrobiologické a infekce koncepce řízení Identifikovat a dokumentovat Sociological procesů, které mají vliv na zdraví " "IELTS skóre (Academic) na 6,0 bez kapelou skóre méně než 6,0 nebo ekvivalentu je nutné. Ročník 11 s průchody v angličtině a matematice je nutná pro vstup do tohoto kurzu" [-]

Diplom

Diplom Ošetřovatelství (zapsal / Divize 2 Ošetřování)

Campus forma Denní studium January 2016 Austrálie Murdoch

Tento kurz vám poskytne praktické dovednosti a znalosti na pomoc při poskytování preventivní, léčebné a rehabilitační ošetřovatelství. Dozvíte se také o anatomii a fyziologii, kontroly infekcí, ošetřovatelské péče o klienta, právní a etické parametry ošetřovatelské praxe a podporovat pozitivní vliv na zdraví. Budete také rozvíjet porozumění zdravotních problémů domorodých Australanů a přispívají k výživy a péče o duševní zdraví klienta. Budete dokončit pod dohledem klinické umístění v nemocnicích, domech s pečovatelskou službou a zdravotnických agentur. Po absolvování tohoto kurzu budete mít dovednosti potřebné, aby se stal kvalifikovaným registrovaná sestra. Musíte se zaregistrovat s australskými zdravotnících Nařízení agentury (AHPRA) ale budete muset mít IELTS skóre 7,0, bez kapelou nižší než 7,0 zaregistrovat s touto agenturou. [+]

Tento kurz vám poskytne praktické dovednosti a znalosti na pomoc při poskytování preventivní, léčebné a rehabilitační ošetřovatelství. Dozvíte se také o anatomii a fyziologii, kontroly infekcí, ošetřovatelské péče o klienta, právní a etické parametry ošetřovatelské praxe a podporovat pozitivní vliv na zdraví. Budete také rozvíjet porozumění zdravotních problémů domorodých Australanů a přispívají k výživy a péče o duševní zdraví klienta. Budete dokončit pod dohledem klinické umístění v nemocnicích, domech s pečovatelskou službou a zdravotnických agentur. Po absolvování tohoto kurzu budete mít dovednosti potřebné, aby se stal kvalifikovaným registrovaná sestra. Musíte se zaregistrovat s australskými zdravotnících Nařízení agentury (AHPRA) ale budete muset mít IELTS skóre 7,0, bez kapelou nižší než 7,0 zaregistrovat s touto agenturou. "Studenti musí absolvovat celkový počet 26 jednotek, které se skládají z 21 základních jednotek plus 5 volitelných jednotek. Volitelné předměty jsou určeny Ústavu jste se zaregistrovali na adrese. Základní jednotky jsou: Potvrďte fyzický zdravotní stav Analýza informací o zdravotnictví Práce v ošetřovatelství Použít efektivní komunikační schopnosti v ošetřovatelské praxi Přispět k hodnocení klienta a rozvojových plánů ošetřovatelské péče Provádět a vyhodnocovat plán ošetřovatelské péče Přispět k komplexní ošetřovatelské péče o klienty Aplikovat principy vedení zranění v klinickém prostředí Správa a sledovat léky v pracovním prostředí Aplikujte reflektivní praxe, kritické myšlení a analýzy v oblasti zdraví Použít právní a etické parametry ošetřovatelské praxi Provádět a monitorovat ošetřovatelskou péči pro spotřebitele s podmínkami duševního zdraví Provádět a monitorovat ošetřovatelskou péči o klienty s akutními zdravotními problémy Provádět a monitorovat ošetřovatelskou péči o klienty s chronickými zdravotními problémy Provádět a monitorovat ošetřovatelskou péči pro starší klienty Naneste pochopení australského systému zdravotní péče Použít první pomoc Efektivně pracovat s kulturně rozmanité klienty a spolupracovníky Efektivně pracovat s domorodými a / nebo Torres Strait ostrovan lidí Dodržujte kontrolu infekce zásady a postupy Přispět k WHS procesy " "IELTS skóre (akademický) 6,5 bez kapelou skóre méně než 6,0 nebo ekvivalentu je nutné. Ročník 12 s průchody v matematice a přírodních vědách je vyžadováno pro vstup do tohoto kurzu." [-]

Videos

Welcome to Challenger Institute of Technology