Lund University

Úvod

Read the Official Description

Lund univerzita - Švédský Top-zařadil University

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University, Švédsko, je souhlasně zařadil mezi světovou 100 nejlepších univerzit (70. na světě a top-zařadil univerzitu Švédska, QS 2015/16 žebříčku).

Univerzita má 42 000 studentů a více než 7 500 zaměstnanců a nabízí 100 magisterských studijních programů a 5 bakalářských studijních programech vyučovaných v angličtině.

Lund je Švédsko je nejatraktivnější studijní destinace. Univerzita nabízí jednu z nejširších nabídek programů a kurzů ve Skandinávii, na základě cross-disciplinární a řezání-hrana výzkumu. Stupně z Lund University je znakem kvality a to jak ve Švédsku, tak v zahraničí.

Tematické okruhy

Naše osm fakult a řada specializovaných výzkumných center nabízejí vzdělávání v těchto tematických oblastech:

 • Architektura a design
 • Ekonomika a řízení
 • Inženýrství a technologie
 • Životní prostředí a udržitelný rozvoj
 • Fine & Performing Arts
 • Humanitní vědy a teologie
 • International Studies & Development
 • zákon
 • Veřejné zdraví a biomedicíně
 • Společenské vědy a vědy

Studijní příležitosti

Lund University nabízí 100 magisterských studijních programů, 5 bakalářských programů v angličtině a 700 kurzy vhodné pro výměnné studenty.

Najděte si svůj studijní program: www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Aplikační Období

Hlavní použití období pro zahraniční studenty je 15. října do 15. lednu všechny programy začínají na podzim (září) semestru každý rok. Malý výběr programů také přijímat žádosti v průběhu června do srpna na jaře (leden) datum semestr zahájení.

Jak se přihlásit: www.lunduniversity.lu.se/apply

Poplatky spojené se studiem

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP a Švýcarska jsou obecně povinni platit školné Fessi. Školné neplatí pro občany EU / EHP. Informace o školného jednotlivých programech naleznete www.lunduniversity.lu.se/programs~~dobj

Stipendia pro zahraniční studenty

Další informace o poskytování stipendií: www.lunduniversity.lu.se/scholarships~~dobj

Výzkum

Lund je domovem více než 30 předních světových výzkumných prostředích, a je umístění pro dvou největších výzkumných materiálů zařízení v Evropě v současné době postaveno; ESS a MAX IV. Lund University, je také členem prestižních výzkumných intenzivní univerzitních sítí Universitas 21 a Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU).

styl výuky

Kritické myšlení a svoboda mysli, jsou základními kameny akademického života univerzity v Lundu. Zaměření na skupinové práce a další neformální prostředí, třídě otevřené usnadňují učení, vytvořit dialog a pomáhají vytvářet nové nápady.

Lund je mezinárodní místo setkání pro studenty a výzkumníky podobný. To vytváří globální třídy prostředí, kde studenti získají nové kulturní perspektivy a mohou rozvíjet své mezinárodní sítě, které jsou vysoce ceněné zaměstnavateli po celém světě.

Studenti v Lund jsou uvedeny skvělé příležitosti pro obchodní interakci. Město Lund má unikátní, prvotřídní prostředí pro technologie, znalosti, inovace a podnikání, a hostí impozantní šíři globálních společností.

Studentský život

Vzhledem k tomu, # 1 volba pro zahraniční studenty, kteří přicházejí do Švédska, Lund je považován za nejlepší studentské město ve Švédsku s jeho jedinečnou kombinací velkých společenských klubů (historické "národů"), studentských organizací a akademické společnosti vytvářejí živé a aktivní studentský život.

Město Lund

Nachází se v jižním Švédsku, město Lund je pouhých 10 minut vlakem do Švédska 3. největší město, Malmö a jen 35 minut vlakem do Kodaně, Dánsko.

Jako jeden z nejstarších měst v Švédsko se datuje do 990, Lund je městem kontrastů, kde navštěvuje 1 000 let historie snoubí s moderním znalostí a nápadů. Ve městě Lund, najdete kouzlo malé malebné, valoun-ukamenován město, side-po boku s velkými městskými atrakcemi, jako jsou služby, obchody, restaurace a kulturní akce. Lund je také domovem významných mezinárodních společností, jako jsou Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval a Gambro.

Angličtina je široce mluvený (90% Švédové jsou plynule), což znamená, můžete zažít jedinečnou evropskou kulturu bez jazykové bariéry.

Více informací o Lund University

Pro více informací prosím navštivte www.lunduniversity.lu.se

Můžete také požádat otázky na naší Facebook stránce www.facebook.com/lunduniversity~~pobj

This school offers programs in:
 • English

Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Program V Potravinářské Technologie A Výživy

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Lund

Zaměřeno na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o jídlo a kteří chtějí pracovat s inovativními budoucích potraviny, například jako součást řešení hlavních zdravotních otázkách, jako je podvýživa a obezita. [+]

Přehled programu

Tento program je zaměřen na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o jídlo a kteří chtějí pracovat s inovativními budoucích potraviny, například jako součást řešení hlavních zdravotních otázkách, jako je podvýživa a obezita. Program se vztahuje na návrh a výrobu potravin s přínosy pro zdraví. Dozvíte se o věcech, jako jsou potraviny chemie, potravinářství, povrchové a koloidní chemie, mikrobiologie, výživy a analýzy potravin.

Program je úzce spjat se potřebám trhu a tam je silný důraz na technické vědy. Během svého studia se setkáte nejen předních světových výzkumných pracovníků v rámci oddělení, ale také hostující přednášející z různých potravinářských společností pracuje s, například, vývoj produktů a marketing. Naše odkazy místnímu průmyslu jsou silné, a naše zaměření na inovace je vysoká; mnoho z našich výzkumníků převedeny výsledků výzkumu do úspěšných podnikatelských podniků, jako je Oatly, Optifreeze, PROBI a řešit.... [-]


MSc

Magistr V Lékařské Vědy, Biomedicína

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Lund

Cílem je naučit studenty s předními kompetence v oblasti biomedicínského výzkumu, které jsou dobře připraveni pro samostatnou práci v lékařském výzkumu a vývoji, a to i ve vedoucích pozicích v akademickém prostředí, stejně jako v soukromém nebo veřejném sektoru. [+]

Přehled programu

Program je uveden v mezinárodně vedoucí výzkumného prostředí na univerzity v Lundu Lékařské fakulty. Všichni učitelé v rámci programu jsou aktivní vědci a všechny projektové kurzy jsou uvedeny v jejich výzkumných laboratořích.

Ty budou vyškoleni k výkonu nezávislého lékařského výzkumu v rámci akademických institucí nebo životního vědy průmyslu. Získáte nástroje, aby mohli pracovat v globálním kontextu, a to prostřednictvím studentských zaměřené pedagogické činnosti a praktické přípravy v mezinárodním prostředí.

Program nabízí:

Vysoká flexibilita; si můžete vytvořit svůj vlastní studijní plán podle vaší zvláštní zájem State-of-the-art technologie jsou cvičil a učil Široký výběr volitelných předmětů; např neurobiologie, biologie nádorů, infekční nebo metabolických onemocnění a / nebo nezávislé výzkumné projekty Můžete studovat v zahraničí s jedním z našich zahraničních partnerských univerzitách nebo dělat stáž v rámci life-science společnost Můžete si vybrat, k výkonu práce práce z pěti měsíců do jednoho akademického roku ... [-]


Magistr V Lékařské Vědy, Veřejné Zdraví

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Lund

Program Mistr s v oblasti veřejného zdraví na Lund University je jedním z předních MPH programů v Evropě. Program je nabízen na univerzity v Lundu Lékařské fakulty [+]

Přehled programu

Práva osoby na nejvyšší dosažitelnou úroveň zdraví nemá geografické nebo sociální hranice. Nicméně, chudoba a nedostatek demokratické správy věcí veřejných brání přístupu mnoha lidí do tohoto práva. Aby bylo možné zrušit nerovnost v oblasti zdraví, globální partnerství a účinné šíření znalostí jsou zásadní. Musíme proto vychovávat budoucí veřejného zdraví odborníky, kteří mají širokou interdisciplinární perspektivu a vůli účastnit se tohoto celosvětového úsilí.

Zaměření programu veřejného zdraví je tedy mezioborový konzistentní globálního hlediska, a poskytuje studentům založených na důkazech znalostí, dovedností a nástroje potřebné pro tvorbu politik, tak i pro práci v terénu. Vedoucí kurzu a hostující lektoři mají bohaté zkušenosti v řadě disciplinárních a geografických souvislostech, a pocházejí ze zemí, jako je Švédsko, Ghana, Řecko, Nigérie, Indie a USA. Rozmanitost a zkušenosti spolužáků přispívá také k stimulující vzdělávací prostředí. Jako jeden student to vyjádřil, "třída a vyučování jsou mikrokosmos globálních souvislostech budeme čelit v pracovním životě."... [-]


MSc V Molekulární Biologii, Molekulární Genetiky A Biotechnologií

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Lund

Tento program spojuje základní výzkum s jeho aplikací a integruje genetika, genové technologie, buněčné biologie, molekulární biologie, biotechnologie a bioinformatika. [+]

Přehled programu

Tento program spojuje základní výzkum s jeho aplikací a integruje genetika, genové technologie, buněčné biologie, molekulární biologie, biotechnologie a bioinformatika. Všechny tyto disciplíny mají společný základ v molekulární genetice, což je disciplína, která vysvětluje, jak se informace v genech vyjádřili a jak to může vést k různým zvláštností organismu. Důraz je také kladen na témata, včetně genetických mechanismů základní onemocnění, mapování a diagnostických metod.

Speciální funkce programu:

Kurzy v genetice, buněčné biologie, molekulární biologie, biotechnologie a lékařské genetiky Kurzy obsahují praktické školení v technikách molekulární biologie Zahrnuje školení v inovačním procesu, podnikání, a komercializaci biotechnologie ... [-]

MSc V Oboru Molekulární Biologie, Mikrobiologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Lund

Tento program MSc nabízí vysoce konkurenční vzdělání v moderní mikrobiologie. Molekulární biologie a genomiky proměnily toto téma a zdůraznila, základní [+]

Přehled programu

Tento program nabízí vysoce konkurenční vzdělání v moderní mikrobiologie. Molekulární biologie a genomiky proměnily toto téma, a zdůraznila, že zásadní význam mikroorganismů ve většině aspektů biologie, z ekologie do medicíny.

Tento program sahá od využití mikrobiálních modelových organismů k pochopení funkce a evoluce buněčných procesů na obrovský význam mikrobů v biotechnologii, potravinářském a farmaceutickém průmyslu, hygiena, biotechnologie, životního prostředí atd. Hodně z tohoto potenciálu je stále neprozkoumané a program poskytuje nástroje a znalosti pro kariéru v této vzrušující oblasti.

... [-]

Videos

Presentation film

Arrival Day Lund University

Contact

Lunds Universitet

Adresa, 1. řádek Paradisgatan 2
221 00 Sweden
Website http://www.lunduniversity.lu.se/
Telefonní číslo +46 46 222 00 00