Linköping University

Úvod

Read the Official Description

Linköping univerzita - rozšíření reality

&nbsp

Linköping University je jedním z větších švédských akademických institucí. S naší tradici inovací a spolupráce přes hranice se podílíme na budování společnosti zítřka.

Pochopení sebe, sebe a svět kolem nás trochu lépe každý den. Hledáte odpovědi, ale také pro nové otázky klást. Si dovolil tvrdit, překročit hranice a najít lepší způsoby spolupráce. To je rozšíření reality - největší poslání Linköping University.

Liu, jak často říkají, je multi-fakulty univerzity a jeden z nejvýznamnějších ve Švédsku. Od začátku do konce 60. let, Liu byl zlepšovatel, vytváření nových studijních programů a nové způsoby řešení výzkumných problémů. Inovace se stala naší tradice.

Navíc jsme vždy měli silné dialogu s podnikatelskou sférou a okolní obce jako celku, a to jak v oblasti výzkumu a vzdělávání. Co vytváří Liu by měl být přínosem pro veřejnost. Společně můžeme vytvořit lepší, dlouhodobě udržitelný svět.

Liu školní areály jsou situovány v partnerských měst Linköping a Norrköping v jižním Švédsku. Univerzita je důležitou hnací silou pro regionální rozvoj. Nicméně, mise je větší - Linköping univerzita je národní a mezinárodní hráči. Na světové úrovni je výzkum prováděn v rámci špičkovou oblastí, jako jsou nové materiály, technologie a výzkum zdravotního postižení. Studenti přicházejí z celého světa, s více než 50 národností zastoupeny Liu. Mnoho Liu studentů studuje v zahraničí na semestr nebo na rok. Mezinárodním měřítku je nezbytná při práci na rozšíření reality.

Společně jsme se posunout hranice, co je možné.Společně můžeme být odvážnější, jít dál a dosáhnout vyšší.

Transformace vysokého školství. Být inovativní a nabízí poznání opravdu poptávky je hlavní-hvězda Liou už od začátku v pozdní 60 's. Nabízíme více odborné vzdělávací programy, než jakékoli jiné švédské univerzity. Studenti z University Linköping patří mezi ty, kteří nejprve získat práci a mají nejvyšší průměrný příjem jednoho roku po ukončení studia.

Výzkum dělat rozdíl. Otevřenosti mezi různými subjekty a fakult přispěla k vytvoření silné výzkumné prostředí na Linköping University. Přední světový výzkum probíhá v několika oblastech, jako je věda o materiálech, bioelectronics a migraci, ekonomice a společnosti.

V blízkosti obchod a Společenství. Linköping University má mimořádně silné spojení s okolní společnosti.Spolupracujeme s mnoha hráči z naší oblasti, Švédsko, Evropa a zbytek světa.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Biomedicínské Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Linköping

V prvním roce inženýrství MSc biomedicínského program je zaměřen na rozšíření povinné kurzy technicky zaměřené studenty studenty dovednosti a znalosti v oblastech jako je anatomie a fyziologie ... [+]

MSc biomedicínského inženýrství, 120 kreditů

Titul: Master of Science (dva roky) se zaměřením na biomedicínské inženýrství

 

Biomedicínského inženýrství zahrnuje základní pojmy v oblasti strojírenství, biologii a medicíně k rozvoji inovačních přístupů a nových zařízení, materiálů, implantáty, algoritmy, procesy a systémy pro zdravotnický průmysl. Ty by mohly být použity pro posouzení a hodnocení technologií, pro prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí, pro péči o pacienty a rehabilitaci a pro zlepšení lékařské praxe a poskytování zdravotní péče.

 

V prvním roce biomedicínského inženýrství program je zaměřen na rozšíření povinné kurzy technicky zaměřené studenty studenty dovednosti a znalosti v oblastech jako je anatomie a fyziologie, ale i biologie a biochemie. Kurzy z matematiky, statistiky, multidimenzionálních biomedicínských signálů generování a analýzu, v kombinaci s medicínské informatiky a biomedicínské modelování a simulace, vytvoří solidní základ pro pokračování programu. ... [-]


MSC Lékařské Biosciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Švédsko Linköping

Tento program MSc Zdravotnické Biosciences má zřetelný výzkum preparativní profilu. Individuální studijní plány a flexibilitu ve výběru kurzů se také stal profil, který podporuje zaměstnatelnost. [+]

MSc Lékařské Biosciences, 120 kreditů

 

Biomedicíny je rychle se rozvíjející vědy. Díky nové multidisciplinární výzkum přístupy, integrovat poznatky z lékařských, biologických, chemických, technických a společenských věd, bude proces poznání růstu pokračovat a zrychlovat v blízké budoucnosti.

 

Tento program má zřetelný výzkum preparativní profilu. Individuální studijní plány a flexibilitu ve výběru kurzů se také stal profil, který podporuje zaměstnatelnost.

 

Cílem programu je poskytnout studentům teoretické znalosti a praktické dovednosti v oblasti biomedicíny, které potřebují pro nezávislé a profesionální činnost v klinickém výzkumu a nastavení na univerzitách, zdravotnictví a průmyslu, národní i mezinárodní úrovni. ... [-]


Contact

Linköping University

Adresa, 1. řádek 581 83 Sweden
Website http://www.liu.se/
Telefonní číslo +46 13 28 10 00