Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Úvod

Read the Official Description

Xi'an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) je skutečně unikátní instituce, společně založili Xi'an Jiaotong University a University of Liverpool. Je to jediný mezinárodní spolupráce univerzitě v Číně, kde jsou všechny vysokoškolské (bakalářský) studenti získat dva tituly (duální ceny) z čínského ministerstva školství a z University of Liverpool stupně). Masters studenti obdrží diplom z univerzity v Liverpoolu.

Společnost byla založena v roce 2006 s počátečním příjmem pouhých 164 studentů, univerzita stala se rychle. V současné době máme více než 8000 studentů na akademické půdě s dalším 2500 studuje v Liverpoolu na základě dohody o 2 + 2 artikulace. XJTLU vysokoškolských studentů může studovat celý studijní program v Suzhou, Čína, nebo začít studovat v Su-čou a dokončete poslední dva roky na univerzitě v Liverpoolu.

V XJTLU, může Zahraniční studenti, kteří jsou nativní nebo téměř rodilí mluvčí v anglickém jazyce, jsou osvobozeny od XJTLU Ročník 1, studia a dokončit své vzdělání za tři roky (s výhradou kvalifikací).

XJTLU je nezávislá, ale čerpá o vedení a zkušenosti při jejích dvou mateřských univerzit, z nichž oba jsou více než sto let a vysoce respektovaný mezinárodní průkopníky. Univerzita rekrutuje studenty z Číny i ze zahraničí jak na pregraduální i postgraduální úrovni a také dostane na návštěvě, výměna a čínský jazyk studia studentů.

Highlights

Všechny studijní programy vyučované v angličtině: Více než 30 programy bakalářského titulu a 29 magisterských programů.

Mezinárodní vzdělávací prostředí

Více než 450 akademických pracovníků z 50 zemí. Více než 8000 studentů na akademické půdě, s dalším 2500 studuje na univerzitě v Liverpoolu.

Mezinárodně uznávaný britský titul na University of Liverpool

Studenti obdrží dva stupně (duální ceny) po dokončení bakalářského programu (na XJTLU stupně od čínského ministerstva školství a University of Liverpool stupně).

Doktorandů obdrží titul z univerzity v Liverpoolu.

Podpora Student

Naše International Student Nábor a Support (ISRS) tým poskytuje celou řadu služeb, které pomáhají, aby zkušenosti studentů při XJTLU hladce. ISRS pomoci s všechny otázky, které zahraniční studenti mají, zatímco na univerzitě a v Číně. K dispozici je řada zařízení, které mají být přístupné a podpůrnou síť pro zahraniční studenty a jejich rodiny, aby zajistily, že studenti si svůj čas zde.

Nachází se v Suzhou (SIP), Čína

  • Jeden z největších ekonomik v Číně (z hlediska HDP)
  • Moderní mezinárodní město, které si udržuje svoji kulturní dědictví
  • Ve srovnání se sousedním Šanghaje nižší životní náklady (25 minut jízdy vysokorychlostní vlak)

Učit čínsky, zatímco budete studovat pro stupeň

  • Všechny mezinárodní studenti mají možnost studovat čínštinu
  • Dvojjazyčné absolventů (anglický a čínský jazyk), jsou velmi žádané na světovém trhu práce

Velké kariérní vyhlídky

  • Vylepšené vyhlídky na zaměstnání v důsledku (i) celosvětově uznávaný stupeň (ii) mnohojazyčnost (iii) znalost Číny a kulturního porozumění
  • Mnozí z našich absolventů jít dělat Masters a doktoráty na univerzitách pořadí v globální top 100
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSC Veřejného Zdraví

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2016 Čína Suzhou

Zdraví obyvatelstva je trvalý a imperativ globálním problémem. Čína v současné době potýká se značnými populace zdravotní problémy a příležitosti, které sahají od rychle rostoucí stárnutí populace na rychlé urbanizace, měnící se vzorce nemocí, udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí, zdraví zvládání katastrof a financování zdravotní péče a reformy zdravotnictví. Veřejné zdravotníci jsou nezbytné pro zlepšení zdraví a pohodu obyvatel. [+]

Zdraví obyvatelstva je trvalý a imperativ globálním problémem. Čína v současné době potýká se značnými populace zdravotní problémy a příležitosti, které sahají od rychle rostoucí stárnutí populace na rychlé urbanizace, měnící se vzorce nemocí, udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí, zdraví zvládání katastrof a financování zdravotní péče a reformy zdravotnictví. Veřejné zdravotníci jsou nezbytné pro zlepšení zdraví a blaho obyvatel. Jaké znalosti a dovednosti, BUDE získám? Veřejné zdraví je široký úsilí. Po absolvování kurzu budou absolventi mít obecné dovednosti při vyšetřování zdravotních problémů ovlivňujících populaci, jako jsou epidemiologie a biostatistiky; dosáhnout porozumění řízení zásahů určených ke zlepšení zdraví a pohody, jako je reforma zdravotní politiky a získat praktické, zkušenosti z první ruky v činnostech týkajících se veřejného zdraví, jako je práce v terénu a analýzy dat. Jaké jsou mé Vyhlídky v kariéře? Program BSc v oblasti veřejného zdraví na XJTLU připravuje studenty, aby vyhovovaly současným a budoucím zdravotní problémy populace v Číně i mimo ni. Absolventi získají důkladné praktické a teoretické základy nezbytné pro zaměstnanost v těchto domácích i mezinárodních kontextech jak vládních agentur, soukromých firem zdravotní péče a nevládních organizací zdravotní péče a to jak u nás iv zahraničí. Naši studenti jsou poskytovány s dovednostmi pro výkon postgraduální studium v ​​oblasti veřejného zdraví a dalších oblastí věd zdraví. PROČ Studuji oblasti veřejného zdraví na XJTLU? XJTLU Bakalářská veřejného zdraví je jedním z nejkomplexnějších vysokoškolské veřejného zdraví stupňů ve světě. Studenti jsou školeni v obou biologických věd a společenských věd v komparativní opatření. Studenti jsou vystaveny skutečné problémy světa, které mají vliv Číny, se zvláštním důrazem na zdravotních problémů globálního významu. Studenti se učí zkušený mezinárodní pracovníci se silnými vazbami na mezinárodní agentury, jako je Světová zdravotnická organizace. Co budu studovat? Interdisciplinární program BSc v oblasti veřejného zdraví, se bude zabývat zdravotní problémy obyvatel jak v Číně a mezinárodních a globálních souvislostech. Moduly mohou zahrnovat: Zásady ochrany veřejného zdraví Mezinárodních a globálních ZDRAVÍ ZÁKLADY epidemiologii Úvod do biostatistiky Lékařské antropologie Přenosných i nepřenosných chorob Kalamitách a humanitární krize IHUMAN NUTRITION Environmentální zdraví Zdravotní péče v Číně POZNÁMKA Čínský udělování titulů síla tohoto programu podléhá schválení ze strany čínského ministerstva školství. Pro více informací o tomto programu, prosím klikněte zde. [-]

Contact

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Adresa, 1. řádek Ren'ai Rd 111
215123 Suzhou, China
Website http://www.xjtlu.edu.cn/en/
Telefonní číslo +86 512 8816 1000