Beijing University of Technology

Úvod

Read the Official Description

Peking University of Technology (dříve známý jako Peking Polytechnic University) byla založena v roce 1960. To je klíčová univerzita pod správou vlády Pekingu obcí, která založila multidisciplinární akademický strukturu. Objekt nabízí různé programy a zahrnuje také do diverzifikovaného vědeckého výzkumu v oblasti vědy, strojírenství, ekonomika, management, svobodných umění a právo. To je zařazen jako jeden z 100 klíčových univerzit pro 21. století. Jejím posláním je "spoléhat se na Peking, přecházející do Pekingu, Číně a inspirující orientuje ve světě." Při plnění svého poslání, univerzita se stala základem pro pěstování na vysoké úrovni kvalifikované pracovníky, pro vědecké a technologické inovace, výzkum a rozvoj.

V současné době univerzita má 1,486 na plný úvazek učitele, včetně 296 profesorů a 197 (mezi nimiž jsou kontroloři uchazečů doktorského studia), 770 docent nebo senior inženýrů, 8 akademiků 3'Chang Ťiang Scholar programu 'badatele 5 Národní vynikající Příspěvek specialistů, 36 specialistů se těší vlády zvláštního příspěvku, a asi 21 mezinárodních teachers.Currently je 12,435 vysokoškolských studentů a 4,352 postgraduálních studentů. Kampus univerzity zaujímá plochu více než 80 hektarech a vestavěné podlahové plochy v celkové výši asi 700.000 metrů čtverečních.Centrování kolem takových oblastech, jako jsou elektronické informace, bioinženýrství a nové léky, opticko-mechanické-elektronické integrace, nové materiály, ochrana životního prostředí a zdrojů, městské výstavby a správy a požadavek průmyslu, univerzitní podstatně upraven a optimalizován jejich strukturu a založil akademický 16 vysokých škol. Pole nahoře jsou uvedeny jako pilíře odvětví se vyznačují moderní a nové technologie v Pekingu, a proto obrovskou podporu od místní vlády. Univerzita nabízí 43 bakalářské studijní programy, 81 magisterských programů, 17 inženýrství magisterských studijních programů, 45 doktorát programy, 13 postdoctoral výzkumné programy.Má 3 státní klíčových oblastech - optika, stavební inženýrství a materiálové vědy v uvedeném pořadí, 14 Pekingu klíčových oblastech, 18 vědních oborech dostávají vynikající podporu z obce Pekingu, 2 hlavní laboratoře Ministerstva školství-Key Lab nových funkčních materiálů a klíčové laboratoři Enhanced tepla Přenos a zachování energie, respektive, 3 Venkov-MOST (Ministerstvo vědy a technologie), Co-Labs, 13 Klíčové klíčové laboratoře nebo výzkumné báze obce Pekingu. Navíc, univerzita je doma k National Research Center of Precision a Supprecision procesní inženýrství, Národní centrum laserového zpracování, čínsko-německé centrum Laser Technology, Engineering Research Center společnosti Digital Společenství, Engineering Center of Advanced technologie výroby automobilových komponentů na, Ministerstvo školství.

Před námi, budoucnost se odehrává náročný úkol. Proto se budeme nést velkou odpovědnost v následujících letech.Pod vedením v Pekingu Městské vlády, budou všechny členy fakulty a studenti využít strategickou příležitost v podání 11. 5-letou plánu klíčovým pravidelné plán pro rozvoj země a vzácnou příležitost bydlení badminton stadion a rytmická gymnastika stadion na OH 2008 na akademické půdě. Budeme plnit vědecké koncepci rozvoje ve všech hranicích reformy univerzity a expanzním v oblasti výuky, vědeckého výzkumu, správy, servisu a studií a tak dále. Nevynecháme žádné úsilí na zlepšení vzdělávání, které poskytujeme a soustružení Peking University of Technology v nejvyšší úrovně univerzity.

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Biomedicínského Inženýrství

Campus forma Denní studium 3 let September 2016 Čína Peking

Mistr biomedicínského inženýrství Školení v oblasti biomedicínské techniky disciplínách firma pochopení základních teorií a systémů odborných znalostí, inovativní duch může být aplikován biologie, fyzika, chemie, informační, strojírenské technologie k řešení v věd o živé přírodě a zdravotní problémy, upravené pro zachycení základ výzkum a aplikovaný základní výzkum a vývoj nových výrobků na vysoké úrovni talenty. [+]

Mistr biomedicínského inženýrství Školení v oblasti biomedicínské techniky disciplínách firma pochopení základních teorií a systémů odborných znalostí, inovativní duch může být aplikován biologie, fyzika, chemie, informační, strojírenské technologie k řešení v věd o živé přírodě a zdravotní problémy, upravené pro zachycení základ výzkum a aplikovaný základní výzkum a vývoj nových výrobků na vysoké úrovni talenty.

 

 

Výzkum

 

1. Molekulární Design a bioinformatika

2. Biomedicínská elektronika a přístrojové

3. Biomechaniky a simulace inženýrství

4. Syntéza Drug proces a nové technologie... [-]