Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Řecko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Řecko.

PhD

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Univerzity pro titul bakaláře Řecko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Řecko zde.

Čtěte více

PhD V Oboru Vědě O Cvičení A Tělesné Výchovy

University of Nicosia
Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2016 Řecko Athény + 1 více

Univerzita v Nikósii nabízí Doktorské studium ve vědě o cvičení a tělovýchovy vede k PhD. [+]

. Trvání (let): 3 Kvalifikace: PhD v oboru sportovních věd a tělesné výchovy Úroveň kvalifikace: Doktorát (3rd cyklus) Jazyk výuky: Řecký Forma studia: Full / Part Time Minimální Kredity: 12 Minimální ECTS kreditů činil 90 Profil programu: Univerzita v Nikósii nabízí Doktorské studium ve vědě o cvičení a tělovýchovy vede k PhD. Program je určen pro vědecké znalosti na nejvyšší úrovni a připravit studenty na kariéru v oblasti vyššího vzdělání, vědeckém výzkumu a vědecké oblasti cvičení a tělesné výchovy. Cílem doktorského programu je připravit zkušené vědce s ohledem na provádění špičkového výzkumu, aby navrhla inovativní výzkum a praktické funkční řešení a dosáhnout vedoucí pozice v oblasti cvičení a tělesné výchovy a širší sportovní odvětví. Program řídí studenty využívat nejmodernější metody multidisciplinárního výzkumu do výroby a uplatnění poznatků v teoretické i praktické rovině. Je navržen tak, aby studentům možnost pokračovat doktorské studium v ​​oblastech, které zvýší naše znalosti lidského pohybu, rozvíjet teorie a metody pro udržení zdraví a zlepšení znalostí pro efektivnější realizaci tělesné výchovy ve vzdělávání. Program je navržen tak, aby studentům vývoj v oblastech zvláštního zájmu, které mají znalosti pozadí a / nebo zkušenosti v oblasti sportovních věd a tělesné výchovy. Speciální funkce programu jsou: 1. Vývoj, testování a zavádění teorií o lidském pohybu a cvičení. 2. Vývoj, testování a aplikace teorií k udržování a zlepšování lidského zdraví a výkonnost. 3. Vyřešení problémů pohybových cvičení a výkonu prostřednictvím interdisciplinárního přístupu. 4. Řešení případné problémy a účinné provádění programů tělesné výchovy. Kariérní vyhlídky: Absolventi doktorského studijního programu vědě o cvičení a tělesné výchovy bude připravena: zaujmout akademických pracovních míst v vysoké školy nebo univerzity v odděleních, jako je kineziologie, tělesná výchova, nebo fyziologie, převzít vedoucí pozice v všeobecného vzdělávání, provádět výzkum v těchto oblastech a stát se odborníky v oblasti sportu nebo pedagogické cvičení nebo k vlaku aspirující učitelů tělesné výchovy, být použit v širším sportovní odvětví. [-]