Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Polsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Polsko.

Course

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Univerzity pro titul bakaláře Polsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Polsko zde.

Čtěte více

Přípravný Kurz

Medical University of Lodz
Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Polsko Łódź

Přípravný kurz vyučován v anglickém jazyce pořádá Lékařské univerzity v Lodži pro mezinárodní studenty, kteří mají v úmyslu požádat o lékařské a zubní programů. [+]

. Studenti studentům 2016/2017 - Vstup do studia, aniž by na zkoušku! Přípravný kurz vyučován v anglickém jazyce pořádá Lékařské univerzity v Lodži pro mezinárodní studenty, kteří mají v úmyslu požádat o lékařské a zubní programů s cílem zopakovat a zlepšit jejich znalosti potřebné na přijímací zkoušky. Zaměřuje se také na to, aby se rozdíly znalostí uchazečů v podmiňujících předmětů, aby jim pomohla v prvním roce studia. Délka kurzu v týdnech Říjen 2016 - červenec 2017 Během přípravného kurzu nabízíme: Třídy a laboratorní v biologii, chemii a fyziku, Třídy v lékařské angličtině Třídy v polštině Třídy v anatomii Úvod do akademického profesionalismu, sociálních kompetencí a studijních dovedností Přípravný kurz se bude konat za předpokladu minimálně 20 přihlášených studentů. Vstupné pro Přípravný kurz: Od 10. února 2016 do 15. září 2016 Požadavky na přijetí: Střední škola diplom / maturitním vysvědčení kvalifikaci pro přijetí na univerzitu Rozšířená úroveň znalostí (advance umístění), ve 2 z těchto předmětů: chemie, biologie, fyzika, matematika - dokumentují výše uvedené školní docházky certifikáty / diplomy. Tyto stupně požadované by měla být nad průměrem. Angličtina kompetence psalo a mluvilo potvrzeno jazykového certifikátu nebo školní přepisu sekundární Dokumenty aplikace pro Přípravný kurz: Vysoká škola diplom s přepis nebo maturitním vysvědčení Anglický certifikát Passport fotokopie Přihláška školné 5,900 EURO [-]

Předlékařská Kurz

Medical University of Gdańsk
Campus forma Denní studium 2 semestry November 2016 Polsko Gdańsk

Premedical Kurz je organizován Lékařské univerzitě v Gdaňsku.Jejím cílem je, aby vyhovovaly potřebám absolventů středních škol, kteří chtějí vykonávat lékařské vzdělání, ale kteří se málo nebo [+]

Předlékařská hřiště

Premedical Kurz je organizován Lékařské univerzitě v Gdaňsku. Jejím cílem je, aby vyhovovaly potřebám absolventů středních škol, kteří chtějí vykonávat lékařské vzdělání, ale kteří se málo nebo žádný z kurzů základních vědních potřebných pro úspěšnou přípravu na lékařské fakultě.

Kurz trvá od listopadu 2013 do května 2014 a je rozdělen do dvou semestrů. Všechny třídy jsou vedeny v angličtině. Absolvování předlékařské KURZ dává účastníkovi možnost by přijal pro 6-leté MD programu na Lékařské univerzitě v Gdaňsku v akademickém roce 2014/2015.

Předlékařské CURRICULUM ... [-]


Amu Medicínu Programu

Adam Mickiewicz University in Poznan, Poland
Campus forma Denní studium October 2016 Polsko Poznań

AMU medik přispívá ke zlepšení dovedností v oblasti přírodních věd, než začnou své lékařské studie. Program připravuje na přijímací zkoušky na univerzity v Poznani lékařských věd (PUMS), sestra instituce v Poznani, stejně jako jiné léčebné programy v Polsku. www.international.amu.edu.pl / AMUPreMed [+]

AMU medik program, celkem 900 hodin, je rozdělen mezi dva semestry, a to zahrnuje přednášky, praktické kurzy a laboratoře. Celoroční je hodnocen na základě průběžného hodnocení a end-of-období zkoušek.

Kromě kurzů v biologii, chemii, fyziku, matematiku a Program poskytuje možnost získat základní dovednosti v polštině a / nebo zlepšit angličtinu.

Osnovy

BIOLOGIE - 250 hodin kurzů, které se týkají:

buněčné biologie biochemie a molekulární biologie genetika a genetické inženýrství biologie člověka (tělo, životní funkce, vývoj) mikroorganismy (bakterie, viry, houby, prvoci a)

CHEMIE - 250 hodin kurzů: ... [-]